Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. Lento chudzielcu kochany... odeszłeś od nas... ale my o Tobie pamiętamy.... [*] [*] [*]
  2. Banisiu... pamiętam... [*] [*] [*]
  3. to już prawie miesiąc... na zawsze w mojej pamięci :(
  4. jutro miną trzy miesiące... tak trudno mi bez Ciebie... :( takiego pogodnego psiaka nigdy nie poznałam... :-( :-( :-( byłeś jedyny w swoim rodzaju... pamiętam [*] [*] [*]
  5. czy mi się zdaje czy tylko ja Maciusia podnoszę :roll: Nathaniel gdzie jesteś??? :mad:
  6. Warko co tak daleko błądzisz... tu nikt Cię nie znajdzie.... :-( Tak dla ciekawskich to Warka otrzymała swoje imię dlatego, że na początku, krótko po tym jak trafila do schroniska, była w boksie ze Strongiem :) i wszystko wiadomo :evil_lol: tak jakoś mnie wtedy natchneło... :roll:
  7. Hop do góry! Szukamy domu..
  8. i jak nikt nie pokocha Maksia??? :placz:
  9. podnoszę kudłacza :cool3:
  10. [quote name='Patikujek_Zabrze']Oj, Dolarku jak ja do ciebie dawno nie zaglądałam, wykasował mi się z ulubionych twój link i całkiem o tobie zapomniałam:shake: , mam nadzieję że mi wybaczysz???:loveu:[/quote] Dolarek pewnie wybaczy :)
  11. Kibicku , szukamy domku, szukamy, nie tracimy nadzieji...
  12. [quote name='Patikujek_Zabrze']jej wczesniej nie zauważyłam ja mówię o tych trzech rudaskach na brzegu: Tuptusiu, Sili i Tamim[/quote] ale Cię łapię za słówka :evil_lol: żeby nie było Ci za dobrze: to tam jest Tuptuś, Sila i Fanto (nie Tami) :evil_lol:
  13. Miśku na pierwszą stronkę! :multi:
  14. na pierwsza stronkę... Roniś mam nadzieje, że wszystko jest OK.
  15. nikt nie podejmie się opieki nad małym wredziolkiem? :-( ja już to robie, ale tylko w schronisku... bo w domku miejsca brak...
  16. Podnoszę mojego kochanego terrorystę!
  17. Lesiu zbóju kudłaty i co będzie z tym domkiem???
  18. Maksio niczym model przypomina się wszystkim :razz: [img]http://img109.imageshack.us/img109/792/dscf00126pj.jpg[/img]
  19. Nikt nie chce takiego fajnego psiaka... :-( co z tym światem się dzieje?
  20. Co tak daleko? Maciuś na pierwszą stronkę!
×
×
  • Create New...