Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. Napisałam do Gosi prośbę o fotki Bartusia :)
  2. Komu wiedziałam i komu się dało to wysłałam... Z tego co pamiętam dwie osoby miały zapchaną skrzynkę, ale odnalazłam je na facebooku, niestety bez odpowiedzi :-(
  3. oby te ogłoszenia przyniosły mu szczęście!
  4. Aktualności 27.09.-3.10.2013 Do schroniska przyjęliśmy niestety aż 16 psiaków :-( 12 trafiło z interwencji, 3 przyprowadzone przez osoby prywatne, a jeden zwrócony z adopcji :-( Z interwencji przyjechały do nas: pies średniej wielkości czarny krótkowłosy z Centrum Handlowego Platan przy Placu Teatralnym, suczka owczarek niemiecki długowłosy z ul. Miki, piesek szczenię czarny-podpalany z ul. Krawczyka, pies średni czarny podpalany szorstkowłosy z ul. Goethego, psiak średni brązowy szorstkowłosy staruszek znaleziony na ogródkach działkowych przy ul. Webera, suczka szczenię brązowe z ciemną kufą z ul. Wolności w Centrum, piesek szczenię czarne-podpalane z ul. Rogoźnickiej, suczka mała jasnobrązowa z krótkim ogonkiem z ul Rejtana, psiak mało-średni płowy kudłaty z ul. Św. Wawrzyńca, młodziutki duży wilczasty psiak z ul. Staromiejskiej, suczka owczarek niemiecki długowłosy z KWK Makoszowy i pies husky czarno-biały z V Komisariatu Policji przy ul. Krakowskiej. Przyprowadzone do nas zostały: piesek mały brązowy z ciemnym nalotem znaleziony w rejonie ulic Stalmacha / Wolności, suczka średnia czarno-biała trochę w typie husky znaleziona na ul. Kawika i piesek mały brązowy jamnikowaty z ul. Hutniczej. Niestety do schroniska wrócił Poppy (8484) adoptowany z naszego schroniska w maju tego roku jako szczeniak, jego właściciele wyjeżdżają za granicę i pies okazał się problemem :-( Do swoich właścicieli wróciły dwa psiaki: Sara (8663), która trafiła z ul. Miki oraz Laura (8674), ktora trafiła z KWK Makoszowy :) Do nowych domków trafiło 10 psiaków :) Pajda (8668 ), Maja (8610) i Fantazja (8375) razem z Cziczą (8531) zamieszkały w Zabrzu :) Tarki (7299) i Zika (8104) w Bytomiu, Kajtek (8544) w Katowicach, Tina (8398 ) w Gliwicach, Łatek (8277) w Rudzie Śląskiej, , a Zyrion (8640) w domku z ogrodem w Głubczycach. Do schroniska przyjęliśmy 11 nowych kotków :-( Dwa kociaki z ul. Gliwickiej, cztery kociaki z ul. Grunwaldzkiej, kocię kotka czarna z ul. Młyńskiej, kocię kotka szarobura pręgowana z ul. Kempki, kocię kotka trikolor z ul. Opawskiej, kocię kotka biało-czarna z ul. Bytomskiej oraz kocię kocurek biało-szarobure z ul. Mrozka. Adoptowanych zostało 9 kociaków :) Kocię szarobure pręgowane (k-2238 ), Gremlinka (k-2199), Abelek (k-2224), Aronek (k-2225), kocię kocurek czarny (k-2217) i Kajtuś (k-2196) zamieszkali w Zabrzu. Mały kocurek biało-czarny (k-2182) pojechał do swojego nowego mieszkania w Sosnowcu, natomiast kocię kotka (k-2218 ) i Amelka (k-2223) zamieszkały w Bytomiu. Niestety za Tęczowy Most odeszły dwa kotki: nowo-przyjęty kociak (k-2243), który został znaleziony w stanie agonalnym i nowy kocurek (k-2237), który zachorował na panleukopenię :-((( Odwiedziły nas dzieci z opiekunami z Świetlicy przy Zespole Szkół Specjalnych nr 40 w Zabrzu :) Otrzymaliśmy dary od Henryka, Oli z Artisem, Jolanty, Państwa Wilczyński, osób anonimowych oraz od dwóch par nowożeńców: Dagmary z Tomaszem i Gosi z Remikiem, wszystkim bardzo dziękujemy!!! :))) [quote name='__Lara']A ja mam prośbę: czy ktoś z pracowników schroniska mógłby załozyć Jowiszowi obrożę? Jowisz nie chce wychodzić na spacer, ale może jak będzie miał obrożę to uda mi się podczepić smyczkę i go wyciągnąć.[/QUOTE] niestety Jowisz jakimś cudem przegryza obroże, które ma na karku :-( prawdopodobnie wygląda to tak, że wpada w panikę i szaleje do momentu aż łapami nie ściągnie jej z szyi... Ostatnią obroża od razu na drugi dzień leżała pogryziona w boksie :-(
