-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
pies z wypalonymi oczami! zdj. str. 5. Potrzebne wsparcie! Feluś ma dom.
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
super wiesci!!!!!!!! :loveu: Felus piekny!!! -
Staruszek z rakiem na dozyciu - potrzebne wsparcie na leki i karmę
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzlikowa']Bazyl-bernardyn Bazyl ma już domek i cioteczki wspomagajace chłopaka zdecydowały,że część jego finansów przeznaczają takiemu wielkopsowi,który dożywa swoich ostatnich dni,któremu mogłyby [B]pomóc godnie i bezboleśnie odejść[/B]...który choć chory na raka i stary,ma jeszcze w sobie wolę życia,wolę i radość z życia...[B]tak więc 350zł na Baltazara zostanie przelane na wskazane konto!:loveu:[/B] [B]Proszę o potwierdzenie na wątku Bazyla po otrzymaniu pieniążków.[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/bazyl_wielkopies-zostawiony-swemu-cierpieniu_ma-juz-swoje-serca-dom-kocha-138238/index107.html[/URL] Baltazarku...pamiętamy o Tobie...wielu jeszcze radosnych i bezbolesnych dni!:loveu:[/quote] wielkie ogromne dzieki!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi::multi::multi: zaraz napisze do Kasi u ktorej Baltazar znalazl schronienie z prosba o nr konta, wtedy trafia bezposrednio do piesa! bardzo serdecznie dziekujemy za wsparcie! :loveu::loveu::loveu: Przyda sie ogromnie, bo arthroflex pewnie juz sie konczy, a i duzy psiak pochlania tez wór jedzonka co miesiac ;) oprocz tego caly czas dostaje leki na serducho i moczopedne, wiec za kazde wsparcie bardzo bardzo dziekujemy! -
Staruszek z rakiem na dozyciu - potrzebne wsparcie na leki i karmę
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='reksio7']zwróćcie sie do fundacji rotka, oni zajmują sie rottweilerami [/quote] nie ma takiej potrzeby, bo pies juz jest pod opieka fundacji jak na razie Baltus czuje sie w miare dobrze, dostaje caly czas leki i bardzo duzo spi -
[quote name='Yana']bazarek dla Rozi, zapraszamy :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/letnie-ciuchy-bazarek-dla-bercika-rozi-do-9-lipca-141280/"][COLOR=#000000]letnie ciuchy - bazarek dla Bercika i Rozi do 9 lipca[/COLOR][/URL][/quote] [quote name='Shawnee']Hi, [URL="http://www.hoffnung-rettet-leben.de"]www.hoffnung-rettet-leben.de[/URL] > [URL="http://www.hoffnung-rettet-leben.de/HP_Neu/zuhause-gesucht-polen.htm"][COLOR=#000000]Zuhause gesucht[/COLOR][/URL] Polen (albo Update), ostatni pies. ;)[/quote] ogromnie dziekuje dziewczyny :loveu::loveu::loveu:
-
Wadera i jej dzieci . ZWROT Z ADOPCJI-pomoc potrzebna.
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
dajcie tym ludziom tel do Izy 503 082 952 to gdzies pod Warszawa? byla wizyta przedadopcyjna juz? choc szczerze mowiac nie lubie psow w kojcach :shake: buda i cale podworko to jeszcze jestem w stanie przezyc, ale kojec to juz za duze wiezienie... -
Wadera i jej dzieci . ZWROT Z ADOPCJI-pomoc potrzebna.
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
no jasne, jeden z tych maluchow jest taki dosc zamkniety, potrzebna mu bardzo socjalizacja, ludzie a napiszesz cos wiecej o domku? daj prosze swoj nr zadzwonimy do Ciebie jutro, bo ja tez bede poza netem najlepiej smskiem 503 143 355 lub 503 082 952 transport to nie problem :) -
Wadera i jej dzieci . ZWROT Z ADOPCJI-pomoc potrzebna.
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Julie']przeczytałam 1 stronę i bardzo dobrze zrobiłaś Izabellah ludzie o wielkim sercu nie są obojętni na takie sprawy. Powiedz bo nie czytałam całego wątku co z psiakami i mamą? jak potrzebna jest jeszcze jakaś pomoc finansowa albo bazarkowa(bazarkowa w lipcu bo wyjeżdżam) to podaj nr konta to przeleję coś na konto ile będę mogła ale nie za dużo na razie...[/quote] kochana kazdy grosik sie liczy, zaraz posle Ci na pw nr konta do Izy nadal 3 szczeniaki do adpocji są, mieszkaja w hoteliku w Rajszewie jesli mozesz wspomoc Ize bazarkami to na bank bardzo sie ucieszy moze ma ktos karme dla szczeniat do oddania? bo zjadaja ogromne ilosci :shake: -
Wadera i jej dzieci . ZWROT Z ADOPCJI-pomoc potrzebna.
