Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_7886.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_7885.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_7883.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_7872.jpg[/IMG]
  2. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Nati28'] Witamy z rana :lol: Młody ma super fryzurke :razz: [/QUOTE] [quote name='tigrunia'] Fajny kolorek Kaś :loveu: Młody też rewelka fryzurka :loveu: :evil_lol: [/QUOTE] [quote name='Pegaza'] Ladnie wygladalas:loveu: bluzeczka mi sie podoba a i lubie nosic spodnie w kolorze bialym:loveu: [/QUOTE] no cze Wam :loveu: i dzięki :lol:
  3. Aniu ja widzę numer telefonu...:roll:
  4. spóźnione ale szczere - [B][COLOR="DarkOrchid"][SIZE="3"]Buffinko Wszystkiego NAJ![/SIZE][/COLOR][/B] :loveu:
  5. w końcu "poznałam" tego jego mościa, który skradł Wasze serca...;) jest przesłodki :loveu:
  6. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='madziasto4'] Jaki fryz ma Młody! :evil_lol: Rudzielec :turn-l: [/QUOTE] włochale mu zapuszczam i dlatego teraz wygląda tak efektownie :evil_lol: się śmiej! ten kolor dzięki Anusiakowi mam - Ona mi go poleciła bo i sama nim robi :loveu:
  7. Aniu, zdjęcia dodane ;) wyróżniona aukcja Szorstki na allegro: [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=749530714]SZORSTKA - mix SZNAUCERA, ofiara wakacji.Pies CUDO (749530714) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B] trzymam kciuki!
  8. ale grzywkę ma nieziemską na tej Waszej wspólnej fotce przy zachodzie słońca! :evil_lol: :loveu:
  9. Kasia

    Galeria Fidlastego

    nie za bardzo mam sie czym pochwalić, nic fajnego nie mam...dam ewentualnie jedno swoje i jedno Młodego :lol: :evil_lol: [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_6778.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_6889.jpg[/IMG]
  10. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [B]Madźka,[/B] sprzedaję swoją Sigmę 17-70 F/2.8-4.5 - słyszałaś może kto chciałby nabyć takie cuś? na razie wystawiłam na allegro, są juz telefony i obserwacje...ale póki co nikt konkretny.
  11. [quote name='kosu32'] [B]Kasiu[/B] Ja nic nie dostałam. Puszczałaś na private na Dogo ??? [/QUOTE] nie, na Twoje prywatne gg - dopiero teraz puściłam na dogo.
  12. Kasia

    Galeria Fidlastego

    cze Wam :loveu: u nas na szczęście uczyli mnie na Fordzie i Renault Clio czyli na tych samych, na których egzaminują :lol: nie musiałam się obawiać, że trafię na takie na którym nie jeździłam... po weselu OK, było tak sobie...zdjęć swoich/naszych nie mam prawie nic - 2 czy 3 swoje, jedno Małego i jedno wspólne ale takie nijakie bo robione przez kogoś i takie zamazane wyszło...:cool1:
  13. [quote name='madziasto4'] Kocham tego zbója małego :loveu: [url]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/m104/IMG_9810.jpg[/url] [/QUOTE] się rozumie! i wie! super zdjęcie! Madźka, ale jak tu nie kochać tego ryja??? :loveu: [url]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/m104/IMG_9610.jpg[/url]
  14. ojej, jakie cudo :loveu: :loveu: [url]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/m104/IMG_9583.jpg[/url]
  15. [B]Aniu[/B] wysłałam Ci linka do aukcji Szorstki - zanim go tu wkleję sprawdź i daj znać czy wszystko jest OK ;)
  16. Kasia

    Galeria Fidlastego

    rowerzyści to chyba największa zmora - dla nich to żadne znaki ani przepisy nie istnieją, oni mają zawsze i wszędzie pierwszeństwo (w ich mniemaniu)! najgorsze to są klempy na rowerach, jadą środkiem, nie patrzą na boki a jak chcą skręcać to skręcają nie dając przy tym żadnych znaków :shake: idę zaraz na fryzurę do fryca a potem prysznic, makijaż i dawaj na weselicho :loveu:
  17. Kasia

    Galeria Fidlastego

    no, juz coraz mniejszy stres mam...:lol:
  18. jeny, jakbym Fidlastego widziała :evil_lol: [url]http://i28.tinypic.com/26284zd.jpg[/url] cze Asik :loveu:
  19. [quote name='tigrunia'] A tam umiar .. zawsze można potem odsprzedać :evil_lol: [/QUOTE] włacha, też tak robię :evil_lol: dziś se w jednym sklepie kupiłam bluzkę na jutrzejsze wesele, torebkę i biżuterię - w kwadransie się zamknęłam :p
  20. Władka pokaż M, sprawdzimy jego przystojność i zgrabność :evil_lol: :loveu: te łapiny muszą być teraz cudne :loveu:
  21. ha ha, Torcio rósł a zabawka wciąż tej samej wielkości i rozmiaru :evil_lol: fajne to porównanie :loveu: udanego weekendu Gamonie :lol:
  22. [quote name='tigrunia'] O Ty to masz dobrze .. chorobowe jak Ty zachorujesz, jak mały zachoruje normalnie żyć nie umierać :loveu: Byle choroby lekkie były i przyjemne :loveu: [/QUOTE] taa, a lekarstwa aby były tanie albo za darmo :evil_lol: na Małego fajnie brać opiekę bo nikt mnie nie skontroluje :p
  23. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [B]Be[/B] jeśli potrzebujesz jeszcze jakieś gazetki to we wtorek Ci wyślę...? daj znać ;) cze D-E, cze Yoko29, cze Ania :loveu: dziś mało co a przejechałabym starą klempę, która wlazła mi na czerwonym na pasy :mad: na szczęście wyhamowałam :diabloti:
  24. Kasia

    Galeria Fidlastego

    cze dziewczyny :loveu: [B]Władziu[/B] :evil_lol:
  25. ja siedzę w domu, mam opiekę na Małego...dwa dni miała gorączkę ponad 39 stopni :shake: teraz juz lepiej ale i tak do poniedziałku włącznie sobie z nim pobędę.
×
×
  • Create New...