-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
ja tam zawsze coś se znajdę byle tylko nie łazić z Łukaszkiem bo przy nim to nerwicy się prędzej można nabawić niż nowych ciuchów :shake: ale i tak najlepiej to samemu :lol:
-
cze Be :loveu: TZ też ze mnie zlewał cały wczorajszy wieczór! :mad: a jaka spocona byłam przez to szukanie miejsca!!! tak jak nigdy się nie pocę tak tym razem spociłam się za całe moje 30 lat :evil_lol: [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_6631.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_6632.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_6635.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_6636.jpg[/IMG]
-
tu wyglądają jakby Torcio był dwa razy taki jak Masterek...zgrany duet! :loveu: [url]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/m104/IMG_8537.jpg[/url]
-
[quote name='Pegaza'] No dobre Kasia dobre:evil_lol: ale Ci sie nie dziwie chyba sama bym tak zrobila albo bym musiala miec malutkie autko zebym wiedziala ze sie zmieszcze:evil_lol: a tak tez mysle nad tym prawkiem ale sama nie wiem...czy warto sie tak stresowac..:roll: [/QUOTE] no my mamy dużego kombika więc muszę się napocić zanim gdzieś w wonskim miejscu zaparkuję :evil_lol: warto sie stresować, choć to nieprzyjemne uczucie jest ale warto! :loveu:
-
cz D-E :loveu: posucha straszna...nie wiadomo co pisać, nawet po kilkudniowej nieobecności :cool1: nic się nie dzieje...
-
ha ha, mokry Mikuliński i jego 2-metrowe nogi :evil_lol: :loveu: Władzia wybywa nam w szeroki świat...dobrze, że z koleżanka będziecie razem bo i raźniej i mniej tęskno będzie na pewno :lol:
-
aaaaa! atak małych zamęczaczy!!! :evil_lol: [url]http://www.fotosik.pl][/url][IMG]http://images43.fotosik.pl/192/2e15c7eb367e138emed.jpg cze Be :loveu:
-
podoba mi się to zdjęcie! Torcio :loveu: [url]http://i331.photobucket.com/albums/l452/klimkoska/album%202/DSC09237.jpg[/url]
-
cze Gamoniu :loveu: dziś będzie kolejna próba parkowania, tym razem w Opolu pod centrum handlowym - i tam będę musiała dać sobie radę bo nie dam rady odstawić znów auta pod blok bo to od mojego domu 25 km...:evil_lol:
-
witamy wszystkich i dziękujemy za odwiedzinki :loveu: dziś odebrałam prawko, od razu wsiadłam w auto i pojechałam na miasto po zakupy. przez dobre pół godziny jeździłam i szukałam miejsca by zaparkować ale na tyle dużego by się zmieścić...jak na złość wszystkie wydawały mi się za małe :cool1: no i po takim bezcelowym jeżdżeniu pojechałam z powrotem pod blok, tam zaparkowałam i poszłam na zakupy z buta :evil_lol: to na tyle! :evil_lol:
-
cze Nati, cze Pestka, cze Doti :lol: pająki jakoś zdzierżę ale widoku dżdżownicy nigdy!!! :shake: bleeeeeeeeeeeeeeee
-
[quote name='tigrunia'] No tego pająka to mogłaś sobie podarować :cool1: :evil_lol: Fidlasty się ruszać zaczął widzę :loveu: :evil_lol: Cze Kasik :loveu: [/QUOTE] tego pająka to TZ obłocił bo ja stałam 3 metry dalej i się darłam, że to wielkie obleśne bydle zaraz mnie zaatakuje :evil_lol: cze :loveu: [quote name='magda z.'] fajny, spacerowy pies:loveu: i jaki aktywny, no bo jak Pańcia tak biega to on też musi:p:razz: Pozdrawiam [/QUOTE] ta, my oboje tacy ruchliwi że...:diabloti: tu akurat sam mnie zaczepiał i za nogawki ciągnął więc zaczęłam mu uciekać ale i tak mnie dogonił bo z kondycją u mnie na bakier :cool1:
-
Słodziak straszny z Pudziana :loveu:
-
