[quote name='nathaniel']Hauuuu, ale super, dziewczyny powiedzcie mi czy jutro jest otwarte schronisko , bo mama kupiła jakiś syf (karma) i sie juz troszke rzeczy dla was nazbieralo (miska dwukomorowa, że się tak wyraże, obroża i chyba kolczatka siostry ...tj. jej psa ;] ) i bym wpadla[/quote]
nathaniel zapraszamy :razz: może jakieś nowe foteczki Rambusia i Pusi przywieziesz :)