[quote name='akucha']Za co ten wyrok :placz: :placz: :placz: Czy w takim wypadku pies jest rezydentem, czy nalezy do schroniska?[/quote]
Roni należy do schroniska.... :roll: a tak bardzo chciałby mieć domek...
Żeby nie było niejasności to na tych zdięciach są wszystkie trzy schroniskowe Miśki :evil_lol:
Stefuś:
[img]http://img312.imageshack.us/img312/3517/dsc097074ok.jpg[/img]
Ajaks:
[img]http://img177.imageshack.us/img177/5263/dsc097081tp.jpg[/img]
Tamiś:
[img]http://img304.imageshack.us/img304/6325/dsc097194kw.jpg[/img]
[img]http://img177.imageshack.us/img177/755/dsc097204mt.jpg[/img]
Aligatorek:
[img]http://img177.imageshack.us/img177/6062/dsc097096rn.jpg[/img]
Misiu:
[img]http://img304.imageshack.us/img304/6688/dsc097332ak.jpg[/img]
Tery:
[img]http://img177.imageshack.us/img177/4434/dsc097353xg.jpg[/img]
[img]http://img177.imageshack.us/img177/8351/dsc097363eb.jpg[/img]