[quote name='tigrunia'] Cze Madzia i piesy :loveu: Co tak rzadko zaglądacie ? :-( [/QUOTE] ostatnimi czasy większość z nas rzadko tu zagląda a jeszcze rzadziej się udziela... chyba te stare dobre czasy już nie wrócą...:shake: Torcio i jego nieodzowny wodny zielony smok :loveu:
-
[quote name='madziasto4'] Pierwsze i ostatnie naj naj! :) [/QUOTE] prześcignął mnie skubany :lol:
-
[IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_10.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_11.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_7.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_8.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_6515.jpg[/IMG] :lol: [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_9.jpg[/IMG]
-
cze.... trochę Fidlastego dla przypomnienia, że żyjemy i mamy się dobrze ;) [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_1-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_2-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_3-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_5-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_6.jpg[/IMG]
-
kochany śmiszek z niego :loveu: Madźka czy on nie wyjaśniał na główce troszke? wydaje mi się, że wcześniej miał ciemniejszy ten ryjok...:roll:
-
[quote name='Pegaza'] Oo to sie Kasik bedzie bawic :p lec do CCC tam jeszcze duzo latowych sandalow obcasowych.. [/QUOTE] cze D-E, cze Ania :loveu: własnie w CCC jeszcze nie byłam i się tam wybieram - to moja ostatnia nadzieja bo na allegro raczej nie kupię nie mając możliwości mierzenia .:shake:
-
[quote name='Mała Rita'] tez pomyslalam o cekinach no to klapeczki jakies ladne, albo takie sandałki jak Be miala na weselu ostatnio [/QUOTE] klapki to mam same japonki, czarne i brązowe - bardziej sportowe bo kupiłam je w NIKE-u wiec odpadają....a teraz to juz raczej nic nie kupię... co do sandałków to jak se pomyślę że ma w jakiś "funkel nówkach" śmigać na wesele to odpada - poobcierają i poobciskają mnie już na samym początku :roll: chyba za późno sie obudziła z tym wszystkim...:shake:
-
Pies i suka wyrzucone z pociągu. Nuka i Edi już w DS.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata69'] Kasiu, tak naprawdę nie mamy miejsca jeszcze nawet dla suni. [B]O psie nikt [B][/B]nawet nie wspomina.[/B] A podobno jest fajny i kochany i nie wie co go czeka. [/QUOTE] no właśnie, dlatego zapytałam... jeśli ratować to oba psy - nie miałabym sumienia brać suki a zostawić psa (sterylka to akurat mały problem bo na to kasa już jest!) -
takiej właśnie poszukam, widziałam teraz masę cekinowych - może jakąś taką? :roll: mam też taka jedną brązowo-rudą, z kokardą na ramieniu i odkrytymi plecami...ale czy będzie pasowac? Asik te spodnie są bardzo delikatne, niby eleganckie, niby na kant ale raczej żadne półbuty nie będą pasować - raczej cos z sandałów bardziej...
-
ojej, już nie mogę się doczekać Arnlodzia :loveu:
-
[quote name='Mała Rita'] Czesc Kasik :loveu: Prawko opite juz? :diabloti: [/QUOTE] cze :loveu: ta, od trzech dni opijamy :diabloti: co rusz ktoś przyłazi i się "wbija" na opijanie...ale takie prawdziwe będzie za tydzień w sobotę :lol: a 19 września idziemy na wesele i tu problem - w co się ubrać? :placz: sukienki ani żadnej innej kiecki nie założę, kupiłam se dziś białe spodnie, takie na kant, fajne ale co do nich...? i jakie buty? dziś łaziłam po centrum handlowym w Opolu i żadnych klapek ani sandałków fajnych nie widziałam...same kozaki już!!!