[quote name='nathaniel']Macius do gory....
Gosia mam wolna obroze i dwie miski , przyda sie w schronisku ? Jak cos to postaram sie podrzucic[/quote]
Maciuś do góry! :)
Nathaniel pewnie, że się przyda, czekamy na odwiedziny :razz:
Dolar przystojniaku zmykaj do góry! :)
[img]http://img326.imageshack.us/img326/8901/3664dolar8tc.jpg[/img]
Pamiętam, że jak robiłam mu to zdięcie to byłam pewna, że szybko znajdzie domek... młody, śliczny piesek, a on dalej w schronisku :(
[B][COLOR=red]AKTUALIZACJA - 21.04.08 r.[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=red]ogloszenia:[/COLOR][/B]
[URL="http://www.allegro.pl/item351421389_idealny_dla_dzeci_mallutki_grzeczny_piesek.html"][B][COLOR=red]http://www.allegro.pl/item351421389_...ny_piesek.html[/COLOR][/B][/URL]
Frediś to piesek do którego mam szczególny sentyment... heh... :-(
Pati wiesz dlaczego :razz:
[quote name='zaba14']Oj.. ciezko bedzie .. a;e warto walczyc, psiak w gore![/quote]
to jest naprawdę cięzki przypadek :( ja bym sobie z nim poradziła, ale ktoś inny :shake:
[quote name='Monia_']Szybciutko na górę słoneczka! Trzeba wierzyć w cuda i nie poddawać się - choć czasem jest ciężko. Nasz Łacio spędził w schronisku 6 lat a już po paru dniach w naszym domu zachowywał się jakby spędził z nami całe życie. Jest bardzo wdzięczny i kochany!
Dajmy szansę tym psiakom aby odzyskały wiarę w ludzi![/quote]
Moja Kajusia też w schronisku spędziła prawie 6 lat, a jest taka wspaniała :) im też trzeba dać szansę...