Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. Przypomnijcie mi proszę jaka to miała być dokładnie karma? Jesli rc to może być ta? [url]http://www.swiatkarm.pl/p,royal-canin-urinary-so-dog-lp18-14kg,2370,54.html[/url]
  2. [quote name='psiakiGabi']Tyle ogłoszeń, a nikt nie dzwoni :( Kubuś już tak długo czeka :( 25 lipca minie 3 lata jak jest u nas :( Kubuś na szczęście jest nie świadomy tego, że nikt nie chce o niego zadzwonić i wesoło rozrabia :) Czekamy na fajniejszą pogodę i porobimy zdjęcia Kubusiowi.[/QUOTE] wierzyć się nie chce, że to już tak długo :-(
  3. Wczoraj adoptowany Zach :multi: do domku z ogrodem w Porębie, jeśli dobrze zrozumiałam to ludzie są rodzinką rodziny naszej Mefy ;) [quote name='Syla']Chętnie dołożę się do ogłoszeń, ze względu na pamięć o Żabce.Konto tylko poproszę.[/QUOTE] Syla wysłałam Ci obiecanego maila :)
  4. [quote name='Naklejka']Mysiu, Arni straszną rozróbę zrobił? :oops:[/QUOTE] nie, raczej nie ;) Reks od Bergi zrobił większą ;) [quote name='Angi']Zyzio znalazł dom dzięki tym bilbordom w Katowicach? Czy został wypatrzony na stronie? :)[/QUOTE] w jakimś ogłoszeniu w internecie, ale niestety Panie nie potrafiły sobie przypomnieć jakim :-( Na pewno któreś ogłoszenie z moim numerem, bo dzwoniły na moją komórkę, a nie na stacjonarny schroniskowy ;)
  5. Nasz kochany Rambuś :-( Do końca miał przy sobie kogoś kogo kochał - Joasię, umarł w znajomym mu miejscu, miał najcudowniejsza opiekę pod słońcem, a teraz przekroczył Tęczowy Most, za którym nie ma już bólu, za którym wyprostował swoje biedne schorowane łapki i może biegać jak szczeniaczek. Joasiu dziękuję Ci za wszystko co dla niego zrobiłaś. Trzymaj się tam jakoś! Rambuś pierwszy raz do schroniska trafił w 2007 roku, a już wtedy musiał mieć przeszło 10 latek...
  6. [quote name='__Lara']Mysiu_, a w jakim sensie Ci ludzie sobie nie radzili z psiakami, które wróciły? Może trzeba by nad nimi popracować?[/QUOTE] oczywiście, że wystarczyło by popracować, ale ludziom się nie chce ;/ Pronto i Drago to młode silne psy, które potrzebuj dużo ruchu i uwagi, ale też mądrego i konsekwentnego prowadzenia :) Drago podobno od miesiąca stał się agresywny, a już na pierwszy rzut oka widać, że biedaczek ma strasznie chore uszka, może własnie od tego miesiąca... A Pronto to w sumie w ogóle nie dali szansy, psiak nie chce zostawać podobno sam w domu...
  7. AKTUALNOŚCI 26.04-2.05.2013 Do schroniska przyjęliśmy 6 psiaków: 4 z interwencji i dwa zwrócone z nieudanej adopcji :-( Z interwencji przyjechały: piesek mały brązowy z ciemnym nalotem długowłosy z ul. Kościuszki, pies średnio-duży czarny-podpalany z stojącymi uszkami z ul. Pyskowickiej, suczka mała brązowa-czarna kudłata z ul. Niedziałkowskiego i pies średni czarny z białymi dodatkami z ul. Różańskiego. Niestety wróciły do nas dwa psiaki: Drago (75200 i Pronto (8420) zarówno z jednym i drugim nie radzili sobie właściciele :-( Do właścicieli wróciła Noja (8437), która trafiła do nas z ul. Kołobrzeskiej i okazała się Dejzunią :) Do nowych domków trafiło 7 psiaków :) Therma (8302), Funia (5739), Tigro (8327), Borinek (8313), Pakuś (8429) i Dolc (6449) zamieszkali w Zabrzu, natomiast nasz staruszek Zyzio (7891) pojechał sobie do domku z ogrodem w Gieble Koloni :) Przyjęliśmy 8 małych kociątek: trzy z Zakładu Karnego na ul. Janika i pięć z piwnicy na ul. Gagarina. Do nowych domków trafiła trójka rodzeństwa: Mleczyk (k-2093) zamieszkał w domku z ogrodem w Gostyniu, a Niezapominajka (k-2091) i Stokrotka (k-2092) w Zabrzu :) Odwiedziły nas dzieci z darami z Przedszkola nr 28 w Zabrzu, z Centrum Edukacji i Rehabilitacji w Zabrzu, z Szkoły Podstawowej nr 28 w Zabrzu i jak co poniedziałek z Świetlicy Środowiskowej przy Zespole Szkół Specjalnych nr 40 w Zabrzu :) Otrzymaliśmy również dary z Przedszkola Miejskiego nr 45 w Bytomiu oraz od Alicji, Jacka i Marysi :) Wszystkim bardzo dziękujemy za ogromną pomoc!