  5. Aktualności 20-26.09.2013 Do schroniska przyjęliśmy 8 nowych psiaków: 6 z interwencji i 2 przyprowadzone przez osoby prywatne. Z interwencji przyjechała suczka mała brązowa z ciemnym nalotem i stojącymi uszkami z Kliniki Weterynaryjnej gdzie kilka dnia wcześniej trafiła po wypadku z ul. Strażackiej, piesek mało-średni czarny szorstkowłosy po wypadku z Alei Monte Casino, piesek w typie yorka z Powenu przy ul. Wolności, piesek mały czarny prze łysiały z ul. Damrota, suczka średnia brązowa z ciemną kufą wraz z pieskiem małym czarnym-podpalanym z średnim włosem z ul. Legnickiej. Przez osoby prywatne zostały przyprowadzone: piesek szczenię biszkoptowe z ul. Paderewskiego oraz suczka mała czarna-podpalana z średnim włosem z ul. Harcerskiej. Do swoich właścicieli wrócił jeden piesek w typie yorka, który trafił z firmy Powen. Adoptowanych zostało 9 piesków :) Frelka (8654), Reksio (8543), Korusia (8619) i Fili (8284) zamieszkali w Zabrzu, Beszka (8558 ) i Kajtuś (8622) w Bytomiu, Mafka (8565) i Pszczółka (8637) w Gliwcach, a Nokia (8639) w Rudzie Śląskiej :)) Do schroniska przyjęliśmy 2 kotki: kotkę szarobura pręgowaną z ul. Wandy i kocię kocurka czarnego z ul. Sejmowej. Do adopcji trafił nowy czarny kociak kotka (k-2219), która zamieszkała w Zabrzu :) Niestety za Tęczowy Most odszedł nasz staruszek Dziadek (k-2152), okazało się, że miał ostra niewydolność nerek :-((( Otrzymaliśmy dary od Anny, Izabeli, Aurelii, z firmy P.P.U.H. "Sor - Drew" oraz odwiedzili nas z darami uczniowie Zespołu Szkół Sportowych w Zabrzu i uczniowie Publicznego Gimnazjum w Siemoni. Wszystkim bardzo dziękujemy za pomoc :))
  6. [quote name='Murka']No właśnie, z bazarku jest dla Kurusia 35,70 zł :)[/QUOTE] [quote name='Jo37']Z mojego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246880-Cebulki-wiosennych-kwiatów-na-trzy-chore-psiaki?p=21277715#post21277715[/URL] dla Kurusia przypada 101 zł . Bardzo proszę o potwierdzenia po otrzymaniu przelewu.[/QUOTE] jak dobrze, ze Kuruś ma wciąż takie cudowne wsparcie :loveu:
  7. Dunia po tych wszystkich latach wróciła do schroniska, śmierć właściciela :-(
  8. Dzisiaj dzień chociaż deszczowy to bardzo udany :) Do swoich właścicieli wrócił jeden psiak, a do adopcji poszły trzy: Woody, Grisza i Therma - adoptowała ją Ola, która szkoli nasze psy i naszych wolontariuszy :) A z kotków Ustinka i mój tymczasik - Pchełka :) [quote name='Bjuta']kropek trafił jako szczeniak i czekał prawie 3 lata! Super że się doczekał! :)[/QUOTE] Kropka adoptowała Asia, która kiedyś była naszą wolontariuszką :) [img]https://sphotos-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1235013_506824092728143_799724586_n.jpg[/img] [img]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1236769_508893362521216_309296589_n.jpg[/img] [img]https://sphotos-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1236186_508893959187823_1300243537_n.jpg[/img]
  9. niestety razem z wakacjami skończyły się codzienne długie spacery :-(
