Jump to content
Dogomania

maharaja

Members
 • Content Count

  117
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About maharaja

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 01/22/1997

Converted

 • Biography
  Od 2007 roku fascynuję się najwspanialszą rasą na świecie czyli pekińczykami :) W lutym 2013 roku spełniło się moje marzenie i jestem szczęśliwą posiadaczką biało-czarnego pekina - MAHARAJA z hodowli FU-LIN :) www.maharajasgarden.pl.tl
 • Location
  Rzeszów
 • Interests
  I love black&white pekingese!
 1. Witam :) Tak jak w temacie - szukam taniego noclegu na Słowacji w Trencinie lub okolicach, jeśli ktoś ma jakieś namiary i opinie, bardzo proszę o pomoc :) Z góry dziękuję :razz:
 2. Witam. Wiem, że jeszcze duuużo czasu do tej wystawy ale czy ktoś ma ją w planach i miałby miejsce dla jednej osoby z małym psem z Rzeszowa lub okolic lub będzie przejeżdżał przez Rzeszów/Dębicę/Sędziszów Młp./Ropczyce lub okolice? Oczywiście koszty korzystnie podzielimy ;) Ewentualnie ja mogę zorganizować taki wyjazd. Proszę o zgłaszanie się chętnych osób do mnie na PW lub e-mail: [email][email protected][/email] . Pobyt 1- lub 2-dniowy z hotelem do uzgodnienia ;)
 3. maharaja

  UKRAINA Lwów 19.10.13 - 1x CACIB 20.10.13 - 1xCAC

  A jedziecie może przez Rzeszów? ;) Wystawa na hali czy w plenerze?
 4. Sędzina w rzeczywistości całkiem inna niż w opisach tutaj! Miła, znająca się na rasie, dała nam piękny, długi opis, delikatna dla psa, bardzo ostrożnie sprawdzała ząbki i jeszcze raz bardzo, bardzo miła :)
 5. maharaja

  Championat wegerski

  Więc jakie wreszcie są warunki do uzyskania Ch. Węgier? Słyszałam że 1 CACIB z międzynarodówki - to prawda?
 6. [quote name='cornadore']Ja mam setery, więc nie ta grupa, ale też się wypowiem. Sędziowała nas dwa razy (w Austrii - hmm, może to ma znaczenie ;-)) i moim zdaniem oceniła uczciwie. Nie zauważyłam żadnych niestosownych zachowań, a w stosunku do psów była bardzo delikatna i cierpliwa. Może ma humory?[/QUOTE] Dziękuję za wypowiedź :) Mam nadzieję, że w Zakopanem nie będzie tak źle ;) Może ktoś się jeszcze wypowie?
 7. Szukam transportu na wystawę CACIB Warszawa w niedzielę. Jedna osoba + mały, grzeczny pies. Oczywiście zwracam koszty przejazdu. Kontakt PW lub [email][email protected][/email]
 8. [quote name='Kyu']od wczoraj mam papierek Championa PL, czekałam miesiąc bez jednego dnia :)[/QUOTE] Super :D może u mnie też będą mieli takie tempo :D
 9. maharaja

  Cacib Kraków 15-16.06

  Szukam transportu na niedzielę z Podkarpacia, mogę dojechać gdziekolwiek, również proszę osoby które będą przejeżdżać przez Rzeszów, Ropczyce, Dębicę lub inne pobliskie miejscowości i mogą mnie zabrać. Oczywiście dokładam się do wszystkich kosztów przejazdu. Kontakt na PW lub e-mail: [email][email protected][/email] .
 10. maharaja

  Cacib Kraków 15-16.06

  [FONT=Verdana][COLOR=#000080][B][I]"(...)na terenie Stadionu i Hali AWF(...)"[/I][/B] [/COLOR][/FONT][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Mam nadzieję, że pekiny będą miały ring na hali .. [/FONT][/COLOR][FONT=Verdana][COLOR=#000080][/COLOR][/FONT]:roll:
 11. maharaja

  WORLD DOG SHOW 2013 -Węgry/Budapeszt/

  Bardzo bym prosiła o zdjęcia katalogu stawki pekińczyków, w miarę w zbliżeniu, aby można było bez problemu odczytać. Mój e-mail: [email][email protected][/email] ;)
 12. maharaja

  Krajowa IX grupy Rzeszów 25 maja 2013

  [quote name='Aziza']A ja się zastanawiam czy jechać... Uważam, że to kpiny z wystawców: oddział wiedząc o sytuacji z wścieklizną organizuje wystawę a wystawców informuje o wymaganiach po zamknięciu zgłoszeń. Inspektorat weterynaryjny pracuje do 15: muszę umówić się z inspekt. weter. by był w biurze, zwolnić się z pracy, pojechać do inspektoratu (2x20km), zapłacić. Gdybym wiedziała o tym wcześniej psa bym nie zgłosiła.[/QUOTE] Całkowicie się z tym zgadzam :shake: "Trochę" niefajnie postąpili, ja również byłam zaskoczona, mogli powiadomić o takiej konieczności od razu, a teraz wszyscy muszą to załatwiać w tydzień przed wystawą. W dodatku ich bardzo dłuuuuuga weryfikacja zgłoszeń to jakiś żart - zgłosiłam mojego psa zaraz po uruchomieniu formularza zgłoszeniowego, a zapłaciłam po tygodniu czekania na nr zgłoszeniowy który dostałam dopiero kilka dni temu, do tej pory nie zweryfikowano zapłaty.
 13. maharaja

  Krajowa IX grupy Rzeszów 25 maja 2013

  [quote name='Aziza']Ja tak zrobiłam. W treści wpisałam nazwę wystawy, rasę, nazwę psa, klasę i swoje imię i nazwisko. Tak robię przy każdym zgłoszeniu i zawsze jest ok.[/QUOTE] Więc ja też tak zrobię :) Ale poczekam do wtorku - mam zadzwonić do oddziału żeby zapytać się o rodowód(czekam już 3 miesiące) to przy okazji zapytam o wystawę :)
 14. A z Rzeszowa ktoś się wybiera? :)
 15. maharaja

  Krajowa IX grupy Rzeszów 25 maja 2013

  zastanawiam się, czy nie zrobić już przelewu a w treści wpisać dane psa + moje, bo na ten nr zgłoszeniowy chyba się nie doczekam...:roll:
×