Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. Czata zmykaj na pierwszą stronkę... może tam ktoś Cię dojży... :roll:
  2. mam nadzieje, że znalezłeś jakiś domek... a jeśli nie... wracaj!
  3. Spacerowicze na pierwszą stronke! :loveu: Proszę mi tu komentować nasze miśki :razz:
  4. Łaciaty Ibis czeka na swoją szansę... :roll:
  5. Mój kochany sportowcu, zwany "pieso-kotem" na pierwszą stronę migiem!
  6. Dolarek szuka domku... !
  7. [quote name='nika27']witam wszystkich!!!!Czuję się juz lepiej,jestem cały czas w kontakcie mailowym z justyną więc nie martwcie się cały czas pamiętam o Piracie. Ja nie rementuje domu tylko wykanczam zeby tam zamieszkać.Gdybym remontowała to nie było by zadnego problemu bo bym tam juz mieszkała a tak to niestety musze tam mieć jakąs łazienkę i kuchnię zebym chociaz tam mogła wegetować:lol: :evil_lol:[/quote] Piracik czeka cierpliwie na swoją cudotwórczynię :razz:
  8. [quote name='nathaniel']Zadko kiedy jestem na dogomani :/ Sprawdziany sie posypal, sluchaj, ja jeszcze jakis ryzyk dokupie i sie umowimy ;)[/quote] tak więc czekam :razz:
  9. Oskaruś czeka cierpliwie na domek... czy kiedyś szczęście się do niego uśmiechnie??? :roll:
  10. Mysia_

    Kleszcze!!!

    Moim psinką pomaga Advantix i Fronline :razz:
  11. Mój kochany rozbójniku na pierwszą stronkę!!!
  12. cioteczki podnosić Maćka :razz:
  13. podnoszę przystojniaka! :razz:
  14. [quote name='Patikujek_Zabrze']No to ja ci czas znajdę w sobotę wracasz ze schroniska 15 min. wcześnie i te piętnaście minut poświęcasz na pstryknięcie jakiejś choś jednej fotki!!![/quote] jasne, jasne... juz to widzę wcześniej ze schroniska.... :roll:
  15. szukamy domku dla zbója Lesia!!! :razz:
  16. [quote name='Patikujek_Zabrze']Z dlaeko ma tyłek podobny do Tamiego!!!:evil_lol:[/quote] no powiedzmy :lol:
  17. Ibisek na pierwszą stronkę!!!
  18. Czy ktoś podejmie się takiego wyzwania i pokocha Kibicka??? :-(
  19. [quote name='Patikujek_Zabrze']Na przeprosiny pójdziemy w najbliższym czasie na dłuuugi spacer!!!:loveu:[/quote] Trzymam Cię za słowo!!! :razz:
  20. Oskarku na pierwszą stronke biegiem! :cool3:
  21. Czata szuka domku... szuka i szuka, a znaleźć nie może :(
  22. [quote name='szajbus'][IMG]http://zdjecia.image.w.interia.pl/swieca.gif[/IMG][IMG]http://zdjecia.image.w.interia.pl/swieca.gif[/IMG][IMG]http://zdjecia.image.w.interia.pl/swieca.gif[/IMG] Dla wszystkicj zwierząt, które przekroczyły Tęczowy Most. Dla tych kochanych i niekochanych, dla tych opłakiwanych i zapomnianych, dla tych hodowwanych na pokarm i odzież - dla was wszystkich bez względu na gatunek. Bądźcie tam szczęśliwe, tam gdzie nie grozi wam już żadna choroba i głód i krzywda, tam gdzie nikt nie ma prawa decydowac o waszym życiu.[/quote] [SIZE=5] [*] [*] [*] [*] [*] [/SIZE][SIZE=2]pamiętamy...[/SIZE]
×
×
  • Create New...