-
Posts
40782 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysia_
-
Jeśli dobrze pamiętam to Pimpek ma za mało kwaśny mocz, chyba były kamienie...
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Mysia_ replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='yunona']Ogromnie się cieszymy :loveu::multi:, mam nadzieję, że jakieś namiary macie żeby zrobić wizytkę po/a ? Wszystkiego najlepszego Dzejmi :loveu:[/QUOTE] oczywiście :) domki też obiecały zdjęcia za jakiś czas :) A Hultaj śpi w łóżku ze swoją pańcią, chociaż założenie było takie, że nie powinien :evil_lol: ale podobno już pierwszej nocy przyszedł do jej sypialnie i zrobił takie oczka, że Pani nie miała wyjścia :cool3: -
[quote name='Figu']Pimpuś je jakąś specjalną karmę?[/QUOTE] tak, np. taką: [url]http://www.swiatkarm.pl/p,royal-canin-urinary-so-dog-lp18-14kg,2370,54.html[/url]
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Mysia_ replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
kochani! :loveu: Wasze udostępnianie ma niezwykła moc, dzisiaj przyjechała do nas kolejna rodzina zainteresowana Hultajem... i zdecydowali się na Dżejmi :)) Warunki cudowne, bardzo bardzo fajna rodzinka :) :multi: -
AKTUALNOŚCI 12-18.07.2013 Do schroniska przyjęliśmy 9 psiaków: 5 z interwencji, 3 przyprowadzone i jeden zwrócony z nieudanej adopcji :-( Z interwencji przyjechały do nas: pies średni brązowy pręgowany z ul. Płaskowickiej, pies duży czarny-podpalany w typie owczarka niemieckiego z ul. Pośpiecha, piesek szczenię brązowy z czarnym nalotem i białymi dodatkami z ul. Chełmońskiego, suczka średnia czarna z ul. Gogolińskiej i piesek mały trikolor z ul. Mendego. Przez osoby prywatne zostały przyprowadzone trzy pieski: piesek mały czarny staruszek w typie jamnika z powodu trafienie jego właściciela do hospicjum z ul. Poniatowskiego, pies duży czarny z ul. Kossaka po eksmisji właściciela oraz suczka szczenie brązowa z białymi dodatkami z ul. Morawskiego. Niestety do schroniska wróciła Tinusia (8455), której właściciele rozstali się i nie mieli już dla niej czasu. Do swoich właścicieli wróciły trzy psiaki: Reks (8567), który trafił z ul. Płaskowickiej; Tiner (8568 ), który trafił z ul. Pośpiecha oraz Luki (8561), który trafił z ul. Sikorskiego okazał się Maksem :) Do nowych domków trafiło 7 psiaków :) Suczka szczenie Sonia (8574), Griko (8509), Etna (8572), Pampi (8562) i Krapo (7723) zamieszkali w Zabrzu :)) Reks (8272) zamieszkał w Katowicach, a Kordian pojechał do domku z ogrodem w Buczach :) Do schroniska przyjęliśmy aż 16 nowych kotów :-((( Z interwencji przyjechało do nas ich pięć: kocię kocurek szarobury pręgowany z białymi dodatkami z ul. Banachiewicza, kocię kotka biało-czarna z ul. Zamenhoffa, czarna kotka z ul. Kochanowskiego oraz kotka trikolor wraz z kociakiem kocurkiem czarnym z Kliniki Weterynaryjnej przy ul. Kochanowskiego. Osoby prywatne przyniosły 11 nowych kotów: trzy kocięta z ul. Pośpiecha, kocurek czarno-biały z ul. Mikosza, kocię kotka trikolor z ul. Sportowej, kocię kotka trikolor z ul. Powstańców Śląskich, kocię kocurek czarny z ul. Nocznickiego, kocię kocurek biało-szarobury pręgowany z ul. Cmentarnej, kocię kotka szarobura-pręgowane z białymi dodatkami z ul. Mikulczyckiej i dwa kociaki: szarobura pręgowana kotka i czarny kocurek z ul. Łanowej. Nowe domki znalazło 5 kocich maluchów :) Polcia (k-2158 ) i bezimienna kotka kocię (k-2164) zamieszkały w Zabrzu. Danda (k-2143) zamieszkała w Gliwicach, a Nasta (k-2144) razem z swoją siostrą Shabbą (k-2145) zamieszkały w Gliwicach :) Za Tęczowy Most na szczęście nie odszedł żaden z naszych podopiecznych :) Otrzymaliśmy dary od Katarzyny, Piotra, Bernarda, od nowożeńców Ewy z Kacprem oraz nowożeńców Zuzy z Aleksem :) Wszystkim bardzo dziękujemy!!!! :)))