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
Izabellah znow poza netem.. do adopcji są nadal 3 szczeniaki zostaly 2 tyg temu odrobaczone i w poniedzialek zaszczepione zostaly te: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090025.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090027.jpg[/IMG] i ten dlugowlosy [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090011.jpg[/IMG] zrobie jutro nowe foty jak pogoda pozwoli nikt niestety z ogloszen sensowny nie dzwoni :placz::placz::placz: -
Wadera i jej dzieci . ZWROT Z ADOPCJI-pomoc potrzebna.
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[B]mortikia -[/B] i co z tym domkiem? pomozcie kochani w splacie dlugu za hotel i szczepienia :modla: -
pies z wypalonymi oczami! zdj. str. 5. Potrzebne wsparcie! Feluś ma dom.
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
biedny maluch :-( ze tez tak dlugo go to trzyma -
Miał umierać miesiącami w cierpieniu.. ZDROWY, SZCZĘŚLIWY W DS !!!
Lulka replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
daleko nie daleko ale za to jak tam milo :eviltong: ja dzis bylam, Trevorka widzialam, na dworku sie chlopaczyna relaksowal z kolezanką charcicą ;) -
Wadera i jej dzieci . ZWROT Z ADOPCJI-pomoc potrzebna.
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
.......................... -
Wadera i jej dzieci . ZWROT Z ADOPCJI-pomoc potrzebna.
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[quote name='mortikia']Witajcie. Jak wygląda sytuacja z maluchami? Ile ich zostało do oddania? W jakiej są kondycji? Ile teraz mają? Wiem, dużo pytań ;) Ale być może będzie domek :cool3: Hodowcy kotów rasowych (norweskie leśne itd), mają dwa kundelki, mieszkają w dużym domu z ogrodem i szukają owczarkopodobnego chłopaka, który mieszkałby na podwórku i miał możliwość przebywania też w domu.[/quote] maluchy maja chyba ponad 3 miechy juz, ale najlepiej zadzwon bezposrednio do Izy 503 082 952 -
Wadera i jej dzieci . ZWROT Z ADOPCJI-pomoc potrzebna.
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
potrzebne jest 6 szczepionek dla rodzinki koszt hurtowy 210 zł kto moze pomoc w zakupie??? :modla: Iza moze wpisz w temacie prosbe o wsparcie na hotel, szczepionki -
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090086.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090075.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090082.jpg[/IMG] komu taką cudną świnkę no komu???
-
Byłam dzis w odwiedzinach u Rozi, dziewczyna ma sie swietnie, ładnie schudła, porusza sie bardzo dobrze, nawet biega :crazyeye: a do niedawna ledwo łaziła... Przebywa pół dnia na dworze z kumplem ;) [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090078.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090076.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090085.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090084.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090083.jpg[/IMG]
-
Dakar - Makabra za nami-gdzie jest kosc? MA SWÓJ DOM!!! :)
Lulka replied to Aleksandra_B's topic in Już w nowym domu
Dakar to boski, kochany, przeuroczy pies :loveu: Ewusek - hotel jest w Błędowie za Pomiechówkiem, jak możesz to wpadaj, wetki bardzo, bardzo miło widzą chętnych do pomocy, do wyprowadzania psów hotelowych, a trochę ich tam jest ;) na pw mogę podać Ci nr do wetek jakbyś chciała jechać -
rottweiler Kroll po roku oczekiwania znalazł wspaniały dom!
Lulka replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090103.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090119.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090101.jpg[/IMG] do samocow jest niefajny, nawet dziewczynę przy jedzeniu goni :cool1: -
rottweiler Kroll po roku oczekiwania znalazł wspaniały dom!
Lulka replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
pozwolilam sobie obfocic chlopaka ;) [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090112.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090106.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090107.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090105.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090104.jpg[/IMG] -
ale czy podstawa nie jest to, ze pies jest sam, bez opieki, porzucony???
-
Wadera i jej dzieci . ZWROT Z ADOPCJI-pomoc potrzebna.
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
dałam allegro, alegratke, gumtree Iza dala do oferty i wyborczej ale kazde nastepne ogloszenie na wage złota teraz wakacje niestety...