Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. jak ja lubię tutaj zaglądać :loveu:
  2. Może my już na wszelki wypadek zamówimy kolejną karmę? Bo nie chciałabym znowu taki stresów przechodzić jak ostatnio :roll:
  3. to zależy na jakim portalu ;) tam gdzie trzeba odświeżać to odświeżam :)
  4. Fistaszek ma kolejną koleżankę, ciut charakterną husky ;)
  5. Przydałby mu się jakiś domek, jak on z ogłoszeniami stoi?
  6. jakie cudne zdjęcia Lidercia :loveu: mój skarb, tak ma teraz cudownie....
  7. [quote name='Murka'][B]Zapraszam na bazarek m.in. dla Kurusia:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241427-DLA-DZIECI-DOROSŁYCH-KSIĄŻKI-I-PSIE-AKC-KT-do-14-04-na-nasze-psiaki!"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-nasze-psiaki![/URL][/QUOTE] lecę sprawdzić ;)
  8. [quote name='Bjuta']Bardzo m się podoba tło z telenoweli :) Aktorzy na pierwszym planie - ciekawsi! :) [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-fTD8e3NVIrg/UVrOiJBgqiI/AAAAAAAAAPs/FgPlBRvcuRk/s640/DSC_0147.jpg[/URL][/QUOTE] nawet tego nie zauważyłam :evil_lol:
  9. Dzisiaj w końcu do domku trafił Maryś :multi: Zamieszkał pod jednym dachem z naszą Wimą ;) A wczoraj Ola wzięła na tymczas naszego Czarusia :loveu:
  10. chwila odpoczynku :mad: [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Xgj9bU7WFwE/UVrO4fKANHI/AAAAAAAAASQ/ICSo5AlbT7Y/s512/DSC_0173.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-U03awW6PqVU/UVrO0xfKpCI/AAAAAAAAAR4/CimsHXMXpG4/s512/DSC_0169.jpg[/img] chwila na sesję zdjęciową :eviltong: [img]https://lh5.googleusercontent.com/-hT_xNgq3qLY/UVrO5v3szrI/AAAAAAAAASk/mMUZ0WpmaM8/s512/DSC_0182.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-kJDN8xhuy3U/UVrPBfV1LWI/AAAAAAAAATc/dzfI2aG6ww0/s512/DSC_0192.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-EASwLnQBAq8/UVrO_pU2tCI/AAAAAAAAATM/alDR5yo_OLg/s512/DSC_0190.jpg[/img] koniec ;)
  11. a Lucek za to zawsze gotowy do dłuuuuugich spacerów, nawet przez ogromne zaspy :shake: [img]https://lh4.googleusercontent.com/-0mLM9IlLDnk/UVrOwanE95I/AAAAAAAAARU/9EQq_LD_T4E/s640/DSC_0162.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-UkzBb6GU_UQ/UVrOyGjTRvI/AAAAAAAAARg/PA-nT7pvax8/s640/DSC_0165.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-waKDynh1cyA/UVrOzasI7HI/AAAAAAAAARo/AM6JoeCikns/s640/DSC_0166.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-oRnVBESsF5A/UVrOzx0R1fI/AAAAAAAAARw/AGsFA93ns3E/s640/DSC_0167.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-N84-bo6gz8U/UVrO2fyW-aI/AAAAAAAAASE/h-7fpKSbGME/s640/DSC_0170.jpg[/img]
  12. księżniczka w pełnej okazałości :) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-1KwElOaKBSo/UVrOlWXWzjI/AAAAAAAAAQE/1o0fndCkffA/s640/DSC_0152.jpg[/img] i szykuje się do skoku na stół :cool3: [img]https://lh3.googleusercontent.com/-T1pOFVzmRwY/UVrOmv2yWEI/AAAAAAAAAQM/v6jk3yx3kEA/s640/DSC_0153.jpg[/img] Wika tylko co jakiś czas sprawdza co się dzieje ;) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-PATegk62Sec/UVrOpsTinzI/AAAAAAAAAQk/FecAq5OVAFk/s640/DSC_0156.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-6roFY61-SbI/UVrOsSMdnRI/AAAAAAAAARA/t67dKY9Hn-g/s640/DSC_0158.jpg[/img] no i idzie dalej spać... [img]https://lh4.googleusercontent.com/-gDTdsYer9uc/UVrOsFHtCGI/AAAAAAAAAQ0/8wWnyMDXTcU/s640/DSC_0159.jpg[/img]
  13. Miałam jeden luźniejszy dzień to i są fotki ;) Lucek czeka aż będzie mógł wejść jak wszyscy zjedzą :shake: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-tu5C9HT-1Y8/UVrOh0Ga8qI/AAAAAAAAAPo/Z2mCPzJR-Pw/s640/DSC_0144.jpg[/IMG] próbuje wziąć nas na litość.... [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-qJRqa1uJXW8/UVrOhy4A2SI/AAAAAAAAAPk/0eY_VMEXRok/s512/DSC_0145.jpg[/IMG] no i wreszcie, są goście! :evil_lol: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-fTD8e3NVIrg/UVrOiJBgqiI/AAAAAAAAAPs/FgPlBRvcuRk/s640/DSC_0147.jpg[/IMG] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-7DHApqGj2lE/UVrOk0IbAYI/AAAAAAAAAP8/5M22d99kfpk/s640/DSC_0149.jpg[/img] i Łatka korzysta [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-wDyTCZPXH5s/UVrOlblTgXI/AAAAAAAAAQA/0rlqcLE_2YA/s640/DSC_0150.jpg[/IMG]