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Mysia_ replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Uwaga uwaga!!! [B]Hultaj[/B] dzisiaj wybiera się do domku w Siemianowicach Śląskich! :) :multi: a może ktoś jeszcze zakocha się w jego ulubionej koleżance, z którą zawsze na spacerach razem biegali i zażywali kąpieli błotnych? [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151447382072120&set=a.10151180487577120.447045.301169692119&type=3&theater[/URL] -
5-11.07.2013 Do schronisko przyjęliśmy 11 nowych psiaków: 5 z interwencji, 4 przyprowadzonych przez osoby prywatne i 2 porzucone. Z interwencji przyjechały do nas: czarny labrador z ul. Budowlanej, piesek mały czarny - podpalany z ul. Sikorskiego, psiak średni czarny-podpalany szorstkowłosy z ul. Kasprowicza, suczka mała brązowa z stojącymi uszkami z ul. Grzybowskiej i pies duży brązowy z ciemnym nalotem kudłaty z ul. Asnyka. Przez osoby prywatne zostały przyprowadzone: psiak średniej wielkości brązowy - pręgowany z średnim włosem z ul. Legnickiej, suczka mała czarna z średnim włosem znaleziona na ul. Bytomskiej, suczka mała beżowa kudłata znaleziona na ul. Webera i suczka szczenię brązowa z ciemną kufą z ul. Bytomskiej. Dwa pieski zostały porzucone: brązowy szczeniak piesek przywiązany do schroniskowego płotu i psiak średniej wielkości czarny-podpalany przerzucony przez schroniskowy płot :-( Dwa pieski wróciły do swoich właścicieli: labrador Frodo (8559), który trafił z ul. Budowlanej i Percia (8535), która trafiła z ul. Wolności okazała się Mają :) Do nowych domków trafiło 9 psiaków :) Czit (8553), Syjos (8222), Morto (8534) i bezimienny piesek szczenię (8554) zamieszkali w Zabrzu :) Raska (8518 ) i bezimienna sunia szczeniak (8555) trafiły do mieszkań w Bytomiu, Santaja (8516) do mieszkania w Tarnowskich Górach, Amorek (8441) do mieszkania w Knurowie i Smerfik (8499) do mieszkania w Gliwicach :) Do schroniska przyjęliśmy trzy nowe koty: szaroburego pręgowanego kociaka kocurka z ul. Jordana, czarnego kociaka kocurka z ul. Ślęczka oraz szaroburego-pręgowanego kociaka kocurka z ul. Opolskiej. Do nowych domków trafiło 6 kotów :) Luśka (k-2117) zamieszkała w Zabrzu, natomiast trzy koty: Azia (k-2139), , Majka (k-2147) oraz Lolcia (k-1718 ) zamieszkały w Bytomiu :)) Malutki Tawiś (k-2154) zamieszkał w Rudzie Śląskiej, a Finn (k-2129) w domku z ogrodem w Mikołowie. Na szczęście żaden z naszych podopiecznych nie odszedł za Tęczowy Most. Otrzymaliśmy dary od Pana Romualda, Pana Mirosława i Państwa Biegsa, wszystkim bardzo dziękujemy :))
-
wysłałam PW :)
-
zamówiłam arthroflex i zapłaciłam 144,89 :)
-
IWO - zagubiony onek gryzie swój ogon i łapki, domek na cito potrzebny!
Mysia_ replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
staramy się , żeby Iwo wychodził codziennie na spacerki - to ważne dla niego... Mogłoby mu poszczęścić się tak jak Gomezowi :) -
[quote name='olalolaa']więc ktoś musi kupić na allegro czy tam innej stronie a ja zrobię przelew, sama nie mam konta na allegro.[/QUOTE] OK. Postaram się jutro to zrobić :)
-
Ostatnia szansa Hamera i Tulipana - potrzebne fundusze na hotel!
