Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. ja z deklaracją nie dam rady :-( Jak na pierwszy miesiąc zbieraliśmy to też wszyscy posyłali na konto TOZu naszego.... Jeśli będzie tytuł przelewu, że to dla nich to po proszę o wykaz przelewów i mogę tu pisać....Ehhh nie mam jednak kompletnie czasu na rozsyłanie wątku i szukaniee deklaracji :-( Na naszych pozostałych wątkach też jest biednie :-(
  2. super zdjęcie! :) Riks wypatrzona w schronisku, dzisiaj do adopcji trafił spaniel Maks, Merkury i kociak Spring :)
  3. [quote name='Murka']Zapraszam na bazarek m.in. dla Kurusia: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243518-DLA-DZIECI-DOROSŁYCH-KSIĄŻKI-I-PSIE-AKC-na-nasze-psiaki-KT-do-9-06[/URL][/QUOTE] super, już tam biegnę :)
  4. [quote name='__Lara']Mysiu, a jakie psy idą? Bo ja wychodzę z takimi psami, które też czasami inni biorą i w sumie to nic nie wiadomo ;)[/QUOTE] do tej pory zgłosili się: Sara z Fatikiem Bobi z Bluebelem Daria z Miczą Iza z Juką (chyba) Misia z Sparkym Jeszcze Aga i Denis - jedno z nich chyba będzie mieć Dżacha, a drugie jeszcze nie wiem ;) mam nadzieję, że nic nie pomieszałam :)
  5. Prosi o pomoc dla Neptuna W schronisku nie ma warunków dla takiego psiaka :-( Neptun poz.8485 to starszy psiak w typie cane corso, który do naszego schroniska trafił 20 maja 2013 roku z rejonu ul. 3-go Maja gdzie został znaleziony, biegał z smyczą przy szyi. Niestety Neptun nie jest w za dobrej formie, więc trudno nam stwierdzić czy w ogóle ktoś będzie go szukał, na ile ktoś o niego dbał Na pewno szukamy dla niego domu doświadczonego, który zdaje sobie sprawę z tego jaka to rasa. Neptun jest łagodnym psem, chociaż nie da sobie na pewno w kaszę dmuchać, trzeba też zdawać sobie sprawę z tego, że jest bardzo silnym psem. Piesek jest teraz w Zabrzu, kontakt do mnie: [email][email protected][/email] lub tel.692-581-343 [img]https://lh3.googleusercontent.com/-AjkMNYekV5Q/UZzK_KD2CSI/AAAAAAABW_U/CoXOZG0Fay0/s640/DSC_0254.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-fWcNoov2qA4/UZzLEIXjmnI/AAAAAAABW_4/_r7g7aIteBE/s576/DSC_0258.jpg[/img] [URL="https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Neptun8485"]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Neptun8485 [/URL]
  6. [quote name='Bjuta']Mysiu, a powiedz mi coś o nim, bo w sumie to go zupełnie nie znam... On chyba taki bardzo łatwy nie jest?[/QUOTE] Nie dogaduje się z wszystkimi psiakami, ale są takie, z którymi nie ma absolutnie żadnego problemu ;) Jest bardzo mądrym psiakiem, nauczonym czystości, uwielbia chodzić na długie spacery i chętnie chodzi nad wodę, bo lubi się potaplać :) Chętnie aportuję, przychodzi na zawołanie... Ja tam go uwielbiam :) Kiedyś wydawał się bardziej problemowy, ale w schronisku się chłopak ogarnął :) Nawet ostatnio odwiedziły go dzieciaki ze szkoły specjalnej i było całkiem OK.
  7. Przydała by się teraz Efrze jakaś profesjonalna sesja zdjęciowa :D
  8. [quote name='Bjuta']Norek jest teraz bardzo zajęty, bo Zworka dostała cieczkę. Norek musi ją bronić przed całą wsią! Ponoć jest bardzo skuteczny... Wszyscy już chodzą ze stoperami w uszach...[/QUOTE] mój Shogunek też zawsze bronił swoje dziewczynki i przeganiał intruzów :cool3:
  9. [quote name='DIF']Z 8 kilo! :evil_lol: Ale nadrabia błyskawicznie. Bardzo mu smakuje nowa karma![/QUOTE] ooo to super, że mu zasmakowała :)
  10. Artemida, z tego co Pani Dzidzia mi mówiła to na stoisko miała już chętnych, ale na pewno też się przydacie :) [quote name='__Lara']Ja myślałam nad Efrą, bo mi jej strasznie żal - co myślisz Mysiu?[/QUOTE] za dużo dzieci :-( Na takich imprezach dotyk dziecka jest nieunikniony, a Efra dzieci po prostu nie lubi :-(
  11. [quote name='__Lara']Superowo :D Dziewczyny, a co z Majowym Graniem? Są jakieś psiaki wytypowane?[/QUOTE] właściwie chętni mieli się do mnie zgłosić ;) czy chętni z jakimś konkretnym psiakiem i czy potrzebny transport ;) to daj znać czy masz jakiegoś konkretnego pieska i czy np. będziesz jechać sama czy np. transportem Sara&Bobi :) albo czy Ci jakoś pieska wytypować :)
  12. [quote name='psiakiGabi']Niestety, nikt nie pyta o Kubusia :([/QUOTE] qrczę, taki fajny adopcyjny psiak... Mamy kilka takich co po kilka lat kiblują, całkiem adopcyjnych, ale z pechem jakimś :-(
  13. to dobrze, że biegunka minęła, bo już się zmartwiłam :oops: Powodzenia w czesaniu ;)
  14. Może założymy Kilerkowi wydarzenie na fb? Już tak długo czeka, a przecież jest fajnym adopcyjnym psiakiem... Tylko tekst jakiś by się przydał :)
  15. PsiakiGabi nikt nawet o niego nie pyta? :-(
  16. było by cudownie jakby znalazł się domek....
