Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. oooo ale dla takich chwil warto zyc i warto to robic ;) [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC01769-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC01768-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC01766-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC01764-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC01763-1.jpg[/IMG]
  2. [quote name='a.piurek']Napiszcie kiedy co i jak, a pojadę po psiaka i zawiozę go do Sosnowca. Proszę o info, ponieważ muszę zaplanować wolne w pracy, poza tym mieszkam w Malborku. Poza tym deklaruję się wpierać go stale finansowo dopóki będzie taka potrzeba[/quote] oooooooooogromne dziekuje :loveu::loveu::loveu: bedziemy w kontakcie
  3. ech sorrki z tymi fotami zaraz wstawie ;) mialam oskalpowana sunie, teraz mam kolesia bez oczu....:-(:-(:-(
  4. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090044.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090043.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090042.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090041.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090055.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090054.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090053.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090052.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090047.jpg[/IMG]
  6. Juz jestem, blysmy z irkową po psiaczka. Przede wszystkim wielkie ukłony dla Was wszystkich za zainteresowanie biedakiem. BajkaB no nie wiem co napisac, jestem w szoku, niespodziewalam sie DT i jeszcze transportu w tak krotkim czasie :loveu: no az sie poryczalam z wrazenia. Bajko droga ale czy Ty jestes pewna? Bedziesz miec miejsce dla nastepnego biedaka? Chlopak zwany Felkiem jest tak przekochany, ze slow brak. Wielkie dzieki dla panstwa, ktorzy go wczoraj przygarneli i nie zostawili na pastwe losu. Dzieki takim ludziom jak ci Panstwo psiak bedzie zyl :loveu: Felek jest wspanialy, delikatny, nie boi sie czlowieka. Jest zachudzony strasznie, co dziwne siersc ma ładną, długą. Ta siersc zakrywa chudość. Felek wazy 8,5 kg. Byłysmy w klince, dostal narkoze, doktor zajrzal do oczu, galek nie ma :shake: Nic nie widzi. Paprze mu sie to wszystko, leci ropa. Zdecydowalismy z doktorem, ze Felus zostanie poddany operacji, zeby nie cierpial dluzej. Te pozostalosci oczu zostana usunięte, a powieki zaszyte. W ten sposob pozbedziemy sie stanu zapalnego i gnicia tego wszystkiego. Operacja bedzie we wtorek, bo potrzebny jest chirurg. Dzis Felkowi przemyto oczka i wpuszczono antybiotyk, zeby stan zapalny sie nie poglebial. Jak sie na niego patrzy to mozna tylko plakac, jaki on jest otwary na czlowieka, jak macha niesmialo ogonkiem, jak trzyma sie blisko nogi, oby go tylko nie opuszczac na krok. Zaraz wstawie zdjecia, ale uprzedzam delikatnych ze nie jest to mily widok.
  7. siedze tu jak na szpilkach boje sie go zobaczyc na zywo biedaka :-( nie mam pojecia jaki jest jego stan, jak rozlegle sa obrazenia problem w tym ze nadal nie mamy gdzie go zabrac, nie mowiac o kasie :shake:
  8. kombinujemy jak mozemy mam nadzieje, ze dogociotki nie zostawia nas w potrzebie
  9. dzis kolo 12-13 ma zostac przywieziony do Warszawy co robic? jak go nie odbierzemy trafi do schronu :-( pomocy :placz:
  10. jedno jest pewne sam sobie tego nie zrobil :-(
  11. kto mi pomoze w oglaszaniu Misi? plisss plisss plisss
  12. Baltazarek dziekuje serdecznie :loveu:
  13. .............................................
  14. Ninka trafi na bank najlepiej jak tylko mozna :loveu:
  15. zdjecia z komorki wiec kiepskie ale moze to i lepiej ...
