[quote name='szajbus'][IMG]http://zdjecia.image.w.interia.pl/swieca.gif[/IMG][IMG]http://zdjecia.image.w.interia.pl/swieca.gif[/IMG][IMG]http://zdjecia.image.w.interia.pl/swieca.gif[/IMG]
Dla wszystkicj zwierząt, które przekroczyły Tęczowy Most. Dla tych kochanych i niekochanych, dla tych opłakiwanych i zapomnianych, dla tych hodowwanych na pokarm i odzież - dla was wszystkich bez względu na gatunek. Bądźcie tam szczęśliwe, tam gdzie nie grozi wam już żadna choroba i głód i krzywda, tam gdzie nikt nie ma prawa decydowac o waszym życiu.[/quote]
[SIZE=5]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*] [/SIZE][SIZE=2]pamiętamy...[/SIZE]