  17. Przepraszam, że nie w temacie, ale może kogoś zainteresuje bazarek? Licytujemy bilet na koncert Ryszarda Rynkowskiego z Zabrzańską Filharmonią! :) Licytacja zaczyna się od 20 zł, a bilet jest wart 80! Jesli nie dla kogoś z Was to może to dobry prezent dla kogoś bliskiego? Może z okazji Dnia Matki? :) Bazarek na spółę dla Reksia i Bartusia, zapraszam! :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243517-bazar-last-minute!-Bilet-na-koncer-Rynkowskiego-w-Zabrzu!-do-22-05-godz-23-59[/url]
  18. Bazarek na spółę dla Reksia i Bartusia, zapraszam! :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243517-bazar-last-minute!-Bilet-na-koncer-Rynkowskiego-w-Zabrzu!-do-22-05-godz-23-59[/url]
  19. Bazarek na spółę dla Reksia i Bartusia, zapraszam! :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243517-bazar-last-minute!-Bilet-na-koncer-Rynkowskiego-w-Zabrzu!-do-22-05-godz-23-59[/url]
  20. jeszcze rano spacerował po wybiegu, a po południu leżał słabiutki i nie umiał się podnieść :-( Pojechał do Kliniki, wyniki fatalne, a kolejne badania wykazały nowotwór wątroby i śledziony, niestety nie mogliśmy pomóc mu już w żaden sposób :-(
  21. [quote name='__Lara']Mysiu_, czy Wojtek - kocur, którego kiedyś przywiozłam do schronu znalazł domek? :)[/QUOTE] tak :) osobiście wpakowałam go do transporterka :cool3: [quote name='asikowska']Mysiu napisz proszę na wątku Edgara co mu było. a i czy przyszły patyczki ?[/QUOTE] już biegnę szukać tego wątku :( tak, paczka dotarła :) dziękujemy!
  22. Bardzo dziękujemy za zdjęcia! :) AKTUALNOŚCI 10-16.05.2013 Do schroniska przyjęto 12 nowych psiaków: 9 z interwencji, 2 przyprowadzone i jeden przerzucony przez płot :-( Z interwencji przyjechały do nas: pies bernardy z Kościoła na Zaborzu, piesek mały młody czarny-podpalany z dłuższym włosem z ul. Keplera, suczka mała biała w jasnobrązowe plamki szorstkowłosa z ul. Wallek Walewskiego, owczarkowata sunia staruszka wyciągnięta z rzeki Bytomki w parku przy ul. Dubiela, piesek mały czarny z białym krawacikiem i dłuższym włosem z ul. Pestolazziego, piesek mały czarny podpalany z długim włosem z ul. Ślęczka, piesek mały brązowy krótkowłosy z Pl. Krakowskiego oraz dwie suczki czarne-podpalane z ul. Cmentarnej. Dwa pieski zostały przyprowadzone przez osoby prywatne: suczka szczenię brązowe z białymi dodatkami z ul. Staromiejskiej i suczkę w typie amstaffa białą w łaty znalezioną koło hałdy mi9ędzy Zaborzem a Biskupicami gdzie była przywiązana. Jeden piesek mały brązowy trochę w typie mopsa został przerzucony na wybieg do dużych psów, na szczęście nic mu się nie stało. Do swoich właścicieli wróciły trzy psiaki: Sonia (8461), która trafiła z ul. Żółkiewskiego; Kora (8471), która trafiła z ul. Staromiejskiej i Maks (8410), który trafił z ul. Witosa. Do nowych domków trafiły tylko cztery pieski :-( Roki (8466), Tinusia (8455) i Samos (8462) zamieszkali w Zabrzu, a Miętus (8339) w Gliwicach :) Niestety za Tęczowy Most odszedł nasz staruszek Edgar (8072), bidulek nie umiał wstać, a w Klinice okazało się, że jest poważnie nieuleczalnie chory :-( Do schroniska przyjęliśmy malutką szarobura pręgowaną kotkę z Kliniki Weterynaryjnej przy ul. Kochanowskiego. Trzy kociaki znalazły nowe domy: Krokusik (k-2096) w mieszkaniu w Zabrzu, Sasanka (k-20980 w Katowicach, a jeszcze bezimienny kociak (k-2086) w mieszkaniu w Rudzie Śląskiej :) Otrzymaliśmy dary z Szkoły Podstawowej nr 22 w Zabrzu, od Nadii, Lidii, Wiktorii, nowożeńców Ewy i Piotra oraz z Zespołu Szkół Specjalnych nr 41 w Zabrzu, którzy odwiedzili nasze zwierzaki i swojego wirtualnego podopiecznego Aresa :) odwiedziły nas też dzieciaki z Świetlicy Środowiskowej Stowarzyszenia GUIDO :) Wszystkim bardzo dziękujemy za pomoc!
×
×
  • Create New...