Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. [quote name='nathaniel']Macius do gory.... Gosia mam wolna obroze i dwie miski , przyda sie w schronisku ? Jak cos to postaram sie podrzucic[/quote] Maciuś do góry! :) Nathaniel pewnie, że się przyda, czekamy na odwiedziny :razz:
  2. Śliczniutki zmykaj na pierwszą stronkę... [img]http://img78.imageshack.us/img78/7598/dscf00447hc.jpg[/img]
  3. Ojoj... a domku nadal nie ma :(
  4. Pokaż się wszystkim Dolarku :)
  5. Oskarusiu co będzie z tym domkiem??? :roll:
  6. Hop Maciusiu !!! :)
  7. nie skazujmy Kibicka... proszę... :-(
  8. Pati a ty coś opuszczasz się ze zdięciami :mad:
  9. Dolar przystojniaku zmykaj do góry! :) [img]http://img326.imageshack.us/img326/8901/3664dolar8tc.jpg[/img] Pamiętam, że jak robiłam mu to zdięcie to byłam pewna, że szybko znajdzie domek... młody, śliczny piesek, a on dalej w schronisku :(
  10. Czatunia zmykaj na pierwszą stronkę!!! :cool3:
  11. [B][COLOR=red]AKTUALIZACJA - 21.04.08 r.[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=red]ogloszenia:[/COLOR][/B] [URL="http://www.allegro.pl/item351421389_idealny_dla_dzeci_mallutki_grzeczny_piesek.html"][B][COLOR=red]http://www.allegro.pl/item351421389_...ny_piesek.html[/COLOR][/B][/URL] Frediś to piesek do którego mam szczególny sentyment... heh... :-( Pati wiesz dlaczego :razz:
  12. [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/746/dscf00322ns.jpg[/IMG] [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/1094/dscf00357dy.jpg[/IMG] [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/2479/dscf00389or.jpg[/IMG] [img]http://img145.imageshack.us/img145/817/dscf00239nw.jpg[/img] [img]http://img145.imageshack.us/img145/8066/dscf00281rx.jpg[/img]
  13. Ile można czekać na domek ??? :placz:
  14. [quote name='lady_lina']Sliczne zdjecia :loveu: Sliczne mordeczki na 1 strone[/quote] powtarzasz się :evil_lol:
  15. [img]http://img304.imageshack.us/img304/7677/dscf00257gi.jpg[/img] Pirat: [img]http://img304.imageshack.us/img304/8278/dscf00306xc.jpg[/img] Borgo :evil_lol: : [img]http://img304.imageshack.us/img304/5967/dscf00315rm.jpg[/img] Azi: [img]http://img304.imageshack.us/img304/2183/dscf00242tr.jpg[/img] Mongołek w biegu :evil_lol: : [img]http://img332.imageshack.us/img332/6549/dscf00268bf.jpg[/img] Neli (ale mały patyczek :evil_lol: ) : [img]http://img304.imageshack.us/img304/7607/dscf00276it.jpg[/img]
  16. Maciulek zmykaj do góry :)
  17. [quote name='zaba14']Oj.. ciezko bedzie .. a;e warto walczyc, psiak w gore![/quote] to jest naprawdę cięzki przypadek :( ja bym sobie z nim poradziła, ale ktoś inny :shake:
  18. [quote name='Monia_']Szybciutko na górę słoneczka! Trzeba wierzyć w cuda i nie poddawać się - choć czasem jest ciężko. Nasz Łacio spędził w schronisku 6 lat a już po paru dniach w naszym domu zachowywał się jakby spędził z nami całe życie. Jest bardzo wdzięczny i kochany! Dajmy szansę tym psiakom aby odzyskały wiarę w ludzi![/quote] Moja Kajusia też w schronisku spędziła prawie 6 lat, a jest taka wspaniała :) im też trzeba dać szansę...
  19. [img]http://img102.imageshack.us/img102/6545/dscf00165iu.jpg[/img] [img]http://img102.imageshack.us/img102/4643/dscf00177pb.jpg[/img]
  20. [quote name='Limonka']Piękny bannerek :)[/quote] A no piękny :) Oskarku szukamy domku...
×
×
  • Create New...