No i Roniś wrócił :) :) :) na panienki sobie poszedł.... :lol: No i jak wrócił od razu został wykastrowany :evil_lol: kolejna zaleta Ronika - wykastrowany :p
[quote name='lady_lina']Psiaki sliczniutkie;) a jak sie ciesza z tych spacerow..tak milo ogladac usmiechniete mordki..:)[/quote]
w realu jeszcze milej :loveu: