Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. Nie ma sprawy pozdrowie :) Może jeszcze Leksa na spacerku: [img]http://www.psitulmnie.pl/images/galeria/psy2005/4281.jpg[/img] i Tores: [img]http://www.psitulmnie.pl/images/galeria/psy2005/4330.jpg[/img]
  2. Aha, wszystkie pieski, które prezentuję są jeszcze niestety w schronisku :) A Pirat (na str.1) na początku chciał mnie gryźć, z nikim nie chciał się przyjaźnić, no iwłaśnie trzeba było pomóc mu odzyskać wiarę w człowieka :)
  3. Lesterek na spacerku: [img]http://www.psitulmnie.pl/images/galeria/psy2005/4106.jpg[/img] Bond na spacerku: [img]http://www.psitulmnie.pl/images/galeria/psy2005/4251.jpg[/img]
  4. Czasami trzeba im pomóc odzyskać wiarę w człowieka... :) My wolontariusze jesteśmy między innymi od tego :)
  5. Wiadomo, że są piękne :) A my je strasznie mocno kochamy :)
  6. Białasku życzę Ci, żeby te święta były dla Ciebie wyjątkowe, żeby jakiś cudowny człowiek przygarnął Cię do domku... Naprawdę nie ma tu takich??? LUDZIE SĄ ŚWIĘTA, MOŻECIE W TEN SPOSÓB SPRAWIĆ PREZENT SOBIE I BIAŁASKOWI :)
  7. Po świętach wrzucę fotki z dzisiejszych spacerów :)
  8. Sabcia na spacerku: [img]http://www.psitulmnie.pl/images/galeria/psy2005/2335.jpg[/img] Wital na spacerku: [img]http://www.psitulmnie.pl/images/galeria/psy2004/3481.jpg[/img] Werus na spacerku: [img]http://www.psitulmnie.pl/images/galeria/psy2005/4256.jpg[/img] Dani na spacerku (tak spoważniaj, bo nie lubi być na smyczy, ale inaczej nie dało by się zrobić mu zdięcia... bez smyczy biega jak szalony) : [img]http://www.psitulmnie.pl/images/galeria/psy2005/4273.jpg[/img] Karolek na spacerku: [img]http://www.psitulmnie.pl/images/galeria/psy2005/4083.jpg[/img] WOLONTARIUSZE Z CAŁEJ POLSKI POCHWALCIE SIĘ WASZYMI PUPILAMI NA SPACERACH :)
  9. No tak, nasze grubaski kochane :)
  10. Witam serdecznie w galerii, w której można zobaczyć bardzo rzadko spotykany uśmiech schroniskowego psa :p Skąd ten uśmiech się bierze? To wolontariusze wywołują go na psich mordkach, beztroskie chwile spaceru z taką istotką są nie do opisanie, dają wiele radości zarówno psiakom, jak i wolontariuszą :cool3: Ogładając naszą galerię można się o tym przekonać, chociaż zachęcam wszystkim do zobaczenia tego "na żywo", naprawdę warto ;) Jednak proszę pamiętajcie, że po takim spacerku psina wraca znów do zimnego, ciasnego schroniskowego boksu i marzy o własnym domku... [SIZE=3]Galerię tworzą:[/SIZE] [B][COLOR=red]Mysia_Zabrze[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Patikujek_Zabrze[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]sara_rokitnica[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Manixsa[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]pati_zabrze[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Asia_Klero[/COLOR][/B] [B][COLOR="red"]Bjuta[/COLOR][/B] [B][COLOR="red"]Asikowska[/COLOR][/B] [B][COLOR="red"]Naklejka[/COLOR][/B] [B][COLOR="red"]Artemida[/COLOR][/B] [B][COLOR="red"]ania >[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Zabrze-Biskupice[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]ul.Bytomska 133[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]tel. (032) 271-47-97[/COLOR][/B] [B][URL="http://www.psitulmnie.pl"][COLOR=black]www.psitulmnie.pl[/COLOR][/URL][/B] [B][COLOR=red]APSA[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]magdyska25[/COLOR][/B] [FONT=Arial][FONT=Verdana][COLOR=black][B]Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=black]ul.Paluch 