  10. Kontakt z Panem Markiem jest średni, chcemy, żeby Tulipan opuścił Bogatynię. Pani Lidia szukała innego hotelu, znalazła jakiś w okolicy Warszawy, więc teraz na pewno to będzie kwestia transportu dla niego: Bogatynia -> Warszawa Hamer od tygodnia w nowym domu, powinno być wszystko OK. :) Sandra domek sprawdziła i obiecała wizytę poadopcyjną :)
  11. posłałam 15 zł od cioteczki Divi i jej TZta :)
  12. karma dla Zdzisia dzisiaj została zamówiona :)
  13. Dzisiaj zrobiłam przelew dla Kurusia - 143 zł po adoptowanym Reksiu :)
  14. dopiero dzisiaj zrobiłam przelew dla Mongołka: 143 zł po adoptowanym Reksiu :)
  15. [quote name='Nikus']Już się robi:)[/QUOTE] dopiero dzisiaj zrobiłam przelew: 143 zł po adoptowanym Reksiu :)
  16. [quote name='asikowska']otrzymałam już post rozliczeniowy i zaraz zrobię rozliczenie, pytanie jeszcze o karmę dla Pimpusia czy jeszcze ma czy już się kończy?[/QUOTE] dopiero co zamawiałam, więc na pewno jeszcze ma :) [quote name='asikowska']Olu ile Pimpek ma stałych deklaracji bo nie mogę się połapać dostałam wpłatę 25 zł tytuł Ola z Zabrza ale nie wiem czy to za wrzesień tylko i czy to ta sama osoba co Ola z Krakowa?[/QUOTE] tak, ponieważ Ola wróciła do Zabrza :)
  17. w poniedziałek była kolejna interwencja niedaleko tego miejsca gdzie Hamer już wcześniej uciekał :-( Trzeba mu znaleźć dom z prawdziwego zdarzenia, a nie ogródki działkowe i Pana alkoholika, bo to na prawdę bez sensu :-( Czyli oprócz Tulipana, szukamy znowu domku Hamerowi...
  18. ciekawe czy z takim tekstem ktoś Liderka wypatrzy... :roll:
  19. [quote name='ULKA12']Szybkie pytanie i proszę o szybką odpowiedź. Kąpać Zdzisia? Nie ukrywam, że mam na to ochotę ale boję się żeby się nie przeziębił. Oczywiście kąpiel w domu w cieplej wodzie. Co Wy na to?[/QUOTE] i jak, kąpiel się odbyła?
  20. niestety wciąż czeka :-( [img]https://lh5.googleusercontent.com/-ADGBu46r7wM/Ue_bH1gSVNI/AAAAAAABeTc/uxyAZOuQPeQ/s640/DSC_0399.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-UWhtzMG7EcY/Ue_bMMiZxnI/AAAAAAABeUA/hohHcFU6fA0/s640/DSC_0408.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-TMDelVkoHGw/Ue_bJmxWZOI/AAAAAAABeTs/nvIkNRy2qHQ/s640/DSC_0406.jpg[/img]
  21. [url]http://images55.fotosik.pl/37/c1e9a64cd30e58c2gen.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
  22. właśnie miałam pisać czy Pimpuś ma komplet deklaracji? Wczoraj rozmawiałam z DIF, bo Pimpusiowi jedzonko się skończyło. Biedna cioteczka nie ma kiedy zaglądać na dogo, mam mnóstwo roboty przy psiakach i zdrówko nie dopisuje, kazała wszystkie ciotki mocno uściskać i pozdrowić :calus: a Pimpuś ma się dobrze, ma lepsze i gorsze dni - jak to w tym wieku bywa...
  23. Nikus podeślij proszę mi na PW dane do przelewu :) będą pieniążki po Reksiu, który znalazł domek :)
  24. [quote name='jofracy']Mam zapytanie o małą młodą kudłatą suczkę. Pani z Katowic, nie zweryfikowana przez nas - trzeba samemu sprawdzić co i jak. Podam telefon na priv jeśli macie kandydatkę.[/QUOTE] jakas sunia na pewno by się znalazła, ale chyba najlepiej,żeby pojawiła się osobiście :) Jeśli to aktualne to możesz podesłać mi numer telefonu czy jakiś inny namiar :) [quote name='asikowska']kochani szukam psiaka dla znajomych pieska młodego do domku z ogrodem, znajomi to młode małżeństwo i wkrótce urodzi im się dziecko, adopcja wrzesień październik bo wtedy się przeprowadzają[/QUOTE] A psiak będzie mieszkać w domu czy na dworze? Coś na pewno znajdziemy, tylko akurat młodziaki dość szybko się zmieniają to może z propozcyjami jeszcze trochę się wstrzymamy? :razz:
×
×
  • Create New...