-
Posts
40782 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysia_
-
Lara, na sobotę macie żółte odblaskowe kamizelki ;) Efra absolutnie nie, bo ona dzieci nie lubi :-( A Sparky po kastracji już sto lat ;P [quote name='Bjuta']Mysiu, Ala ze Stefanem odwiozą. Mają też szelki. Ja tą nówkę która jest u mnie odeślę priorytetem pocztą - bo nie mam jak dowieźć zupełnie...[/QUOTE] Bjutko, nie wysyłaj, tylko proszę pamiętaj, żeby ją podrzucić ;)
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
Mysia_ replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
[quote name='saraisa']Wpłaty i rozliczenia pouzupełniane :) Dziękuję serdecznie wszystkim za pełną mobilizację; wcześniejsze wpłaty oraz bonusy; od Pani Bożeny z Zabrza dostaliśmy 160zł, które zwróciliśmy Ulce za karmę, ponadprogramowo dorzuciły się również Bjuta z Asikowską po 30 zł - co wszystko do kupy pozwoliło nam opłacić kolejny miesiąc Zdzicha i chwilowo wyjść z opresji :) Bjutce dziękujemy również za obróżkę <3 Mysiu jakby faktycznie udało się zamówić wcześniej karmę to byłoby super![/QUOTE] no to już się za to biorę, postaram się wyszukać w jakimś porządnym sklepie :) -
Znalazłam na parapecie 4 koszulek, czyli brakuje mi 8... :-( Czy jest jakaś szansa, żeby w miarę szybko mi je przywieźć? Odesłać? Bo muszę je jeszcze wyprać i doprowadzić do stanu używalności, a potem boję się, że zapomnę , nie dopilnuję czy coś :roll: Bardzo proszę, żeby nie zostawiać chustek na psach, na szczęście zostały w takim boksie, że jest tylko jedna dziurka od zęba, a na prawdę mogło to się gorzej skończyć :roll: Co do Sparkyego to jestem bardzo zdziwiona, a może Ola miała ostatnio do czynienia z jakąś sunią z cieczką, albo Megi taka atrakcyjna jest? :evil_lol: Z Sparkym jak mieszkał w kuchni chodziłam dzień w dzień na spacery, a teraz jak jest na pawilonie nie raz karmię i nigdy czegoś podobno u niego nie zauważyłam, w sumie uważałam go za super, bezproblemowego psiaka - tylko dość silnego :razz: [quote name='Artemida']Co do psów ja proponuję cały wybieg Lumo Atis i reszta, może boks Szady Tarkiego bardzo ładnie się zachowują, i może Wejkos i Zika? Co ty na to Mysia?[/QUOTE] [quote name='Artemida']Riks jest w boksie u Szady i Tarkiego , nie róbmy zamieszania czekajmy co powie Gosia :)[/QUOTE] Ale to są inne boksy, Tarki mieszka w 5, a Szada i Riks w 7 razem z Tunfim i Trasiem :) Fajnie by było jakbyście brały po prostu swoich pupili, bo jednak cześć wolontariuszy przychodzi w weekendy specjalnie, żeby wyjść ze swoimi psiakami, a ich potem nie ma w boksach :roll: Chyba nie chciałybyście, żeby Wam ktoś robił takie psikusy ;) A jednak trochę tych "swoich" psiaków macie, a każdy tak samo zasługuje na kochający domek :) Bardzo ważne jest, żeby to były psiaki, które na pewno nie ugryzą, bo bardziej niż pewne, że w jakimś momencie niespodziewanie napadnie Was jakaś gromadka dzieci ;) Kasiu, a kto w ogóle idzie? Ile osób? Wiem, że Iza i Misia chciały wziąć Miętusa i Rafcia.
-
[quote name='olakazek']dzwoniła dziś do mnie nowa "właścicielka" Łatusia, mojego tymczasowicza, że MUSI go oddać, bo on jej ucieka. Zaproponowłam pomoc w wychowaniu, ale nie chciała. zapytałam czy moze zostac u niej jeszcze z tydzień, aż czegoś mu nie znajde... odpowiedź: "wie Pani, to duży problem" ;/ U siebie mam aktualnie 3 psy, w domu kolejne dwa, więc znalazłam mu tymczas u koleżanki. Prosze o pomoc w znalezieniu czegoś dla niego ..[/QUOTE] Olu, a jakoś ogłoszenia udało Ci się już zrobić? Na psitulowego fb już go dałam... Borok :-(
-
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
Mysia_ replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
Pieniążki dla Hamera dotarły do hoteliku :) Dziękujemy! :loveu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238779-Ostatnia-szansa-Hamera-i-Tulipana-potrzebne-fundusze-na-hotel[/url]! -
Ostatnia szansa Hamera i Tulipana - potrzebne fundusze na hotel!