2[/COLOR][/FONT][/B][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Verdana][COLOR=black][B]02-197 Warszawa[/B][/COLOR][/FONT][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Verdana]tel. 846 02 36 lub 868 06 34[/FONT][/COLOR][/FONT][/B] [URL="http://paluch.org.pl/"][B][COLOR=black]http://paluch.org.pl/[/COLOR][/B][/URL] [COLOR=red][B]Bonsai[/B][/COLOR] [B]Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kaliszu[/B] [B]ul. Warszawska 95[/B] [B]62-800 Kalisz[/B] [B](0-62) 757 24 02[/B] [FONT=Verdana,Arial,Helvetica,Sans-Serif][SIZE=2][B][COLOR=red]Pianka[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [SIZE=2][FONT=Verdana,Arial,Helvetica,Sans-Serif][B][COLOR=#ff0000]zaba14[/COLOR][/B][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana,Arial,Helvetica,Sans-Serif][B]Schronisko TOZ Fauna[/B][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana,Arial,Helvetica,Sans-Serif][B]ul. Bujoczka[/B][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana,Arial,Helvetica,Sans-Serif][B]41-700 Ruda Śląska[/B][/FONT][/SIZE] [B][SIZE=2][FONT=Verdana,Arial,Helvetica,Sans-Serif]Tel: (32) 24-80-362, 501 215 284[/FONT][/SIZE][/B] [B][COLOR=red]BlackSheWolf[/COLOR][/B] [B]schronisko dla bezdomnych zwierząt w Łęczycy [/B] [URL="http://www.leczyca-schronisko.net"][B]www.leczyca-schronisko.net[/B][/URL] [B][COLOR=red]DuDziaczek[/COLOR][/B] [B]przytulisko pod opieka Tozu - Kielce[/B] [B][COLOR=red]YoungLADY[/COLOR][/B] [B]przutulisko w Oławie[/B] [COLOR=red][B]Helga&Ares[/B][/COLOR] [COLOR=red][B]Anja93[/B][/COLOR] [COLOR=red][B]Donvitow[/B][/COLOR] [COLOR=red][B]GoniaP[/B][/COLOR] [URL="http://gaj.schronisko.net/"][B]http://gaj.schronisko.net/[/B][/URL] [B]Schronisko dla zwierząt w Gaju k. Śremu/ wlkp/[/B] [B]63-100 Śrem.[/B] [B]Tel Kajetan 602751299[/B] [B]Paula 515438482[/B] [B][COLOR=red]Pinczerka_i_Gizmo[/COLOR] Schronisko w Żywcu [FONT=Verdana]ul.Świętokrzyska[/FONT] [FONT=Verdana][B]Żywiec, [/B]34-300[/FONT] tel: [B](0)515-242-723, (0)604-950-574, [/B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/B] [B][COLOR="red"]brazowa1[/COLOR] Sopot,Ul 1 Maja 32 strona schroniska [url]www.schronisko.sopot.toz.pl[/url] Kontakt do wolonatriuszki [email][email protected][/email][/B] [B]Oto początek naszej galerii, psinki z Zabrza :)[/B] Ada na spacerku : [IMG]http://www.psitulmnie.pl/images/galeria/psy2005/2370.jpg[/IMG] Piracik na spacerku: [IMG]http://www.psitulmnie.pl/images/galeria/psy2005/2530.jpg[/IMG] Aspen na spacerku: [IMG]http://www.psitulmnie.pl/images/galeria/adopcja_wirtualna/1242.jpg[/IMG] Moner na spacerku: [IMG]http://www.psitulmnie.pl/images/galeria/psy2005/3390.jpg[/IMG]
  11. Białasku musisz być dzielny i cierpliwy :) i nigdy się nie poddaj :) OK.? Kajusia 6 lat czekała w schronisku , żeby i Tobie się poszczęściło...
  12. Kajusia daje sobie świetnie radę :) Okazuje się, że nie widomy pies może żyć zupełnie normalnie, nie mam z nią żadnych problemów, dogaduje się też z moimi pozostałymi pieskami... A cała rodzina jest nią zachwycona :) PS. Schody dla Kaji też nie są przeszkodą :)
  13. Ten spacer napewno dla Białaska bardzo wiele znaczył :) Ja od wczoraj mam w domu niewidomą sunię - Kajusie, która była w schronisku prawie 6 lat :) Przedewszystkim : NIGDY NIE TRACIĆ NADZIEJI :)
  14. Ludzie! To jest prawda :) i nie czepiajcie się Ganji , tylko sprawdzcie :)
  15. Hop do góry !
×
×
  • Create New...