Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. Zapraszam do obejrzenia naszej galerii :razz: :loveu:
  2. Domku gdzie jesteś???? :-(
  3. niestety Oskarek nadal szuka domku... :razz:
  4. boje się, że będę w schronisku do końca... aż odbierze nam je starość, albo choroba :(
  5. [quote name='14ruda']Pozostało nam tylko jedno......:mad: :diabloti: :snipersm: :chainsaw: :painting:[/quote] w takim razie czemu jeszcze czekacie? :diabloti:
  6. powyprzytulaj ją od ciotek :razz:
  7. Śliczniutki biegiem na pierwszą stronkę!!! :roll:
  8. [quote name='Patikujek_Zabrze']Nie jestem pewna ale chyba jest bo coś Luca ostatnio wspominała!!![/quote] aha... zaraz spytam Lucę...
  9. Lesio zmykaj na pierwszą stronkę! :)
  10. [quote name='Patikujek_Zabrze']Och:angryy: jakbym napisała tylko że sunia ma rodowód albo jest rasowa to zaraz by się chętni znaleźli!!![/quote] To jest na Allegro czy nie??? :roll:
  11. [quote name='Patikujek_Zabrze']Mysiu ni9e traćmy nadzieji na pewno sie doczeka w końcu!!![/quote] heh...sorki za moje pesymistyczne podejście... ale tyle tych biedaków czeka w schronisku... że ciężko być optymistą :(
  12. Lesio to jak będzie z tym domkiem??? :razz:
  13. Mysia_

    Galeria Ramba

    śliczne miśki :) :loveu:
  14. [quote name='andre']watek idzie w gore, a rece opadaja.... :(((((((( -- [URL="http://idz.zgora.pl/download/resize_ulotka_1procent_str2.jpg"]1% na zwierzaki? to Cie nic nie kosztuje! wydrukuj formularz wplaty juz teraz![/URL][/quote] Andre głowa do góry... musi być jakiś sposób... :roll:
  15. Oskarek czeka na dom już 6 lat... czy kiedyś doczeka się??? :roll:
  16. [quote name='Patikujek_Zabrze']Ja to widzę, ty to widzisz, tylko czemu nie widza tego ci co powinni???:placz:[/quote] taki już jest ten świat... :(
  17. o rany poważna sprawa :shake: ja już mam trzy psy w domu, a do tego wredoty... co tu robić... :-(
  18. Widzę Aniu, że z Mikusiem byliście na długim spacerku :)
  19. Do góry kochany... ja jeszcze wierzę w cuda... a ty? :mad:
  20. [quote name='Patikujek_Zabrze']Do góry piękna damo!!! [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/7514/dsc092725tg.jpg[/IMG] [IMG]http://img226.imageshack.us/img226/5656/dsc092737be.jpg[/IMG][/quote] nikt nie chce pięknej , dużej suni??? :-( jest na Allegro?
×
×
  • Create New...