  8. Wiosenny Bartuś :) [img]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/391118_365807156852512_1548706806_n.jpg[/img] [img]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/421544_346537518779476_1263040711_n.jpg[/img] [img]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/535406_346537492112812_279584687_n.jpg[/img] [img]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/306127_346537392112822_1495429669_n.jpg[/img] [img]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/11221_346537228779505_1812735291_n.jpg[/img] [quote name='asikowska']ok Mysiu to koniecznie się dowiedz bo sezon kleszczowy się już niestety zaczał [COLOR=#000000]zapraszam na bazarek dla Bartusia i Kilerka,chłopakom pomału kończy się kaska i każdy grosz się przyda [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242654-Śmiech-to-zdrowie-)-bazarek-do-dnia-15-maja-20-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-15-maja-20-00[/URL][/QUOTE] już zamówione :)
  9. [quote name='Naklejka']Jasne, potem o której mamy go odebrać? Potrzebuje jakiś kołnierz?[/QUOTE] najlepiej, żebyś miała kołnierz :) A odebrać możesz go tak koło 14-15 :)
  10. [quote name='Naklejka']No właśnie mama już się smiała, że mam go zgubić, żeby do schroniska trafił i go potem odebrac po kastracji :diabloti: Jestem raczej w domu, więc dałoby radę, ogólnie to dostosujemy się :)[/QUOTE] To podrzucić nam go w czwartek na 9 rano ;) musi być na czczo i z książeczką zdrowia.
  11. [quote name='Artemida']A przyjmuje jakieś leki? Kurde on jest taki fajny a ludzie wiedząc o chorobie będą się zniechęcać...ciekawe czy jego ataki wynikają ze stresu, to jest pies który nadaje się na wszystkie akcje jest tak towarzyski i łagodny.. Mam nadzieję że z Krysią już lepiej jest..oby szybko się to zagoiło..[/QUOTE] leki dostaje tylko w trakcie ataku [quote name='Naklejka']Czy Arniemu jako psu z ulicy przysługuje tańsza lub darmowa kastracja? Nie umiałam się do tej pory zdecydować, ale już z jego jajami zamiast mózgu wytrzymać nie umiem :roll: A nie mam kasy na kastrację...[/QUOTE] trochę łatwiej by było jakby jednak wtedy "przeszedł" przez schronisko, ale jutro zobaczę co i jak. A w ten czwartek np. pasowało by Ci w razie co?
  12. [quote name='Angi']Gosiu, możesz mi napisać ile lat ma Zgryzio i kiedy on trafił do schroniska?[/QUOTE] hmmmm... W schronisku będzie z jakieś 5 lat, to teraz może mieć koło 7.... [quote name='Artemida']P.Popławska pojawi się z nami w pon na spacery z psami :D Zrobimy fotorelacje zawsze jakis plus dla schroniska że odwiedza je jakaś znana osoba :)[/QUOTE] Magda bywa w schronisku, zarówno w naszym jaki i w Faunie :) Ma wirtualnie adoptowanego Maksa, Fistaszka i Rego :) [quote name='__Lara']Zach był rzeczywiście maskotką wszystkich :) do dzieci jest super :) Mamy taki plan z dziewczynami żeby go dokładnie przebadać pod kątem podejrzeń padaczki. Nie ma co ukrywać - to dla niego żadna reklama, a szkoda też mówić ludziom coś, co nie jest do końca potwierdzone.[/QUOTE] [quote name='Artemida']no moim zdaniem jakby miał padaczkę to ataki byłby częstsze...Ja wiem po swojej Gai i choroba postępowała... Może miała jakieś chwilowe niedotlenienie albo źle mu się komry w sercu domknęły...[/QUOTE] Z tym, że to nie był jeden atak, z resztą kiedyś z ogłoszenia dostałam wiadomość skąd trafił i czy nie ma przypadkiem ataków padaczki...Bo jeśli ma to ma na imię Borys. Ataki padaczki miewa i na imię Borys reaguje... Niestety nigdy więcej ta osoba mi nie odpisała :-(