Mysia_ replied to Como's topic in Już w nowym domu
pieniążki do hoteliku już dotarły :) -
AKTUALNOŚCI 12-18.04.2013 Do schroniska przyjęliśmy 12 psiaków: 5 z interwencji, 6 przyprowadzonych przez osoby prywatne i jeden porzucony koło schroniska. Z interwencji przyjechały: pies cocker spaniel złoty z ul. Roosevelta, nieduży płowy kudłaty - bardzo mocno skołtuniony psiak z pod Domu Muzyki i Tańca przy ul. De Gaulle'a , psiak w typie owczarka podhalańskiego z lasu przy A4 w Makoszowach, psiak duży w typie owczarka niemieckiego czarny - podpalany z ul. Sobieskiego oraz suczka staruszka duża brązowa z ciemnym nalotem stojącymi uszami z ul. Księdza Madei. Osoby prywatne przyprowadziły 6 piesków: suczkę dużą czarną podlaną owczarkowatą z ul. Andersa, suczkę małą czarno-płową kudłatą z ul. Broniewskiego, pieska czarnego cocker spaniela po śmierci właściciela z ul. Staszica, pieska szczenię brązowe z ciemnym nalotem i białymi dodatkami z Osiedla Bozywerek, suczkę małą rudą z ciemną kufą i średnim włosem z ul. Hagera i suczkę dużą czarną z dłuższym włosem z ul. Lompy. Jeden piesek został przywiązany do schroniskowego płotu - średniej wielkości staruszek czarno-siwy szorstkowłosy bardzo schorowany :-( Do swoich właścicieli wróciły trzy pieski: Servus (8422), który trafił z ul. 3-go Maja, cocker spaniel Coddy (8423), który trafił z ul. Roosevelta i owczarek niemiecki Play (8418 ), który trafił z ul. De Gaulle'a :) Adoptowanych zostało 5 psiaków :) Pronto (8420) i Cichor (8407) trafili do mieszkań w Zabrzu, natomiast Teston (8409) do domku z ogrodem też w Zabrzu :-) Saja (8230) zamieszkała w Gliwicach, a Cwaniak (8332) w Czeladzi :) Niestety nie udało się pomóc psiakowi, który został przywiązany do schroniskowego płotu - okazało się, że jest bardzo poważnie chory i niestety odszedł za Tęczowy Most :-( Zaginął Fili (8284), który albo sam wybrał sobie wolność, albo ktoś mu w tym pomógł, ponieważ brama na wybiegu była wygięta, a psiak raczej nie miałby na tyle siły :-( Do schroniska przyjęliśmy aż 10 kotów - wygląda na to, ze mamy sezon w pełni :-( Trafiły do nas dwie kotki - czarna matka i biało-czarna córka znaleziona na ogródkach działkowych w Rokitnicy, kotka czarno-biała z dwoma malutkim kociaki z ul. Wolności, kocur biało-szarobury z białymi dodatkami z ul. Heweliusza i trzy około 2 miesięczne kocurki z ul. Trębackiej. Niestety do nowych domków trafiły tylko dwa kotki: bezimienny kociak (k-2088 ) zamieszkał w Zabrzu, a kocur Bemol (k-2068 ) w Chorzowie :) Pożegnaliśmy naszego króla kociarni - Takso (k-1857), który był poważnie chory i niestety jego organizm się poddał :-( Odszedł za Tęczowy Most gdzie już nie będzie cierpiał :-( Otrzymaliśmy dary od Agnieszki i Przemka, Marty i Ewy, Lidii, Zespołu Ogólnokształcących Szkół Społecznych w Bytomiu oraz z Przedszkola nr 12 w Zabrzu. Odwiedziły nas dzieci z Świetlicy Środowiskowej przy Zespole Szkół Specjalnych nr 40 w Zabrzu :) Wszystkim bardzo dziękujemy za pomoc! :))
-
Ostatnia szansa Hamera i Tulipana - potrzebne fundusze na hotel!
Mysia_ replied to Como's topic in Już w nowym domu
anett i DONnka dziękuję! :) [quote name='anett']DONnka jeszcze raz ogromnie dziękuję za pomoc!!!:lol::lol: Mysia_ tak jak obiecałam p. Lidii 200zł dopłaci OTOZ Animals Lubliniec więc Hamer ma zabezpieczony kolejny miesiąc w hotelu i mam nadzieję, że uda znaleźć się chłopakowi odpowiedni dom... A zgłaszałyście Tulipana do fundacji zajmujących się astami?[/QUOTE] tak zgłaszałam, ale niestety oni są zapsieni zupełnie :-( -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Jejku, okropne te wszystkie choroby :-( Bardzo mi przykro :-( -
Ostatnia szansa Hamera i Tulipana - potrzebne fundusze na hotel!
