Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. na pierwszą stronkę szybko :)
  2. [quote name='zombie']To ja też podnoszę, każdy ma wady i człowiek i pies . Normalna sprawa...Trzeba go tylko pokochać i siebie nauczyć.[/quote] dokładnie :)
  3. [quote name='Devis&Marta']czy Oscarek jest na allegro badz w jakiejs gazecie?[/quote] jest na Allegro...
  4. [quote name='nathaniel']Hauuuu, ale super, dziewczyny powiedzcie mi czy jutro jest otwarte schronisko , bo mama kupiła jakiś syf (karma) i sie juz troszke rzeczy dla was nazbieralo (miska dwukomorowa, że się tak wyraże, obroża i chyba kolczatka siostry ...tj. jej psa ;] ) i bym wpadla[/quote] nathaniel zapraszamy :razz: może jakieś nowe foteczki Rambusia i Pusi przywieziesz :)
  5. czekam na Ciebie... :( [img]http://img68.imageshack.us/img68/8237/dsc094833qb.jpg[/img] [img]http://img96.imageshack.us/img96/8955/dsc094849ec.jpg[/img]
  6. [quote name='zaba14']symaptycznie wyglada, ogolnie bardzo ładny pies! dlaczego tak długo czeka? :roll:[/quote] nie tylko wygląda sympatycznie, a jest sympatyczny :) czy ktoś mnie wypatrzy??? :-( [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/5396/dsc094827ae.jpg[/IMG]
  7. no gdzie jesteś domku???
  8. no tak... znowu tylko ja podnoszę mojego wredziolka... :roll:
  9. Szukamy domeczku dla ślicznego szorściucha :razz:
  10. do góry Ibisku! :)
  11. hopaj do góry Dolarku!
  12. [quote name='lady_lina']Dokladnie...Jak dobrze,ze na swiecie sa jeszcze osoby ktore go zmieniają... Mysiu robisz naprawde cos wspanialego dajesz im tyle radosci,poswiecasz im tyle czasu..to jest wspaniale...[/quote] choć czasem człowieka jakiś wielki dół łapie... :roll:
×
×
  • Create New...