[quote name='andre']watek idzie w gore, a rece opadaja.... :((((((((
--
[URL="http://idz.zgora.pl/download/resize_ulotka_1procent_str2.jpg"]1% na zwierzaki? to Cie nic nie kosztuje! wydrukuj formularz wplaty juz teraz![/URL][/quote]
Andre głowa do góry... musi być jakiś sposób... :roll: