-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
dzis mija termin zaplaty za miniony miesiac, a nie uzbierala sie nawet polowa :( mam wplate od Tomka 100 zł, Ukrytego Smoka 50 zł i ode mnie 50 zł ... sponsorzy powoli sie wykruszaja, a świnka nadal tkwi w hoteliku, nie ma chetnych na adopcje, nie ma tez zadnego tymczasu dla niej, ani pieniedzy na hotel :(
-
kapselek juz biega puszczony na 8 metrowej lince i ładnie wraca wołany. usmialam sie dzis jak poszlismy calym stadem na padok sprawdzac czy jest woda i Groszek (konik) postanowil pobawic sie z Kapslem w ganianego :evil_lol: fajnie to wygladalo, zaluje ze aparatu nie mialam. Kapsel madry nie dal sie dorwac, uciekl poza padok :eviltong:
-
niestety nie :placz: zeby chociaz jakis tanszy tymczas sie trafil...
-
czemu nikt nie odwiedza Milki?
-
Kapsel jest juz zupelnie normalnym, zsocjalizowanym psem! Chodzimy na spacerki na dlugiej 8 metrowej linie, prawie zawsze wraca na wolanie. Jest mega spragniony czlowieka, jak sie nikt dluzej nie pokazuje to Kapselek bardzo placze i dopomina sie spaceru. Po wybieganiu chlopak grzecznie wraca do siebie i czeka na nastepne odwiedziny. Jesli ktos moze to potrzebna bedzie tez karma dla Kapsla i moze ma ktos jakies zabawki, gryzaki?
-
Staruszek z rakiem na dozyciu - potrzebne wsparcie na leki i karmę
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
witaj Kasiu na forum! opiekunko naszego staruszka :loveu: -
nic sie nie stalo na szczescie ;) ale doszlam do wniosku ze Miska rozumem to nie grzeszy niestety...... wczoraj za cel obrala sobie ogiera :diabloti: i dobre 20 minut darla sie na niego i probowala go ugryzc w noge.....ma szczscie ze nie trafil, bo by leciala i leciala :shake: nic sie nie uczy nic, a juz niejednego kopa zarobila ...
-
4 malutkie pieski bite i głodzone przez maneli w NDM-wszystkie mają domki
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Asia juz jest naprawde zapsiona po uszy :-( ....i konca nie widac.... mozna je zabrac do hotelu, ale kto za to zaplaci??? To ogromne koszty miesieczne :placz: tymczas to jedyny ich ratunek - kto przygarnie malego psiaczka? -
4 malutkie pieski bite i głodzone przez maneli w NDM-wszystkie mają domki
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
po ch..... oni biora sobie psy? ćwoki jedne! :angryy: podnosze, czy ktos moze pomoc??? -
jasne, nie ma sprawy :p
-
rottweiler Miki wielka stopa błaga o pomoc. za TM
Lulka replied to agata-air's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nadal na tymczasie -
Staruszek z rakiem na dozyciu - potrzebne wsparcie na leki i karmę
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
tak, dziekujemy bico serdecznie :loveu: mam info od Kasi: "Kupiłam leki: hydrochlorothiazidum 30 tabletek 25 mg dwa opakowania 7,48zł sztuka (moczopędne, teraz daje 3 tabletki co trzy dni) Vinpoton 5mg za 18,88 zł (1 tabletka dziennie) w sumie: 26,37zł + za weterynarza 10zł oraz arthroflex 500ml 127 zł suma: 163,37 zł jeszcze raz oooogromne dzieki za wsparcie Baltazarka! -
bardzo chetnie :p moze ktos bedzie chcial pomoc mozna tez dopisac prosbe o dary na bazarki
-
Milunia - czy niekt o nia nie dzwoni? Ona jest taka czaderska!!!
-
9-m-czny Oskar od szczeniaka zamkniety w małym kojcu - Oskar ma dom.
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Tylko urody mu troszkę zabrakło:evil_lol:[/quote] ??????????? ze niby brzydki jest?????? :mad::mad::mad::mad::mad: no nie no!!!! -
wspolnie z Rozyczka prosimy o wsparcie na hotelik na ten miesiac mamy 250 zł a brakuje jeszcze cale 200 zł :-( czy moze ktos pomoc? musze zaplacic najpozniej do 22.08 :modla:
-
[quote name='Julie']wysłałam obiecane 20 zł ale widzę, że Miśka będzie miała domek :) więc przekażcie te pieniądze na jakąś inną bidę. Ja wyjeżdżam jutro i wracam za tydzień więc jakby co to dopiero jestem dostępna po 17.08...[/quote] przyda sie na Misie jak najbardziej ...zebralam 157 zł, a za hotelik do 25.08 musze zaplacic 180 zł dziekuje Julie :loveu:
-
bosze..... ile ich jeszcze czeka na pomoc :-( Kapselek jest super psem, jeszcze 3 tyg temu caly sie bal, w ogole nie chcial chodzic na smyczy, podnoszony klapal ze strachu ząbkami, teraz to nie ten sam pies! Jest wesoly, uwielbia ludzi, jak sie wchodzi do boksu to skacze z radosci, piszczy. Tak jak Asia pisze - jest ok do ludzi i zwierzakow, to cudny pies! Nie pozwolmy mu trafic znow na ulice :shake:
-
9-m-czny Oskar od szczeniaka zamkniety w małym kojcu - Oskar ma dom.
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
a Oskarek zabral sie dzis ze mna w teren :cool3: i sobie pobiegal za wszsytkie czasy, jak wrocilismy to dopadl miejscowke i zaraz poszedl spac :evil_lol: Gdzie jest domek dla Oskarka? On jest fajny, radosny, troche taki glupiutki jeszcze, ale na prawde skrada serce :p aha i dogaduje sie z samcami bez problemu -
Gonia13 - wieeeeeeeeeelkie dzieki za Twoja pomoc :loveu::loveu::loveu: jest nieoceniona :p
-
tak znalazla domek, ale bede sie cieszyc dopiero jak pojedzie, bo Misia chyba sie nie cieszy, probuje sie dziewczyna zabic :mad: podstawila sie dzis pod konia i zarobila kopa niezlego :shake: strasznie dziewczyna chce spelniac swoje zadanie....bo jej sie chyba ubzduralo, ze jest psem pasterskim :roll: oby tylko nie wywinela nam jakiegos numeru do tego 25 ...tfu tfu... wiec trzymac kciuki za Misiaczka!!!
-
ale jak sie kliknie na ten link i zaloguje to wyskoczy wlasnie Rozi ;) duzo ludkow sie dopisalo przez ten jeden dzien :multi: