Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. fajne te pazurki :loveu: korci mnie by znów se zacząć robić.... no i oczywiście na konkretnym tle to zdjęcie zrobione :diabloti:
  2. fajny ten nowy obiekt życia :loveu: ciekawe czy chłopaki jakoś zareagują na nowych "domownikersów"...czy w ogóle zareagują...?
  3. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='madziasto4'] Matko, każdy facet broni jak swoich normalnie! :diabloti: [/QUOTE] włacha, w tym cały szkopuł :diabloti:
  4. Madźka żyjecie??? co u Was? :loveu:
  5. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='tigrunia'] Ło matko to jakiś mega napaleniec :crazyeye: Ja ostatnio dostałam info, że Pudzian dojrzewa :oops::evil_lol: [/QUOTE] mały ale jary :evil_lol: menźcizna z niego rośnie :loveu:
  6. cze Asik :loveu: zawitałam i tu! zdjęcia by sie jakieś przydały...dawno nic nie było, ani Fidka ani Arniego...
  7. powiesz gdzie byłaś i co robiłaś??? :loveu:
  8. Kasia

    Galeria Fidlastego

    jak wyczuje cieczkę to cos tam świruje, zapewne jak każdy pies :lol: póki jest spokój w domu to zostawiam tak jak jest, no chyba że TZ zmieni zdanie i nie będę musiała się z nim wykłócać... mam takich znajomych, którzy wykastrowali swojego yorka bo taki był napalony na wszystko i wszystkich, że nawet nogi od fotela w domu gwałcił a potem znajoma musiała sprzątać po nim :cool1: my na szczęście tak nie mamy.
  9. cze D-E :loveu: a ja od miesiąca dałam se spokój z zonen studio, dam skórze odpocząć przez zimę i dopiero na wiosnę zaś zacznę chodzić...:lol: D-E kiedy zaczynacie jazdy? w każdej szkole jest inaczej zapewne, ja wpierw musiałam zdać wewnętrzny egzamin i skończyć wykłady by móc siąść za kółkiem z instruktorem...
  10. Kasia

    Galeria Fidlastego

    cze Ula :lol: cze Be :lol: Be miałam ale już nie - nawet miałam termin zaklepany, coś wypadło i musiałam odwołać a teraz TZ się nie zgadza, twierdzi że nie będzie go kaleczył...ja mam na ten temat inne zdanie ale nie chcę sie kłócić. Jak na razie w domu nie mamy z nim problemów - nie szaleje, nie gwałci niczego ani nikogo (no czasami jak ktos obcy przyjdzie a jemu się spodoba to tak chwilkę coś tam próbuje ale jak go przegonie to przestaje...), nie brudzi niczego więc odwlekam to ...nawet lekarza się pytałam we wtorek co robić i sam powiedział, że jeśli nie mamy z nim problemów w domu to możemy na razie nic nie robić :roll: nie wykluczam, że nigdy tego nie zrobię ale póki co to nie.
  11. jeny, jakie tajemnice :roll: nic nie kumam... cze Be :loveu:
  12. Kasia

    Galeria Fidlastego

    cze :loveu: rewolucje żołądkowe skończone ;) Fidlasty o kilo włosów lżejszy! i przystojniejszy :loveu: na razie nie mam zdjęć jego nowego imagersa ale się o nie postaram... Pani fryzjerka jak go zobaczyła to powiedziała: [I]"O to ten, który tak bardzo mnie kocha! Jak się uczepi ręki to nie idzie go oderwać!"[/I] zboczuch jeden :mad:
  13. [CENTER][B]za tysiaka (1000!!!) [/B] :drink1::drink1:[/CENTER] dzie żeś pojechała?
  14. [quote name='Pegaza'] Tia Kasia przecie bebne o tym juz jakis czas..:p [/QUOTE] no bębnisz bębnisz, ale się pytałam czy się w końcu zapisałaś? :p kiedy zaczynasz? [quote name='madziasto4'] [B]Fidlasta[/B], Ty chyba też nie miałaś problemu słabej dynamiki jazdy?? :evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] nie miałam i nie mam! :evil_lol: ba, w zakręty wchodzę prawie na drifcie :diabloti: nie raz opierdziel od instruktora za to dostałam...i pewnie dlatego tak długo zdawałam to prawko :cool1: teraz jeżdżę w miare przepisowo - jak jest 50km to jadę tak 60-70, jak mogę więcej to jadę więcej ale nie jeżdżę poniżej 50 no chyba, że jadę przez jakieś osiedle to wtedy raczej tak bo nie wiadomo kto wyskoczy nagle na ulicę...
  15. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza'] Kasia bankowo ze wirus moje wszystkie 3 to przeszly ostatnio pisalam nawet a i Pipi wczoraj nawet znow mi narobila w nocy a i wymioty miala tyle ze samą zolcią jest cos chyba w powietrzu bo co slysze to psy maja sraczki...to sie wyobraz co ja przechodze gdy mi narobi Soma:cool1: ja tam nie wymiotuje ale i tak mnie to brzydzi...:roll: i potem wietrzenie mieszkania i spraye zapachowe co sie da... nie no Lukasz jest bombowy z tymi tekstami:evil_lol: [/QUOTE] może być, że wirus jakis panuje... gdybym miała taką Somę to czekałabym na klatce na TZta aż przyjdzie i posprząta bo ja nie udupiłabym :evil_lol: ostatnio taki tekst zapodał: [I]"Tata piździ, ubierz mi tepy!"[/I] [SIZE="1"](czyt. skarpety)[/SIZE] :evil_lol:
  16. Kasia

    Galeria Fidlastego

    cze :loveu: no ja własnie nie wiem co mu było, wieczorem jeszcze raz musiałam z nim biec na podwórko ale juz potem był spokój i w nocy też...może on tylko coś zjadł i mu zaszkodziło? zobaczymy zresztą jak przyjdę dzis z pracy :cool1:
  17. Kasia

    Galeria Fidlastego

    cze prawie weekendowo :p wczoraj Fidlak zrobił mi smierdzącą niespodziankę gdy wróciłam z pracy - obrzygał i zasrał mi cały przedpokój!!! wchodze do chałupy i czuję że coś wali, w myślach już klnę na TZta, że nie zostawił okna otwartego jak wychodził do pracy i przez to jest zaduch ale wchodze dalej a tu klocki jak od krowy na pastwisku :angryy: cały dywanik brudny, kafelki wkoło też! a smród aż pali w gardle :shake: a Fidlasty skulony uciekł mi na klatkę, położył się i cały dygotał a ja stanęłam bezradnie i nie wiedziałam czy najpierw sprzątać czy zakatrupić tego ryja małego, który tak po prawdzie niczemu winny nie był że dostał biegunki i rzygania... sprzątają te goowna z rzygami i wrzucając je do śmieci na przemian rzygałam do zlewu - nie dało się udupić tego smrodu :angryy: a najgorsze było to, że on chyba rano mi to zrobił i do 16.00 tak to się fajnie roznosiło po mieszkaniu i wsiąkało w dywanik!!! a Młody do mnie: [I]"Ale ta kupa śmierdzi! Moja tak nie wali, prawda?"[/I] :evil_lol:
  18. ha ha, się uśmiałam z twojej historyjki :evil_lol: :evil_lol: grunt, że foka bezpieczna i cała :p ja też się cieszę kiedy TZ idzie na nockę do straży...ba, nawet uważam że zbyt rzadko ma te zmiany :diabloti:
  19. się zapisałaś na prawko, D-E? :razz: Chłopy już takie som - w prawe ucho im wlatuje, lewym wylatuje i nic nie zapamiętują...i raczej tego się już nie zmieni! :cool1:
  20. Tu masz ciutkę mniejsze wydanie - ale nie podlinkowane...:oops: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/207/72c4be7def6ca87c.jpg[/IMG][/URL]
  21. to super :lol: bo ja próbowałam i coś mi nie wychodziło a wcześniej swoje wszystkie sama linkowałam...nie wiem co jest nie tak?
  22. Madźka dzienki :loveu: [COLOR="LightBlue"] wiesz za co...[/COLOR]
  23. Anka usuwaj Szorstkę z podpisu bo jeszcze zapeszysz ten jej wspaniały domek! ;) Poprosiłaś kogoś by Ci podlinkował Leosiowy banerek?
  24. Agata, troszke zmieniłam tekst Szorstki i podmieniłam zdjęcia: [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=749530714]MŁODY Piesio wyrzucony z POCIĄGU. CZEKA I UFA! (749530714) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [/B] Jeśli mam to zmienić to daj inny tekst... To, że widac na końcu aukcji zdjęcie Szorstki i w miniaturce też to nic nei szkodzi - z czasem one znikną...tak to już jest jak sie podmienia na innego psa...
  25. Agata ja tekstu nie wymyślę - nie potrafię, nie dam rady niczego ładnego ani łzawego sklecić. Zobacz aukcję Szorstki - może ten tekst lekko przerobić, wstawić zdjęcia Piesia??? aukcja Szorstki: [url]http://www.allegro.pl/item749530714_szorstka_mix_sznaucera_ofiara_wakacji_pies_cudo.html[/url]
×
×
  • Create New...