Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. bo mu łyso, i goło :p się przyzwyczai :lol: Asik, a jak Arnold i jego tusza? :evil_lol:
  2. fajnie mu w takich krótkich włoskach! i jaki jaśniutki jest :loveu: [url]http://i25.tinypic.com/11a8z2e.jpg[/url]
  3. a ja myślałam, że Be albo D-E będą wiedziały dlaczego Aga zamknęła galeryjkę swą...? :roll: Be, fotki żebraków super! :evil_lol: :loveu:
  4. cze Sąsiadko :loveu: nie narzekaj na nudę - też z chęcią bym się ponudziła...
  5. cze Gamonie działkowe :loveu: jak u Was z pogodą? u nas prawie listopadowa jesień - zimno, mokro i wietrznie :shake:
  6. ja również dołożę 50 zł czy pies też zostanie uratowany przed schronem?
  7. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Nati28'] Czesc weekendowo :lol::loveu: [/QUOTE] witamy :lol: D-E, Asika, Anię, Władzię i Yoko2009 też :lol:
  8. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Magda'] Kasiu mama nie zdała ostatnim razem i zrezygnowała :roll: Przy każdym kolejnym egzaminie miała coraz większy stres, a dwa ostatnie podejścia odbiły się na samopoczuciu całej rodziny. Jakoś nigdy nie miałam takiej dużej empatii do ludzi - w takim sensie, że razem z nimi denerwowałam się przed egzaminami itp. - a teraz to czułam się jakbym sama podchodziła do zdawania jeszcze raz... Najgorsze jest to, że nie oblewała na strasznych rzeczach tylko na wymysłach egzaminatorów. Szkoda, bo jeździ bardzo dobrze i dawałaby radę swoim małym autkiem dojechać na aerobik itp. Po co jej więcej?:roll:[/QUOTE] ja przy ostatnim moim razie też powiedziałam sobie, że jadę tam ostatni raz - zdam czy nie jest to ostatni mój wyjazd do WORD. na szczęście zdałam, ale nie dziwię się Twojej mamie że zrezygnowała...wiem co przeżywała :shake: z drugiej jednak strony żal jest pieniędzy i tego, że to prawko naprawdę można zdać trzeba tylko trafić na odpowiedniego egzaminatora... a może niech próbuje jeszcze raz? naprawdę warto :lol: jak tylko zda to od razu zapomni o tym za co i dlaczego ją oblewali, ba nawet juz nie będzie czuła do nich takiej niechęci...;)
  9. Agata ja mogę pomóc z ogłoszeniem, ewentualnie też mogę przesłać jakiegoś grosika...z DT niestety nie pomogę :shake: jakby co to daj znać a zrobię allegro gdy będzie taka potrzeba.
  10. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza'] Witam poczochranca mokrego:loveu: Ty a nie przytyl Fidel znow? ze tak zapytam bo Pipi tez by ciagle zarla :roll: i sie robi mala kluska:roll: od tego tygodnia przestawilam im inne zarcie koniec z dobrociami ! [/QUOTE] cze D-E! włśnie że nie przytył, może sie tak tylko wydaje bo zarasta ryj już :lol: on teraz dostaje rano sucha karmę - jak jest głodny to je a jak nie to chowam, po wieczór daję mu porcje zrobioną przeze mnie i tyle. brzuszek jest juz mniejszy i takie fajne wcięcie mu sięe juz zrobiło :loveu: [quote name='Magda'] Kasiu gratuluję! Się cieszę, że chociaż Ty przeszłaś przez te męki:multi: Teraz to wyrobisz sobie swój własny styl jazdy:eviltong: A macie dobry sposób na utuczenie? Miki niedługo zniknie... [/QUOTE] dzienki Władziu :loveu: a jak Twoja mama? zdała też? do mnie też mozesz go podrzucić - poradze sobie z nim szybko i oddam przypominającego serdelka :loveu: :evil_lol: cze Be, cze Madźka, cze Ania :lol:
  11. Kasia

    Galeria Fidlastego

    one wszystkie chyba się tak samo wycierają :loveu:
  12. z takim zapachem pod nosem to na pewno szybko zasnęła :evil_lol: że też im tak wygodnie :loveu: [url]http://www.fotosik.pl][/url][IMG]http://images45.fotosik.pl/192/403f2f74fe4dcdf5med.jpg
  13. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='tigrunia'] :evil_lol: Dobre ! Dywanik się nie ściera?:evil_lol: [/QUOTE] nie, bo jak zatrzymuje sie na panelach to zaraz uderza na kolejny dywanik np. ten w przedpokoju :evil_lol: jak i z tamtego się wyczochra na kafelki to wtedy wskakuje na łóżka i zaczyna od nowa!!!
