-
Posts
40782 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysia_
-
[quote name='__Lara']Już im zazdroszczę Zacha - to jest cudowny psiak!!!! :) Przy okazji - zajrzyjcie na bazarek dla Paury ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242917-Wiosenna-kolczykomania-ZAPRASZAM-!-dla-Paury-do-13-05-g-20-00[/URL] Mysiu_, na wątku Paury pojawiło się pytanie od Moniki czy Paura miała coś robione na jednej łapie, bo ma ślady szwów - jakbyś mogła się odnieść;)[/QUOTE] hmmmm... Oj nie przypominam sobie nic takiego, żeby Paura miała coś szytego... Zerknę jeszcze do kartoteki, jakby to jednak moja skleroza była ;) Dzisiaj do domu trafił Miętus i Lijka :) Niestety trafił wielki bernardyn i kolejny amstaff :-(
-
Śliczna Kaja wróciła z adopcji- udało się Kaja jedzie do hoteliku :)
Mysia_ replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
Bardzo mi przykro [*] :-( Biegaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem Kajusiu.... -
AKTUALNOŚCI 3-9.05.2013 Do schroniska przyjęliśmy aż 17 psiaków :-( Z interwencji 6, przyprowadzonych 9, jeden porzucony i jeden zwrócony. Z interwencji przyjechały do nas: młody psiak w typie amstaffa czarny z brązowymi pręgami z białymi dodatkami z terenu szpitala na ul. 3-go Maja, piesek mały drobniutki brązowy z ciemnym nalotem z pod sklepu Lidl na ul. Wolności w Zabrzu - Zaborzu, sunia mała brązowa z krótkim ogonkiem z lasu przy ul. Czołgistów, suczka mała czekoladowa trochę zaniedbana z ul. Trocera gdzie była przywiązana do drzewa, piesek średni czarny-podpalany krótkowłosy z ul. Poległych Górników i suczka mała brązowa z ciemnym nalotem z Lecznicy dla Zwierząt przy ul. Szczęść Boże. Przez osoby prywatne przyprowadzone do nas zostały: suczka malutka brązowa z ciemnym nalotem z dwójką swoich około 4 miesięcznych dzieci - pieskiem i suczką znalezione podobno na ogródku w Zabrzu - Maciejowie, sunia 4 miesięczna biała w szare łatki z dłuższym włosem z ul. Kruczkowskiego, piesek mały brązowy z ciemnym nalotem i stojącymi uszkami o imieniu Riko z ul. Reymonta, suczka szczenię około 6 tygodniowa biała w czarne łatki z ul. Krakusa, suczka mała brązowa z ciemnym nalotem i białym krawacikiem z ul. Grottgera oraz suczka mała czekoladowa razem ze swoim biszkoptowym kilkomiesięcznym synkiem z ul. Żółkiewskiego. Ktoś przywiązał nam do płotu dużego brązowego z ciemną kufą staruszka :-( Wrócił do nas szczeniak Łatek (8419) :-( Do właścicieli wróciła tylko suczka Suzi (8451), która trafiła do nas z ul. Czołgistów. Do nowych domków trafiło 10 psiaków :) Wika (8371), Łatek (8419), Taker (8391) i Haika (8431) zamieszkali w Zabrzu :) Bart (8454) w mieszkaniu w Rudzie Śląskiej, Latisia (8458 ) w domku z ogrodem w Krzepicach, Zach (7189) w domku z ogrodem w Porębie, Hopkin (8382) w mieszkaniu w Siemianowicach Śląskich, a Margi (8452) razem ze swoja córeczką Maggie (8453) w domku z ogrodem w Ziemięcicach :) Do schroniska przyjęliśmy cztery małe kociaki z ul. De Gaulle'a. Do nowych domków trafiły trzy: Narcyzek (k-2095), bezimienny kocurek (k-2094) i bezimienna kicia (k-2097), wszystkie zamieszkały w Zabrzu :) Otrzymaliśmy dary z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zabrzu, od Eli i Artura oraz od osób anonimowych, wszystkim bardzo dziękujemy za pomoc! :)
-
[quote name='Bjuta']O rany, jak czytałam, to najpierw przeczytałam Manga... Zamigotało mi przed oczami... Bardzo się cieszę z tych adopcji!!! Faktycznie - super że staruszeczka Wika znalazła dom!!! Mysiu, a ten bilbord Zyzia powstał w ogóle? Czy on znalazł dom inaczej?[/QUOTE] Zyzio z jakiegoś ogłoszenia w necie :) Bilboard powstał jakoś chwilkę przed tym jak Zyzio pojechał do domku :)
-
Ostatnia szansa Hamera i Tulipana - potrzebne fundusze na hotel!
Mysia_ replied to Como's topic in Już w nowym domu
z mojej "tablicy" o Hamera pytała parę osób, ale wszędzie jak nie dzieci, to warunki nie bardzo... ehhh :-( Niestety o Tulipana ani jednego zapytania :-( -
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
Mysia_ replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
[QUOTE=ania >;20824657]Zdzisiu szykuj sie na odwiedzinki ;) w nd bylam pare km od ciebie ale za pozno bylo na wizyte, pewnie juz chrapales ;)[/QUOTE] oooo kiedy wybierasz się do naszego przystojniaka? :) -
[quote name='DIF']Mysiu! Pipek jadł Troveta Urinary, ale nie smakowała mu ta karma i musiałam się nagimnastykować, żeby jadł. Może rzeczywiście zmienić na RC? :hmmmm:[/QUOTE] dlatego właśnie pytam czy to RC byłoby OK.? :) :razz: w sumie rc jest bardziej smakowite....
-
[QUOTE=ania >;20824637]no ja sie nie spodziewalam ze Laos bedzie w porzadku do kotow :cool3::) doszły wpłaty od: Lidia B, Bjuta, Aimez_moi, piescofajnyjest - :) zaplacilam za weterynarza oraz za majowe hotelikowanie[/QUOTE] U Sandry też do kotów nic nie miał, ale niestety od jednego dostał wpierdziel :roll:
-
błagamy o szansę dla pięknego Kubusia! MA DOM:) wielkie oblewanie!!! :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
ciekawe jakie będą wiosenne zdjęcia Kubusia ;) -
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
Mysia_ replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ULKA12']Tak faktura była i nawet pomyślałam, żeby ją schować i do Was wysłać, teraz muszę jej poszukać bo ją bardzo dobrze schowałam.:oops: Pieniądze za pobyt Zdzisia doszły dzisiaj, punktualnie. Bardzo dziękuję nieczęsto się to zdarza :-)[/QUOTE] to jak znajdziesz poślij nam koniecznie :) -
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
o rany rzeczywiście z niego dziadek :evil_lol: -
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
Mysia_ replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
co tam u Zdzisława? ;) Ulka, czy w karmie była może faktura? Zawsze piszemy, żeby wysyłali osobno na adres TOZ, ale nigdy tego nie robią :-(