Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. [quote name='zuzlikowa'][SIZE=3][COLOR=blue][B]Bazarek.[/B]..z komplecikami w barwach natury-kolczyki z wisiorkiem...na srebrze!...[B]dla Miśki![/B][/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/na-bezbolesna-starosc-baltazara-dla-misi-wyrwanej-katu_hand-made-bizu_-31-05-a-138479/#post12343196[/URL] Zapraszam do kupowania i podnoszenia!:lol:[/quote] zuzlikowa jestes booooooooooska :loveu::loveu::loveu: Misia jest w hoteliku w Rajszewie pod Warszawa
  2. [quote name='MyrkurDagur']W piętek wpłaciłam dla Misi 10 zł... Wiem, że to niewiele, ale na razie na większą wpłatę nie było mnie stać :-([/quote] dzieki serdeczne:loveu: kazda wplata sie liczy, bez takich wplat w ogole nie byloby mozliwosci ratowania tych biedakow sprzedalam jeszcze 2 bluzeczki od Chity za 50 zł kolezance, wiem ze poza bazarkiem, ale cena byla kuszaca i kasa od reki wiec sami rozumiecie :evil_lol: to mamy 260 :multi: prawie na caly miesiac sie zebralo baaaaaaardzoe dziekuje kochani :loveu:
  3. [quote name='izabellah-aldonda']lulka dzięki za allegro, już mam telefony z zapytaniem o maluchy... Ps. zrobiłam zdjęcia fantów, podpowiesz jak się robi bazarek ?[/quote] w pierwszym poscie piszesz na co jest bazarek, date, godzine zakonczenia i ze koszty przesylki ponosi kupujacy, dalej wklejasz opis, cene i zdjecie (5 zdjec na 1 post) w tytule musi tez byc data zakonczenia bazarku jak bedziesz miec problem to przeslij mi na maila ;) mam nadzieje, ze szybko pojda do cudownych domkow :lol:
  4. zrobilam malym allegro, ale.gratke i gumtree, dalam do wyborczej i oferty ale wiadomo to malo, kto moze jeszcze pomoc? w ogloszeniach, w bazarkach, w czymkolwiek :modla: [url=http://www.allegro.pl/item643263022_sliczne_szczeniaczki_do_adopcji.html]śliczne szczeniaczki do adopcji! (643263022) - Aukcje internetowe Allegro[/url] male sa odrobaczone ale jeszcze nie zaszczepione, bo nie ma na to kasy :placz: nawet na hotel nie ma, sa to pewnie koszty astronomiczne.....Iza na ile sie umowilas za calą 6??? sytuacja jest lekko patowa :shake::-( nie mowie nawet ile karmy zjada ta gromada....
  5. [quote name='Ukryty Smok']Witam, Poproszę o numer konta i brakującą Wam kwotę. W poniedziałek wpłacę pieniążki na to lekarstwo. Pzdr, Ukryty Smok[/quote] Ukryty Smoku :loveu::loveu::loveu: jesteś naj naj naj :loveu: wielkie dzieki :multi: konto to samo co dla Rozi własnie doszło 50 zł od Ani z Poznania :loveu: oooooooooogromne dzieki :loveu: czyli mamy 140 zł :multi: brakuje 94 zł jestescie niesamowici :p
  6. 90 to bardzo duzo ale nadal za moalo na tabletki ktorych Baltazarek tak bardzo potrzebuje :-(
  7. doszlo i od retki czyli 50+40 zł mamy 90 zł :loveu: dzieki dzieki
  8. do uzbieranych 150 zł doszlo 50 zł od Aleksandry P :loveu: wiec mamy na hotelik 200 zł :multi: serdecznosci najmocniejsze :loveu:
  9. mam jeszcze deklaracje od retki - 40 zł :multi: serdecznie dziekuje :loveu: kto jeszcze dorzuci grosik dla staruszka?
  10. Bylam wczoraj u Rozi. Świniaczek sam w boksie siedzial, taka byla smutna bida, zwinela sie potem w kulke w kącie i poszla spac straszne to ze nikt jej nie chce....
  11. doszly wplaty od zuzlikowa - 10 zł Yana - 10 zł BasiaD - 30 zł ________________________________ mamy 50 zł :multi: kto jeszcze moze pomoc? plissss
  12. wstajemy kochany pokazac sie cioteczkom ;)
  13. mosii nawijaj co wiesz :cool3: kurcze czy nikt nie mieszka w rejonie zeby zobczyc czy pies ma choc wode i bude na te chwile? chodzi o ktora Krynice? Bo ja juz chcialam nad morze jechac, ale tak sobie mysle - po przeczytaniu tekstu o Krakowie - ze chyba jestem w błędzie :roll:
  14. co z nim dalej? są jakies plany?
  15. [quote name='BasiaD']DZiewczyny poproszę o nr konta na pw.. Ostatnio cienko z kasą ,ale prześl coś dla Baltazarka...[/quote] ale dogo swiruje z tymi postami :roll: wielkie dzieki Basiu :loveu: juz sle pw :multi:
  16. [quote name='ania z poznania']Cioteczki, podajcie numer konta to 50 dorzucę.[/quote] jejku na prawde??? jak sie ciesze :multi: dzieki serdeczne :loveu: juz pisze pw ;) zuzlikowa kochana doszlo od Ciebie 10 zł - wieeeeeeelkie dzieki za wsparcie :multi: czyli bedziemy miec juz 70 zł :loveu:
  17. on ma tak pogodna nature ze szok jest taki cieply i sympatyczny najciezej mu wstac jak dlugo lezy i sie zastoi, jak sie rozkreci to pieknie biega :multi: a po canidrylu i arthroflexie to juz w ogole druga mlodosc tylko sie modlic zeby ten cholerny rak jak najdluzej nie dawal przerzutow :roll: ten psiak jest taki wdzieczny ze ciezko to opisac
  18. wyglada na kontuzje, Misia dostala zastrzyk przeciwzapalny i przeciwbolowy i ma byc dobrze ;) zamowilam wlasnie obrozke kiltix za 40 zł (od cioteczki zuzlikowej :loveu:)
  19. no niestety emocje to bardzo zly doradca :shake: moze allegro cegielkowe? - czasami udaje sie za jego pomoca cos zebrac
  20. Szanta po sterylce, koszty to krew 60 zł, sterylizacja 200 zł plus kolnierz 17 zł w piatek jedzie do domku ale nie mamy zlotowki na paliwo :-( moze ktos zechce sie dorzucic na nowa droge zycia Szantulki?
  21. Kiara nadal czeka na swojego ludzia. Troszke juz przytyla. Ma fajny charakter, lubi suczki i pieski i dzieci, pies ideal :eviltong:
  22. wszystko gra, Barus jest grzeczny, nic nie broi, nie ma z nim zadnych problemow :multi: mialam fotki i mi wcielo :cool1: jak tylko dostane raz jeszcze to wstawie
  23. fotki poszly dzieeeeeeeeeeeeeeki :loveu:
  24. a ze smutnych wiesci to Misia czuje sie kiepsko, zaczela kulec zabierzemy ja do weta wieczorem, oszalec mozna, wciaz pod gore :-(
  25. dzieki wielkie to mamy juz 20 zł :multi: prawie 10% :eviltong: jesli mozesz to zrob prosze te cegielki, ja wlasnie probuje sie ogarnac z bazarkami ;) i chce dac jeszcze troche ogloszen wielkie dizkei za pomoc :loveu::loveu::loveu: dasz mi maila zebym mogla fotki wyslac?
×
×
  • Create New...