  14. kawaler Somy niczego sobie! nawet zbytniej różnicy między nimi nie widać :evil_lol: ojej, działeczka :loveu: fajnie mieć takie miejsce gdzie zawsze można pojechać i się troszkę wyciszyć oraz odpocząć.
  15. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='tigrunia'] Haha to lubie [url]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_6425a.jpg[/url] :loveu: :evil_lol: [/QUOTE] no, jak zaczął tarcie z początkiem dywaniku tak się zatrzymał przy mnie na panelach :evil_lol:
  16. mokry Torcio dość przystojny jest... :loveu: :evil_lol: duuuugie nogi ma!
  17. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_6430a.jpg[/IMG] :loveu: :loveu: [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_6431a.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_6434a.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_6435a.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_6436a.jpg[/IMG]
  18. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_6425a.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_6427a.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_6428a.jpg[/IMG]
  19. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Mała Rita'][COLOR=Red][B] GRATULUJE!!!!!!!! :loveu: :loveu: :loveu:[/B][/COLOR] [/QUOTE] [quote name='Doti1986'] Moje gratulacje sama pamiętam jaki to był stres ten egzamin:) [/QUOTE] Fidlasta dziękuję :loveu: i cieszy się, że więcej już tam nie zawita!!!!
  20. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='magda z.'] Gratuluję Kasiu:loveu::loveu::loveu: [/QUOTE] [quote name='tigrunia'] Dzielna dziewczyna :loveu: Gratuluję !! [/QUOTE] [quote name='Nati28'] GRATULUJEMY zdania prawa jazdy !! :multi: Wierzylam ze sie uda :razz: [/QUOTE] dzienki :loveu:
  21. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='madziasto4'] No to masz łątwą datę do zapamiętania- 1 września :p Ja zdałam 7 października, a prawko dostałam po 6 dniach- 13-tego. :p [/QUOTE] no, ja już koło 7 września będę tam dzwonić i się pytać :loveu: [quote name='Pegaza'] Kasia super :multi::multi::multi: wiedzialam fajciaro ze tym razem sie uda:eviltong: noo Ci zazdroszcze normalnie tej odwagi bo ja mam stracha...:roll: [/QUOTE] wiesz, farciarą bym była gdybym za pierwszym razem zdała ale i tak się cieszę bardzo :multi: choć do tej pory boli mnie jeszcze głowa i od rana nic jeszcze nie jadłam...pewnie jutro to ze mnie dopiero zejdzie...
  22. bidna sierotka z Masterka :loveu:
  23. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Sara_i_Aris'] [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]GRATULACJE[/SIZE][/FONT] :multi:[/CENTER] [/QUOTE] dzięki Sara :loveu:
  24. [quote name='madziasto4'] Jabcoki to nawet Master goni, jak rzucam :lol: Tyle tylko, że nigdy nie zdąży dobiec przed Torkiem :evil_lol: [/QUOTE] a jakbyś rzuciła im dwa na raz to też Torcio oba skonfiskuje? :evil_lol:
  25. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='madziasto4'] I bardzo dobra postawa! Trzeba od razu jeździć :loveu: Tylko Fidlasta, może na razie bez pasażerów :diabloti::diabloti: Żartuję :evil_lol: :loveu: [/QUOTE] ja od razu do pracy będę śmigać jak tylko odbiorę prawko :loveu: stracha mam bo niestety nie będzie już siedział obok mnie nikt, kto w każdej chwili mógłby nacisnąć hamulca ale to się wytnie - najwyżej troszku skasuje auto, którego i tak sie pozbywamy :diabloti: TZ zadowolony, że wpierw pojeżdżę tym starym :evil_lol:
×
×
  • Create New...