  14. [quote name='Raczyna']20 kwietnia nie będzie mnie w Polsce, szkoda, bo bym się chętnie z Wami wybrała mam pytanie u mamy w piwnicy jest kilka styropianowych płyt, tych takich najgrubszych do ocieplania budynków, mam też spory kawałek wykładziny- z takiej dużej kuchni, reflektujecie na to? styropian jest w Chorzowie na 3-go Maja a wykładzina w Świętochłowicach na Szkolnej nie wiem czy się wam opłaca po to jechać- jeśli nie to dam cynk do chorzowskiego schroniska, ale wy jakoś tak jesteście u mnie na pierwszym miejscu ;)[/QUOTE] Raczyna my mamy póki co bud nawet więcej niż potrzeba i wszystkie są ocieplone, to może faktycznie jakimś innym bidą się przydadzą? [quote name='__Lara']Dostałam takie info: "dziś do mnie dzwonił facet w sprawie adopcji mojej podopiecznej ze schroniska. Szuka psa w typie owczarka niemieckiego, w Rudzie już psa nie dostał, facet jest co najmniej nieodpowiedzialny, podobno patologia więc UWAŻAJCIE, jak coś mam numer tel"[/QUOTE] nie wiem czy to nie przypadkiem tacy co chcieli naszą Torię.... [quote name='prochu']Wiem że wolontariat w Psitulu jest od 16stki ale czy nie da się tego troszkę ominąć bo ja to już od dwóch lat chcę być wolontariuszką w tym schronisku ale jeszcze nie mam 16. Widzę że macie naprawdę dużo psiaków a ja 16 mam ale rocznikowo bo urodzinki dopiero w sierpniu, dało by się jakoś mnie tam wkręcić ?? Czy muszę czekać aż faktycznie będę miała te 16[/QUOTE] Jak rocznikowo masz to spoko ;) Podaj mi maila to Ci wyślę co i jak :) [quote name='Bjuta']Musiałabyś poczekać na Mysię, co odpisze. Ale już się wstępnie cieszymy! :) Raczyno - dzięki za propozycje steropianowe - to też Mysia by musiała się wypowiedzieć. :) Kochani, z [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/187891-Śliczna-Kaja-wróciła-z-adopcji-udało-się-Kaja-jedzie-do-hoteliku-)?p=20675467#post20675467"]Kają [/URL]raczej marnie. Ale powalczymy trochę.[/QUOTE] jejku, co się dzieje ? :-( Ta zima już za długo trwa i tyle złego to z sobą niesie :shake:
  15. [quote name='Bjuta']Kotłownia to jest zwyczajowa nazwa na ten placyk między budynkiem biura a wolontariatem - tam nie ma boksów, wieczorem psiaki idą do kotłowni i tam sobie śpią w ciepełku. To jest niewyprowadzalna grupa dla wolontariuszy, bo tam jest za dużo psiaków. Musiałoby się pewnie z 5 wolontariuszy na raz skrzyknąć, żeby zabrać całe towarzystwo. Ale wydaje mi się, że te psy wychodzą z więźniami. Dobrze mówię Mysiu? Ja np. nigdy tam nie byłam, bo tam jest jedyny pies w Psitulu, którego autentycznie nie lubię :oops:[/QUOTE] Tak, wszystkie codziennie wychodzą z chłopakami :)
  16. [QUOTE=ania >;20663419]to ja juz sie poddaje :lol: chyba jest wiecej ludzi niz psow ;);) "Na pewno aktualnie regularnych spacerów nie mają pieski, z którymi zawsze ja wychodziłam, bo jestem w stanie wziąć je na spacer tylko jak mam urlop... To jest boks [B]2, 21, 26 i 43[/B], był jeszcze 4 ale Ania stara się jak może :smile: Z tego co widzę nikt nie wychodzi jeszcze z: [B]1, 3, 7, 17, 23, 36, 37, 39, 42, 45[/B]" to jest nadal aktualne? Szon, Worsti, Dzeki - Aneta, Ty z nimi wychodzisz? :)[/QUOTE] Z nimii wychodzi Pani Lidia... Z tych wymienionych ostatnio sporo zaczęło wychodzić, ale na pewno nie widuje ostatnio nikogo z 47 (Junior, Bruni, Bałi, Biko), 46 (Romanek, Tanbi, Pusia i Tamisia), 45 (Marl, Hagrid i Arnold), 42 (Grizer, Juka, Godryk), 26 (Miki, Fidii, Reks i Bujdka)....
