Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. ojej, ale z Matiegio elegancik wyczesany :loveu: Kasiu tęsknimy...wracaj do nas!!!
  2. [quote name='Mała Rita'] Arni bez zmian, ledwo chodzi z przejedzenia... [COLOR=PaleTurquoise]teściowa zresztą też :diabloti:[/COLOR] [/QUOTE] :evil_lol: :evil_lol: nic nie edytowałam - podwojony post.
  3. [quote name='madziasto4'] Noo nareszcie ktoś to ubrał w odpowiednie słowa :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Kobitki, trza się nie bać, znaleźc dobrą szkołę, znać na przepisach i pokazać światu, że baba za kierownicą to GOŚĆ!! :p [/QUOTE] no! ale ja też teraz się uważam za dobrego kierowcę :evil_lol: nawet TZ powiedział, że będzie ze mnie niezły DRIFTOWIEC :evil_lol:
  4. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='karkakarka'] [url]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_7898.jpg[/url] Witam a mnie się ta podoba :) I już to pisałam, ale się powtórzę SUPER kolorek włosów masz :) [/QUOTE] dzięki :loveu: [quote name='tigrunia'] Lece kapać Jess bo leży mi na kolanach i śmierdzi pod nosem :evil_lol:[/QUOTE] tyż dzisiaj Fidlstego zmęczyłam w wannie - dzięki czemu może przyjść do mnie do łóżka na noc :evil_lol:
  5. [quote name='Pegaza'] aa do przedszkola chodzi:cool1: nie wiedzialam... a potem bedzie na stole zwolnienie..:cool1: nie zycze oczywiscie...ale wiesz pozwola Ci tak co chwile byc na L4? [/QUOTE] jakos kombinujemy, raz ja raz Tomek, czasami moja mam z nim posiedzi...jednak kiedy jest gorączka to tylko i wyłącznie ja z Nim zostaję - nie pozwalam wtedy nikomu :shake:
  6. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='madziasto4'] O, i za ile ta Sigma w końcu poszła? SUPERANCKA ta fotka młodego :loveu: Rewelka dynamika :) [url]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_7835.jpg[/url][/QUOTE] tak jak było w aukcji - 800 zeta. facet zadzwonił (z Katowic), umówił się na odbiór osobisty, przyjechał, obejrzał, kasę położył na stół i pojechał ;) a my do sklepu po Nikkora! to Tomek pstrykał...;)
  7. [quote name='madziasto4'] Po prostu nie miał się do czego przyczepić- tyle mojego szczęścia :p [/QUOTE] po prostu jesteś dobrym kierowcą :lol:
  8. [quote name='Pegaza'] biedna to ja bylam jak na zmiane sprzatalam te goowna:cool1: ale dobra koniec tematu u Asi:cool1: bo mnie wyrzuci... [/QUOTE] D-E a ja myślałam żeś już przyzwyczajona do tego :evil_lol: bidna Soma :loveu: bidna nasza D-E :loveu: cze Asik :loveu: a ja zapytam tradycyjnie: co u Arnolda? :evil_lol:
  9. ...........
  10. [quote name='Pegaza'] Kasia jak to zabrzmialo "czekam":evil_lol: [/QUOTE] no, bo On teraz więcej chory jak zdrowy jest - 3 dni w przedszkolu i tydzień opieki :p
  11. [quote name='Pegaza'] Wiem Be ze nie jest to dobry moment ale zobaczymy jaką zime bedziemy miec..m-a mowi ze on sie uczyl jezdzic w zimie i nie ma tak zle... a ja sie musze sprezyc:cool1: jak to mowia bo od kwietnia bym juz potrzebowala jezdzic..[B]tylko czy bede miec takie szczescie jak Madzka sie okaze:evil_lol:[/B] [/QUOTE] od znajomych słyszałam, że zima nie jest taka zła a wiele się można nauczyć i zdać też można ;) jak nie takie jak Madźka to takie jak Fidlasta :evil_lol: [quote name='madziasto4'] A ja nie musiałam mieć szczęścia- ja po prostu [B]nie miałam[/B] pecha :p [/QUOTE] oj nie gadaj - miałaś szczęście bo tych co je maja jest mniej a tych co maja pecha jest ogrooooom! :p
  12. tylko że u mnie przy Młodym to raczej nie pogram w nic...ledwo daje mi [B][I]M jak mściwość[/I][/B] obejrzeć :evil_lol: ale czekam aż znów zachoruje i zaś pójdę na opiekę - to wtedy se coś wykminię, jakąś grę :p
  13. [quote name='Pegaza'] Kasia jest juz 3 :p [/QUOTE] a idzie se je skądś wykombinować czy trza kupić...? :cool1:
  14. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza'] no pieknie wychodza:cool1: a z tamtego nie byliscie zadowoleni? [/QUOTE] my sprzedaliśmy ten pierwszy, który kupiliśmy czyli SIGMĘ, teleobiektyw NIKKOR'a został i z niego jesteśmy zadowoleni...:lol:
  15. mania simowa nastała :p tyż kiedyś w nie grałam ale przestałam...nawet nie wiem, która to już część wyszła bo ja to chyba w tę pierwszą ino grałam :roll: cze Be :loveu: a ja se kabanosy na surowo wcinam ale dalej głodna jestem...mam smaka na pizzę ale nie mam kto zamówić i zapłacić :evil_lol:
  16. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza'] hehe dobry z niego chlopczyk :loveu: atak na mame:evil_lol: [URL]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_7835.jpg[/URL] fajne te fotki :loveu: [/QUOTE] no, bo tak naprawdę to On tylko Fidla TOCHA codziennie...resztę tylko niekiedy i tylko czasami i nie zawsze :evil_lol: a Fidlaka zawsze i wszędzie!!! i każdemu to powtarza :loveu: zdjęcia robione naszym nowym obiektywem - [B]NIKKOR 35mm F/1.8[/B] :lol:
  17. Władziu, gorszysz co niektórych.... :evil_lol: niby kamienie, niby nie wiadomo skąd ale bardzo ciekawie i fajnie się to prezentuje :lol: Mikuliński poznaniak :loveu:
  18. Kasia