  13. AKTUALNOŚCI 19-25.04.2013 Do schroniska przyjęliśmy 11 psiaków: 8 z interwencji, 2 przyprowadzone i jeszcze wrócił do nas Brutus (8191), który trafił z interwencji kiedy samotnie biegał po ulicy, ale właściciele niekoniecznie się do nas po niego wybierają :-( Z interwencji przyjechały: piesek mały czarny z białym krawacikiem z ul. Broniewskiego, amstaff brązowy pręgowany z białymi dodatkami z ul. Wolności w Centrum Zabrza, suczka mała brązowa z średnim włosem z ul. Kołobrzeskiej, piesek średni czarny z białą końcówkę łapki po wypadku z ul. Gdańskiej, pies owczarek niemiecki długowłosy czarny-podpalany po śmierci właściciela z ul. Witosa, piesek średni rudy z białymi dodatkami szorstkowłosy z Centrum Handlowego Platan przy Placu Teatralnym, piesek mały jasnobrązowy szorstkowłosy trochę jamnikowaty z ul. Osiedleńczej oraz suczka mała brązowa krótkowłosa z klapniętymi uszkami z ul. Wolności na Zaborzu. Osoby prywatne przyprowadziły dwa pieski: suczkę szczenię czarną-podpalaną z ul. Ofiar Katynia i suczkę średnią czarną-podpalaną z stojącymi uszkami z Osiedla Młodego Górnika. Do swoich właścicieli wróciły cztery pieski: Salma (8434), która trafiła do nas z ul. Ks. Madei okazała się Bertą; amstaff Misiu (8436), który trafił z ul. Wolności w Centrum Zabrza; Maks (8435), który trafił do nas z ul. Broniewskiego oraz piesek (8438 ), który trafił po wypadku z ul. Gdańskiej został odebrany prosto z Kliniki Weterynaryjnej. Do nowych domów trafiło 5 psiaków :) Suczka szczenię (8439), Porter (8401), Pipi (8367) i nowa sunia Kaja (8432) zamieszkały w Zabrzu, a Labek (8412) w mieszkaniu w Mikołowie :) Nie przyjęliśmy ani jednego kotka, za to dwa trafił do nowych domków: zarówno Kumal (k-2089), jak i jego brat Sang (k-2090) zamieszkali w Zabrzu :) Niestety po prawie 4 latach w schronisku odeszła dzika kotka Devi (k-1458 ) :-( Bidulka zmagała się z choroba nowotworową :-( Otrzymaliśmy dary od Ani, Joasi, Magdy, Piotra, Marka oraz od Natalii, Eweliny i Kamili, które urządziły zbiórkę na facebook-u :) Wszystkim bardzo dziękujemy za ogromna pomoc!
  14. [quote name='Bjuta']A jaka firma się tym razem tak szybko sprawiła?[/QUOTE] świat karm :)
  15. [quote name='saraisa']Mysiu pomóż proszę z psiakami na sobotę.. ja chyba będę wierna i wezmę Fatika a Bobi.. uwaga, chciałby zabrać Tobiego ale obawiam się, że nie uznacie tego za dobry pomysł? Doradź nam proszę w razie czego, kogo innego można by wziąć bo my mamy bardzo subiektywne spojrzenie na nie.. Nasza aktualna "pula" Krako, Filipek, Bilbo, Wetam, Pajpik, Tuki, Tobi, Fabek, Kordian, Porter, Kontra, Elter, Bluebell, Ziemek, Blacky, Pręguś, Four, Wimbo, Dżersej, Leon, Szkubek, Manga, Raster, Fatik, Krzyś, Junit, Kroked, Avi, Kaja.. chyba tyle[/QUOTE] A ile w ogóle Was będzie? Ty i Bobi czy jeszcze Darek do tego? ;) Tobi jest cudny i też mam do niego ogromny sentyment, ale chyba rzeczywiście w taki miejscu odpada :-( Szkubek i Leon są w miarę obyci z ludźmi, Leon kiedyś jeździł na pokazy, a Szkubek wszystkich kocha ;) Albo chłopaki z 19?
  16. tamta kobitka się nie odezwała, może rzeczywiście właściciel mieszkania się nie zgodził czy coś... No nic, ktoś musi w końcu zakochać się w nim tak jak my ;)
  17. [quote name='Artemida']Pani Magda Popławska do naszej dyspozycji byłaby w sobotę od 17 ale trochę za późno :C[/QUOTE] qczę, szkoda :-( Co do tych czterech grup to myślę, że wszystko powinno być OK. :)
  18. [quote name='Angi']nie rozumiem, jak można kraść psy ze schroniska... :/[/QUOTE] są osoby którym z jakiegoś powodu odmawia się wydanie psa... Trochę takich czarnych kwiatków jest.
  19. [quote name='winter7']Czy ktoś mógłby uzupełnić post rozliczeniowy. Kończy się w marcu..... Dziękuję[/QUOTE] może olalola znajdzie chwilkę, bo rzeczywiście by się przydało :oops:
  20. Fili został prawdopodobnie skradziony z schroniska :shake: brama na wybiegu była tak odgięta, że raczej żaden psiak by tego sam nie zrobił ;/
×
×
  • Create New...