Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. są szczęśliwe za TM...
  2. o rany :( czemu nikt nie zagląda do Dolarka? :( ciotki :mad:
  3. czy nikomu nie spodobał się Ibisek??? :mad:
  4. [quote name='Patikujek_Zabrze']No wiesz co Myszka bys się wstydziła, tyle czasu żadnych nowych fotek, przez święta tyle czasu wolnego było a ty nic nowego nie napstrykałaś. Nie żartuj sobie:mad:[/quote] żebym ja czas miała...
  5. nowe foteczki :loveu:
  6. [quote name='Limonka']Szkoda... pozdrówcie go odemnie ;)[/quote] nie ma sparawy :)
  7. [quote name='Mysia_Zabrze']Kto pokocha trudnego psa??? Ja już go kocham, ale co z tego jak nie mogę go wziąść??? :([/quote] nikt nie zna odpowiedzi na te pytania :(
  8. podnoszę... Oskarku nie trać nadzieji!
  9. Misio zmykaj do góry! :razz:
  10. do góry kochanie!!!
  11. Lesio pokaż sie wszystkim :)
  12. [quote name='Patikujek_Zabrze']Suuper się na tym zdjęciu dobrali, same rudaski!!![/quote] Heksa w bajorku nie jest rudaskiem :evil_lol:
  13. Darwin: [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/4770/dscf00393kh.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/668/dscf00411lz.jpg[/IMG] Tami: [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/7349/dscf00408ea.jpg[/IMG]
  14. gdzie domek dla Ibiska???
  15. Darwin: [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/4990/dscf00299gz.jpg[/IMG] Heksa: [IMG]http://img421.imageshack.us/img421/4364/dscf00313vc.jpg[/IMG] Darwin i Fanto: [img]http://img111.imageshack.us/img111/8385/dscf00308du.jpg[/img] Fanto: [img]http://img111.imageshack.us/img111/6721/dscf00368ek.jpg[/img] Z przodu Tuptuś: [img]http://img64.imageshack.us/img64/2117/dscf00376ab.jpg[/img] Heksa: [img]http://img64.imageshack.us/img64/7759/dscf00389kb.jpg[/img]
  16. Kto pokocha trudnego psa??? Ja już go kocham, ale co z tego jak nie mogę go wziąść??? :(
  17. [quote name='Limonka']A może by go wykąpać i wyczesać...byłby jeszcze ładniejszy, więc miałby większe szanse na dom.[/quote] na pawilonie po dwóch dniach znów będzie brudny :( a zresztą on się chowa przed ludźmi :shake:
  18. Łapka: [img]http://img189.imageshack.us/img189/566/dscf00468mu.jpg[/img] Tami i Darwin: [img]http://img528.imageshack.us/img528/6480/dscf00423ww.jpg[/img] Darwin: [img]http://img167.imageshack.us/img167/4426/dscf00431nz.jpg[/img] Łapka: [img]http://img528.imageshack.us/img528/1133/dscf00445kz.jpg[/img] Heksa, Sila, Tuptuś: [img]http://img528.imageshack.us/img528/3961/dscf00233fy.jpg[/img] Fanto: [img]http://img181.imageshack.us/img181/852/dscf00248xg.jpg[/img] Heksa: [img]http://img181.imageshack.us/img181/5145/dscf00251mb.jpg[/img] Fanto: [img]http://img528.imageshack.us/img528/8974/dscf00276cg.jpg[/img]
  19. Roni chyba poszedł szukać domku na własną rękę... bo od wczoraj nie ma go w schronisku :( martwię się...
×
×
  • Create New...