    Galeria Fidlastego

    atak na mnie! [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_7835.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_7837.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_7849.jpg[/IMG] rośnie mój chłopak...:loveu: a wraz ze wzrostem rośnie Jego nieposłuszeństwo...:lol: [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_7890.jpg[/IMG]
  19. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza'] no a Fidel juz czeka na czipsy:evil_lol: [/QUOTE] w końcu mu dał bo On [B]"TOCHA HIDENA!"[/B] :evil_lol:
  20. Kasia

    Galeria Fidlastego

    dać mu czy nie dać...? :evil_lol: [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_7735.jpg[/IMG]
  21. Kasia

    Galeria Fidlastego

    a taką kanię (chyba kanię...:cool1:) Tomek znalazł w lesie...ale nie zerwał bo nie był pewny... [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_7116.jpg[/IMG]
  22. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='tigrunia'] [URL]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_7898.jpg[/URL] :loveu: Cze Kasia :loveu: [/QUOTE] [quote name='Nati28'] Witamy sie wieczorkiem :loveu: [/QUOTE] cze Wam :loveu:
  23. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza'] A jakie fajne zdjecia:loveu: masz trawe w wlosach:eviltong: [URL]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_7898.jpg[/URL] sie dzis Kasia wycieczkowala:cool1: [/QUOTE] Młody cały czas mnie sypał trawą :lol: to były zawody strażackie naszego powiatu...a my na trawce. [quote name='Magda'] Mały jest nieziemski:evil_lol: Masz jakiś pomysł na fryzurę dla niego? Fajny kolorek:razz: [/QUOTE] czekam co się mu tam samo urodzi i jak będzie to wyglądało ale w każdym razie nie mam zamiaru mu ich na razie obcinać :evil_lol: dzięki :loveu:
  24. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Jutro dzwonię umówić Ryja na strzyżenie - chciałam przeczekać jeszcze miesiąc ale nie dam rady bo śmierdziel wali okropnie, nawet dzień po kąpaniu już...:shake: szura, tarza sie w tych trawach i liściach, przynosi jakieś liście i badyle powklejane we włosy...
  25. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_7898.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_7809.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...