Mysia_ replied to Como's topic in Już w nowym domu
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-kYgDUkI_1I0/UW6dur-R4xI/AAAAAAABRlU/nTdrfNHALpE/s912/20130417_102929.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-UMPhTTIbCYw/UW6eCH7aBMI/AAAAAAABRlg/Zy-5z_xdbCk/s912/20130417_103003.jpg[/img] -
Ostatnia szansa Hamera i Tulipana - potrzebne fundusze na hotel!
Mysia_ replied to Como's topic in Już w nowym domu
Tulipan miał troszkę problemów :-( Biedak był nerwowy i zestresowany, ale po masażach zleconych przez fizjoterapeutę bardzo się uspokoił, przestał obgryzać ogon, apetyt mu się poprawił i zaczyna powolutku przybierać na wadze. Bardzo przydałaby nam się pomoc w szukaniu domku dla tego biedaka :-( żeby został w hoteliku potrzebne jest też wsparcie finansowe :-( Tutaj najnowsze zdjęcia.... [img]https://lh6.googleusercontent.com/-IYHTVpWrHXQ/UW6cw2go8XI/AAAAAAABRk4/JtsegVvwL60/s912/20130417_102741.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-wd-cINoUDcw/UW6cupUnGaI/AAAAAAABRkw/BmiCevFkYSU/s912/20130417_102744.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-fNZ7R1ZyuYc/UW6cyxIACDI/AAAAAAABRlA/C8XUpIDQsDo/s912/20130417_102814.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-uZCUJmoQzUs/UW6dtglNVeI/AAAAAAABRlM/0pTt7wBpLRs/s912/20130417_102829.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Y_1oBbmsHkc/UW6dtDJBqAI/AAAAAAABRlY/sTnYLWbIISo/s912/20130417_102855.jpg[/img] -
Demon i Manga zawsze nierozłączni, już oboje za TM
Mysia_ replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
dobrze, że się Manga z Rasterem dogadali, całe szczęście :) -
1. Segros 2. Adaś - pies Pani Anieli :evil_lol: 3. nowy psiak, niestety za Tęczowy Mostem :-( Oprócz tej paskudnej nieoperacyjnej narośli miał zapalenie płu i świerzba, strasznie ktoś go zaniedbał :-( 4. Burek 5. też Segros 6. Micza 7. Takso 8. Devi 9. Thorin 10. Devi u góry, a na dole 11.Kubuś 12. i 14 Agenor (ma już domek) 13. i 15 Bemol - ma domek 16. Arek (ma domek)
-
Ostatnia szansa Hamera i Tulipana - potrzebne fundusze na hotel!
Mysia_ replied to Como's topic in Już w nowym domu
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-nnZXnmIQdLA/UW1Oluo03lI/AAAAAAABRes/Si0OYtDnHc8/s800/DSCN9055.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-zNM3-HEQyZc/UW1OrM3nMLI/AAAAAAABRe4/fFiMFo4Lwn0/s800/DSCN9062.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-9aBdu_VQtZo/UW1OsfSTkEI/AAAAAAABRfQ/U8Q042Fm0N4/s800/DSCN9063.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/--J4EwR_ygCg/UW1OsgxTtDI/AAAAAAABRfA/pJRkuKzm0xU/s800/DSCN9064.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-gVI4d1LjE6g/UW1OunuQINI/AAAAAAABRfM/rN6ACSwF_H8/s800/DSCN9071.JPG[/img] -
Ostatnia szansa Hamera i Tulipana - potrzebne fundusze na hotel!
Mysia_ replied to Como's topic in Już w nowym domu
Tulipan [img]https://lh4.googleusercontent.com/-7DNU988Hdk0/UW1OebCB7nI/AAAAAAABReU/vB_PboeXvAY/s800/DSCN9011.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-_35KVZKC2Jo/UW1OeVQr3zI/AAAAAAABReM/renwCTqxVVQ/s800/DSCN9034.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-b0zOIhqNmLA/UW1OekxWVVI/AAAAAAABReQ/KiCBZziOTO4/s800/DSCN9038.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-foaUZgMSq5Y/UW1Ok526JhI/AAAAAAABRek/7TqvGtuSWnY/s800/DSCN9045.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-xE0YQs3I3pU/UW1OlhdexQI/AAAAAAABReo/_kEJX32GHgM/s800/DSCN9049.JPG[/img]