  17. [QUOTE=ania >;20663366]chyba niektore boksy troszke nieaktualne hmm ale damy rade jak sa wizytowki :) z Misiem i Konradem nadal nikt nie wychodzi? jutro kolega bedzie mial swoj wolontariacki pierwszy raz i mam nadzieje ze bedzie juz ze mna jezdzil regularnie ;)[/QUOTE] w sumie Misia i Konrada zabiera zawsze taka kobitka co przyjeżdża z swoim synem :)
  18. [quote name='Bjuta']Aniu, na pierwszej stronie, w ostatnim poście jest zacytowany post Mysi z rozpiską nie wychodzących bosków. Tam ubył boks, Zgryzio, Lemik, Nakil - bo z nimi wychodzi Artemida, i Wimbo z Fourem, bo z nimi chadza Saraisa. Nam się raz udało wziąć boks Demon, Dżeki i Kora - popracujemy nad nimi (Dżekiego jest trudno zapiąć). Reszta chyba nadal nie wychodzi.[/QUOTE] jeszcze z Kinderem, Funcikiem i Sparkym wychodzi Iza z Misią :) z Juką, Grizem i Godrykiem nikt nie wychodzi, ale tam trzeba na pewno dwóch osób, bo trochę wojują z sobą :-(
  19. AKTUALNOŚCI 22-28.03.2013 Do schroniska przyjęliśmy 5 nowych psiaków i wróciła do nas Fantazja (8375) z swojego "gigantu". Z interwencji przyjechały do nas dwa: pies duży czarny-podpalany w typie owczarka niemieckiego z bazy transportowej na ul. Leśnej i pies alaskan malamut szaro-biały z ul. Poniatowskiego. Osoby prywatne przyprowadziły trzy pieski: pieska szczeniaka czarnego z białymi dodatkami z ul. Moniuszki, suczka szczenię czarna-podpalana z ul. Gogola i piesek mały czarny-podpalany z ul. Janika. Do swoich właścicieli wróciły dwa psiaki: shi tsu Max (8400), który trafił z ul. Bytomskiej i Andrzej (8405), który trafił z ul. Poniatowskiego. Do nowych domków trafiło, aż 9 naszych psiaków :) Tina (8398 ), Franuś (8399), Sybir (8194) i Fantazja (8375) do mieszkań w Zabrzu. Darla (8393) i Toria (8380) do domków z ogrodem w Gliwicach, Sara (8353) zamieszkała w Katowicach, Maja (8403) w Świętochłowicach, a nasz Habbi (8396) pojechał do domku z ogrodem w Niemczech :)) Niestety za Tęczowy Most odszedł nasz staruszek Demon (5275) :-9 miał bardzo poważne zwyrodnienie kręgosłupa :-( Do schroniska przyjeliśmy 6 nowych kotków: dwa czarno białe kocury z eksmisja z ul. Witkacego, trzy małe kociczki z Zakładu Karnego przy ul. Janika i młodego kocurka z sklepu przy ul. Wolności 9Centrum Zabrza). Do nowych domów trafiły cztery koty :) Lestat (k-2070), małe kotki Ella (k-2079) i Ebba (k-2078 ) zamieszkali w Zabrzu, a trzecia sióstr Elsa (k-2080)w Bytomiu :) Na szczęście żaden kotek nie odszedł za Tęczowy Most. Odwiedzili na uczniowie ZSN nr 4 w Zabrzu, Gimnazjum nr 20 w Zabrzu i z Gimnazjum w Siemoni. Otrzymaliśmy równiez dary dla naszych podopiecznych od: Rafała, Roksany, Lidii, Żanety, rodziców wirtualnych Franusia, Ani, Urszuli, rodziny Fasa, Radka, Szkoły Podstawowej nr 32 w Zabrzu, Przedszkola nr 48 z oddziałem integracyjnym oraz od firmy Mars Morska z akcji Posiłek dla Schroniska - Kupując Pomagasz. Wszystkim bardzo dziękujemy za ogromną pomoc!!! :)
  20. [quote name='Bjuta']Jutro będziemy z Angi to może zaryzykujemy wspólny spacer? Chyba wtedy najlepiej zaprzyjazniać psiaki, czy nie? Sama to bym się trochę bała, ale w dwójkę dałybyśmy radę. Angi o której będziesz? Ja ok 10.[/QUOTE] Na pewno będzie im łatwiej na neutralnym terenie :) Teraz jest sporo wolontariuszy, bo już mają wolne to w razie co mozesz kogos wykkorzystaćdo tego ;)
×
×
  • Create New...