Warko co tak daleko błądzisz... tu nikt Cię nie znajdzie.... :-(
Tak dla ciekawskich to Warka otrzymała swoje imię dlatego, że na początku, krótko po tym jak trafila do schroniska, była w boksie ze Strongiem :) i wszystko wiadomo :evil_lol: tak jakoś mnie wtedy natchneło... :roll: