Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. [quote name='akucha']Za co ten wyrok :placz: :placz: :placz: Czy w takim wypadku pies jest rezydentem, czy nalezy do schroniska?[/quote] Roni należy do schroniska.... :roll: a tak bardzo chciałby mieć domek...
  2. [SIZE=4]Czy Oskarek już nigdy nie pozna domowego ciepła???[/SIZE] :placz:
  3. Neruś biegiem na pierwszą stronkę :roll:
  4. co ty tak daleko się zapodziałeś? :(
  5. Do góry malusi :) [img]http://img177.imageshack.us/img177/3930/dsc097380ck.jpg[/img]
  6. [img]http://img332.imageshack.us/img332/8729/dsc097494oh.jpg[/img] [img]http://img332.imageshack.us/img332/7328/dsc097571ge.jpg[/img] [img]http://img177.imageshack.us/img177/3426/dsc097582wo.jpg[/img]
  7. Na spacerku :p [img]http://img177.imageshack.us/img177/9250/dsc097529hx.jpg[/img] [img]http://img332.imageshack.us/img332/3540/dsc097531lv.jpg[/img]
  8. Ibisek: [img]http://img332.imageshack.us/img332/8729/dsc097494oh.jpg[/img] [img]http://img332.imageshack.us/img332/7328/dsc097571ge.jpg[/img] [img]http://img177.imageshack.us/img177/3426/dsc097582wo.jpg[/img] Misiek: [img]http://img177.imageshack.us/img177/9250/dsc097529hx.jpg[/img] [img]http://img332.imageshack.us/img332/3540/dsc097531lv.jpg[/img]
  9. Frediś: [img]http://img177.imageshack.us/img177/3930/dsc097380ck.jpg[/img] Heksa: [img]http://img177.imageshack.us/img177/825/dsc097390by.jpg[/img] [img]http://img332.imageshack.us/img332/7549/dsc097438dm.jpg[/img] Kika i Kamel: [img]http://img177.imageshack.us/img177/5760/dsc097415uk.jpg[/img] Misio: [img]http://img332.imageshack.us/img332/4240/dsc097465zl.jpg[/img] [img]http://img332.imageshack.us/img332/3600/dsc097479ab.jpg[/img] [img]http://img177.imageshack.us/img177/8996/dsc097545qs.jpg[/img]
  10. Żeby nie było niejasności to na tych zdięciach są wszystkie trzy schroniskowe Miśki :evil_lol: Stefuś: [img]http://img312.imageshack.us/img312/3517/dsc097074ok.jpg[/img] Ajaks: [img]http://img177.imageshack.us/img177/5263/dsc097081tp.jpg[/img] Tamiś: [img]http://img304.imageshack.us/img304/6325/dsc097194kw.jpg[/img] [img]http://img177.imageshack.us/img177/755/dsc097204mt.jpg[/img] Aligatorek: [img]http://img177.imageshack.us/img177/6062/dsc097096rn.jpg[/img] Misiu: [img]http://img304.imageshack.us/img304/6688/dsc097332ak.jpg[/img] Tery: [img]http://img177.imageshack.us/img177/4434/dsc097353xg.jpg[/img] [img]http://img177.imageshack.us/img177/8351/dsc097363eb.jpg[/img]
  11. [*] [*] [*] już się nie męczysz maleńka...
  12. Ronisiu mój kochany gdzie ten domek dla Ciebie? :-(
  13. Pati posłałaś Lucy Darwinka do wystawienia na Allegro?
  14. [quote name='Patikujek_Zabrze']No Myszko nie będziesz już sama w podnoszeniu Miśka teraz ja ci pomogę!!![/quote] najwyższy czas! ;)
  15. [quote name='wiolaaa']ładna psinka ale oczka smutne prznikliwe[/quote] dlatego szukamy mu domku :roll:
  16. Ja jutro wkleje nowe zdięcia Ibisa, bo dzisiaj już nie dam rady :roll:
  17. [SIZE=5][COLOR=purple]Zapraszamy do obejrzenia naszej ślicznej galerii[/COLOR][/SIZE] :razz:
×
×
  • Create New...