-
Posts
40782 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysia_
-
Dolarku co tak daleko? :(
-
Demon - anioł nie pies a już 11 lat kibluje w schronie. Za TM
Mysia_ replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Demon zmykaj na pierwszą stronkę! -
Akita - sunia już nie cierpi za...nic - ma dom !
Mysia_ replied to tajdzi's topic in Już w nowym domu
W takim razie trzeba znaleźć domek! :roll: -
Neruś odszedł..sam,niekochany..w schronisku :(
Mysia_ replied to zaba14's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nero szuka domku... bardzo go potrzebuje :roll: -
wystraszony Oscarek po prawie 8 latach w schronisku ma dom!!! :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
do góry Oskaruś! -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
[img]http://img372.imageshack.us/img372/5144/dsc096959ek.jpg[/img] [img]http://img385.imageshack.us/img385/7002/dsc096989ii.jpg[/img] [img]http://img385.imageshack.us/img385/3316/dsc096991hr.jpg[/img] [img]http://img304.imageshack.us/img304/7681/dsc097005tx.jpg[/img] [img]http://img462.imageshack.us/img462/1655/dsc097029rf.jpg[/img] Bosek: [img]http://img385.imageshack.us/img385/4898/dsc096912im.jpg[/img] Ajaks: [img]http://img385.imageshack.us/img385/3060/dsc096924di.jpg[/img] [img]http://img372.imageshack.us/img372/53/dsc096935ss.jpg[/img] Aks: [img]http://img372.imageshack.us/img372/7686/dsc096946sj.jpg[/img] [img]http://img385.imageshack.us/img385/9175/dsc096976ms.jpg[/img] Tuptuś: [img]http://img462.imageshack.us/img462/8855/dsc097040hx.jpg[/img] Łapka: [img]http://img304.imageshack.us/img304/9939/dsc097053km.jpg[/img] -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Bartek: [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/1214/dsc096805av.jpg[/IMG] Sila: [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/2713/dsc096815bq.jpg[/IMG] Argo: [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/1970/dsc096827fk.jpg[/IMG] Stefuś: [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/3821/dsc096849hw.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/5535/dsc096875sx.jpg[/IMG] Dani: [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/6401/dsc096889dd.jpg[/IMG] Łapka: [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/9012/dsc096891re.jpg[/IMG] Perełka: [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/974/dsc096907cy.jpg[/IMG] -
[img]http://img441.imageshack.us/img441/9724/dsc096687qp.jpg[/img] [img]http://img181.imageshack.us/img181/1346/dsc096690qo.jpg[/img] [img]http://img181.imageshack.us/img181/7285/dsc096750cb.jpg[/img]
-
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
[quote name='Patikujek_Zabrze']Bosko wyszło ci to zdjęcie Myszko:loveu:[/quote] no w sumie też mi się podoba ;) -
no i znów podnoszę Miśka sama :(
-
Maksio - już trzy lata czekam, a Ciebie nie ma :( MA DOM :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Maksio pokaż się światu :razz: -
Akita - sunia już nie cierpi za...nic - ma dom !
Mysia_ replied to tajdzi's topic in Już w nowym domu
[quote name='paros']I co słychać:crazyeye: :crazyeye: ????[/quote] no właśnie... co z sunią? -
Neruś odszedł..sam,niekochany..w schronisku :(
Mysia_ replied to zaba14's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Do góry biedaku! :roll: -
Do góry Maciusiu!
-
Ibisku do góry! :razz:
-
Źle wychowany Kibic - skazany na dożywocie w schronisku???
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysia_Zabrze'][SIZE=5]Czy on już nie dostanie szansy??? :placz: [/SIZE][/quote] każdemu należy się szansa.... prawda??? :-( -
Patyczki i dom- tylko to się liczy dla kochanej Neli - MA DOM
Mysia_ replied to Patikujek's topic in Już w nowym domu
Neli biegiem na pierwszą stronkę! :p -
wystraszony Oscarek po prawie 8 latach w schronisku ma dom!!! :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][quote name='akucha']Średniej wielkosci, zalękniony i niezwykłej urody Oskar szuka bardzo dobrego domu i cierpliwego, kochającego właściciela. :loveu: :loveu: :loveu: [/SIZE] [SIZE=4]Taki pies, to wyzwanie, które potem procentuje bezmiarem miłości, wierności i przywiązania. [/SIZE] [SIZE=4][B]Pomóżmy Oskarowi!!![/B][/quote][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [B][SIZE=5]Pomóżmy! :razz: [/SIZE][/B] -
Nietypowy sierściuch LESIO -za TM
Mysia_ replied to Patikujek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hopaj na pierwszą stronkę! :) -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Sara: [img]http://img375.imageshack.us/img375/7119/dsc095579re.jpg[/img] [img]http://img375.imageshack.us/img375/2813/dsc095597ux.jpg[/img] [img]http://img375.imageshack.us/img375/3658/dsc095650yf.jpg[/img] Na pierwszym planie Tuptuś: [img]http://img511.imageshack.us/img511/954/dsc095606ga.jpg[/img] Bumerek (a za nim Karuś) : [img]http://img511.imageshack.us/img511/4110/dsc095616ze.jpg[/img] Frędzel i Bond : [img]http://img511.imageshack.us/img511/8513/dsc095627cv.jpg[/img] Frędzel: [img]http://img511.imageshack.us/img511/200/dsc095630bf.jpg[/img] Bumer ( i dupka Karusia) : [img]http://img375.imageshack.us/img375/9381/dsc095677oh.jpg[/img] Argo: [img]http://img511.imageshack.us/img511/3881/dsc095692fz.jpg[/img] [img]http://img375.imageshack.us/img375/8953/dsc095724ui.jpg[/img] Karuś: [img]http://img375.imageshack.us/img375/1701/dsc095705jy.jpg[/img] Bond goniony przez Frędzla: [img]http://img375.imageshack.us/img375/896/dsc095714ja.jpg[/img]