Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. I ja nie będę gorsza :) dzisiaj wreszcie zaświeciło słońce :loveu: Bruni: [img]http://img502.imageshack.us/img502/1414/dsc095467hi.jpg[/img] Pryszcz :evil_lol: : [img]http://img382.imageshack.us/img382/6698/dsc095473ff.jpg[/img] Tuptuś: [img]http://img375.imageshack.us/img375/8839/dsc095490rm.jpg[/img] Tami: [img]http://img375.imageshack.us/img375/6527/dsc095502fi.jpg[/img] Bond: [img]http://img375.imageshack.us/img375/2233/dsc095517kf.jpg[/img] Hary: [img]http://img375.imageshack.us/img375/6471/dsc095532fq.jpg[/img] Dżeki: [img]http://img139.imageshack.us/img139/4868/dsc095545gn.jpg[/img] Łapka: [img]http://img139.imageshack.us/img139/2259/dsc095550kk.jpg[/img]
  2. biedny psiulek :( :placz: a co do zniszczenia aparatu to ostatnio jak robiłam zdięcia na wybiegu u nas w schronisku to najpierw szarpałam sie z Azim o pokrowiec na aparat, bo chciał mi ukraść... a w miedzy czasie Dołi ukradła mi aparat i musiałam ją gonić po całym wybiegu... straszną frajdę jej sprawiło uciekanie przedemną z aparatem w pysku :evil_lol: Aparat naszczęście działa :p trzeba swoje przeżyć Aniu :razz:
  3. Dolar na pierwszą stronkę! :)
  4. [quote name='Patikujek_Zabrze']Do góry uciekinierku!!![/quote] e tam uciekinierku... poprostu na panny poszedł :evil_lol:
  5. Zawsze w deszczową pogodę przypominam sobie spacerki z moją pupilką Wiką (której już nie ma w schronisku - ma wspaniały domek :loveu: )... dlatego, że wystarczyło, że troszkę pokropił deszczyk a ona odmawiała pójścia na spacer :evil_lol:
  6. Misiaczku pamiętam o tobie i podnoszę :razz:
  7. [quote name='g_o_n_i_a'][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/1870/10052472aw.jpg[/IMG] Rozmarzony? :loveu:[/quote] jaka romantyczna fotka :razz:
  8. I znów ciotka Mysia podnosi sama :-(
  9. Demon na pierwszą stronkę szybciutko! :cool3:
  10. Pamiętam historię Darwina... Był przywiązany do drzewa i ktoś go puścił z tej smyczki (myśleli, że pójdzie do domku), a on cały dzień chodził tam i spowrotem (od schroniska do głównej drogi) , potem usiadł pod tym drzewem gdzie go przywiązano i czekał... czekał... miał nadzieje, że jego ukochany pan wróci... nikt po niego nie wrócił :-( :angryy: :angryy: Wieczorem jak szłam do domu zwabiłam Darwinka do schroniska i zaprowadziłam do boksu... A on nadal czeka, aż jego pan wróci... :placz: [B]OGŁOSZENIA DARWINKA[/B] [URL="http://www.alegratka.pl/"][COLOR=#000000]www.alegratka.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl/"][COLOR=#000000]www.kupiepsa.pl[/COLOR][/URL] ( w 2 działach, za darmo i inne rasy) [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"][COLOR=#000000]www.kupsprzedaj.pl [/COLOR][/URL] adopcje.org [URL="http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Darwin,11704"][COLOR=#000000]Darwin - Zwierzaki - cafeanimal.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.allegro.pl/"][COLOR=#000000]www.allegro.pl[/COLOR][/URL]
  11. [quote name='nathaniel']musze wpasc , ale jakos tak czasu brak ;/ ... :/ Zdjecia musze wywolac, bo teraz cyfrowka, to wiesz ;D , nie latam juz do wywolywania[/quote] oj nathaniel! :mad: w takim razie nadal czekamy....
  12. strasznie dołując miejsce z tego wątku się zrobiło :placz: a miało być tak pięknie....
  13. Przypominam o pewnym przystojniaku :roll:
  14. Kto jeszcze nie obejrzał naszej cudnej galerii??? :mad:
  15. Dolarek migiem do góry!!! :razz:
  16. [SIZE=5]Czy on już nie dostanie szansy??? :placz: [/SIZE]
  17. Hopaj na pierwszą stronkę!
  18. Oskarka jest bardzo ciężko poznać, bo tak się boi ;( a wielkość... no nie wiem... tak na oko 40 cm w kłebie...
  19. szybko na pierwszą stronkę Ibisku!
×
×
  • Create New...