Mysia_ replied to Como's topic in Już w nowym domu
tak bardzo przydałby się muu domek :-( -
AKTUALNOŚCI 28.06.-4.07.2013 Do schroniska przyjęliśmy 10 psów: 8 z interwencji, 1 przyprowadzony i 1 porzucony :-( Z interwencji przyjechały do nas: suczka szczenię czarne - podpalane z stojącymi uszkami z Placu Wolności, pies mały kudłaty biały w łaty z ul. Kraszewskiego, mały piesek biało - czarny kudłaty z ul. Bytomskiej, psiak nieduży czarny-podpalany krótkowłosy z Parku przy ul. Dubiela, piesek szczenię czarny - podpalany z Lecznicy dla Zwierząt przy ul. Wolności (Zaborze), suczka szczenię czarna-podpalana z średnim włosem z ul. Tuwima oraz suczka i psiak w typie owczarka niemieckiego z ul. Fitelberga. Przez osobę prywatną została przyprowadzona suczka w typie amstaffa brązowa z białymi dodatkami, która została prawdopodobnie ugodzona nożem - znaleziono ją w rejonie ulicy Janika gdzie była przywiązana do drzewa. Ktoś przerzucił przez płot na wybieg psiaka dużego jasnobrązowego z ciemnym nalotem. Do właścicieli wróciły dwa psiaki: Arisa (8549) i Brek (8550), które trafiły z ul. Fitelberga. Do nowych domków trafiło 12 psiaków :)) Grizu (8330), Arga (8487), Kiper (8523), bezimienna suczka szczenię (8547), Penelopa (8532) i Pikuś (8548 ) zamieszkali w Zabrzu. Gracja (7381) trafiła do domku z ogrodem w Stanowicach, piesek szczenię (8545) do mieszkania w Czerwionce Leszczynach, Cookie (8513) do domku z ogrodem w Kietrzu, Frezja (8478 ) do mieszkania w Knurowie, Kaja (7801) do mieszkania w Katowicach i Neptun (8485) do mieszkania w Jarosławiu. Za Tęczowy Most odeszła niestety Bajla (8529) i amstaffka (8551) znaleziona w rejonie ul. Janika. Do schroniska osoby prywatne przyniosły dwa koty: kotkę młodą biało stalową- pręgowaną z ul. Niedziałkowskiego i kocię kocurka czarno - białego z ul. Bytomskiej. Do swoich nowych domków trafiły cztery koty: Grim (k-2146) zamieszkał w Zabrzu, Dafne (k-2141) w Pszczynie, a Kulfon (k-2150) razem z Daisą (k-2142) w domku z ogrodem w Świętoszowicach. Otrzymaliśmy dary z Gimnazjum nr 21 w Zabrzu, od dwóch par nowożeńców: Katarzyny z Łukaszem i Patrycji z Szymonem. Prezenty dla naszych podopiecznych przywieźli nam również Dorota i Zbigniew, Agnieszka i Anna, Ola i Tomek, Lidia, Joanna oraz osoby anonimowe :) Wszystkim bardzo dziękujemy! :)
-
[quote name='olalolaa']Pimpus ma 438zł, więc na tą chwilę stać, ale nie wiem ile pieniążków wpłynie w tym miesiącu na hotel dla niego, po kupieniu arthroflexu na oko patrząc będzie na styk na zapłacenie hotelu za lipiec, potem musiałby dostawać miesięcznie tyle ile potrzeba na hotel.[/QUOTE] myślę, że trzeba kupić ten arthroflex... Oczywiście jak będzie potrzebne jedzonko to poproszę, żeby TOZ kupił, ale też nie chce nadużywać tego... Jakoś to będzie, musi być! ;)
-
DIF teraz niestety właściwie nie bywa na dogo, obiecałam jej założyć nowe wydarzenie na fb, bo tam bedzie jej łatwiej wrzucać wieści, zdjecia, filmiki i w ogóle :) Pimpuś potrzebuje arthroflexu, czy stać go na taki wydatek? :)