  16. [FONT=Arial]najnowsze info, cytuje BajkeB :)[/FONT] [FONT=Arial][/FONT] "Jak już pisałam Feluś pojechał do domku..Ma wspaniała ,kochajacą rodzinke,która zrobi wszystko aby udowodnic"ze człowiek to brzmi dumnie" Feluś nadal pozostanie jednak przez dłuższy czas pod opieka naszej Fundacji i nadal będzie potrzebował wsparcia.Jego nowa opiekunka Ania jest samotną matką,ma dziesięcioletnią wspaniała córke Patrycje oraz dwie suczki.Jedna z nich to staruszka chorujaca na nerki,która wymaga specjalnej opieki i leczenia oraz odżywiania,a druga to sunia po przejściach. Feluś musi dalej być leczony,musi otrzymac serie szczepień a na końcu musi zostać wykastrowany.Do tego dochodzą obecne długi w klinice,jakie ustalę jutro.Ania sama nie dałaby rady z kosztami,dlatego nasz Oddział będzie nadal finansował wszystkie zabiegi i szczepienia. Najważniejszcze Feluś juz dostał:serce,które juz nigdy go nie opuści.Dwa piętra wyżej mieszka siostra Ani,która równiez ma dwa psiaki,w tym adoptowana od nas Lenkę.Mają takie zasady,ze opiekują sie swoimi psami na zmianę,aby zapewnić jak najlepszą opiekę." Bardzo prosimy o wsparcie :modla: [B]Szef Oddziału: Edyta Dziwak[/B] [B]tel. kontaktowy: 785 066 066 [/B] [B]Fundacja dla Ratowania Zwierząt Bezdomnych "EMIR"[/B] [B]Konto Fundacji: Bank Śląski O/Grodzisk Maz.[/B] [B]59 1050 1924 1000 0090 6204 7718 [/B] [B]z dopiskiem Felek[/B] [SIZE=3][COLOR=#000000][B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/COLOR][/SIZE] ******************************************************** Rozliczenie wpłat, ktore wplynely na moje konto: Bico - 50 zł - poszło na opłacenie naszego weta Gonia13 - 20zł Dana - 30 zł Retka1976 - 15 zł 65 zł przesłałam na konto emira. [FONT=Arial]***************************************************************************************[/FONT] [FONT=Arial]7.06 - Felus mial oczyszczone oczka, zapuszczony antybiotyk.[/FONT] [FONT=Arial]Wieczorem pojechal do domowego hoteliku.[/FONT] [FONT=Arial]Zdjecia Felusia i jego oczu na stronie 5.[/FONT] [FONT=Arial]***************************************************************************************[/FONT] [FONT=Arial]6.06 [/FONT] [FONT=Arial]Kochani[/FONT] [FONT=Arial]Sytuacja jest bardzo ciezka i niezwykle trudna....[/FONT] [FONT=Arial]zadzownil do nas pan ktory dzisiaj znalazl na wsi (pod warszawa) psa[/FONT] [FONT=Arial]jak sie okazuje pies ma WYPALONEOCZY! :-(:-(:-([/FONT] [FONT=Arial]SPRAWA JEST SWIEZA...WET MOWI ZE STALO SIE TO JAKIES 2 DNI TEMU...[/FONT] [FONT=Arial]jak sie domyslacie...pies ma tylko czas do jutra i SCHRON!!! :placz:[/FONT] [FONT=Arial]blagamy o pomoc !!!!!! moznaby zabrac go do hotelu, jesli znalazlyby sie "tylko" pieniadze.[/FONT] [FONT=Arial]Kazdy grosik sie liczy, mamy juz pod opieka sporo psow, ale nie mamy tez sumienia go tak wyslac na smierc...[/FONT] [FONT=Arial]dziewczyny , schron dla tego psa to wyrok...[/FONT] [FONT=Arial]nawet najdrobniejsze comiesieczne deklaracje, plisss :modla: , bazarki, cokolwiek, moze DT??? co robic???[/FONT] [FONT=Arial]wyslijcie info do psich ziomkow![/FONT] [FONT=Arial]moze razem uda sie mu pomoc[/FONT] [FONT=Arial][IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/ATT00009.jpg[/IMG][/FONT] [FONT=Arial][IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/ATT00006.jpg[/IMG][/FONT]
  17. dzieki dziewczyny :loveu: w zeszlym tygodniu zrobilam jej nowe ogloszenia na ponad 10 portalach plus stale allegro ale nikt nigdy o nia nie dzwonil......i obawiam sie ze nie zadzwoni...
  18. tak wiem wiem gdzie jest tylko pytam czy Marywilska dojade, ale dobra jakos trafie, a jaki nr? o 19 juz bedziesz?
  19. [quote name='Piromanka']Warszawa Bródno, ul. Wysockiego[/quote] ooo to bede dzis w poblizu, a w jakich godzinach Ci pasuje? czy ta ulica ma polączenie z Marywilską czy trzeba jakos kluczyc na okolo?
  20. dzieki serdeczne :multi::multi::multi: psiaki imion nie maja, jak beda domki to pewnie beda tez imiona ;) czy moze ktos pomoc w oglaszaniu gromady wilkow???
  21. przypominamy sie z Rozalką :-(
×
×
  • Create New...