Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. a czy Lottek byl u dr Banego? Doktor juz niejedna taka łapę uratowal.
  2. Rozalka zaprasza na nasza-klase! dzieki cioteczce Goni13 :loveu: ma piekny profil, moze uda jej sie w ten sposob znalezc domek! [url=http://nasza-klasa.pl/profile/27696264]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url] zaraz wrzuce tez w 1 poscie link do allegro - jesli ktos moze to poprosimy o ogloszenia. Mamy alegratke i gumtree i eoferty w week jeszcze cos dorobie, bo miala cala mase, ale juz sie pokonczyly - choc nigdy nikt nie zadzwonil :roll: jesli chodzi o finanse to Rozi ma sponsorow na czesc hoteliku hotel z pozywieniem kosztuje 450 zł - niestety nie jest to cieple domowe miejsce i juz boje sie znow o zime :-( sponsorzy, ktorzy co miesiac wplacaja na utrzymanie Rozi to: retka1976 - 50 zł Tomek K - 100 zł Ukryty Smok - 50 zł i ja - 50 zł w sumie mamy 250 zł stalych przychodow, jesli ktos jeszcze zechce sie dorzucic do hoteliku bardzo bardzo bede wdzieczna :modla: bo brakuje az 200 zł co miesiac...
  3. napisze wiecej po 25 ;) ale wyglada na to ze mialysmy racje, gdzie sie Kaja nie pojawisz to domek sie znajduje :multi: a nawet dwa :evil_lol: pojaw sie prosze u mojej Rozalki, bo ona to wybitnie nieadopcyjna jest :-( Gonia13 - wielkie dzieki za nasza-klase - czy mozesz tej pani podsunąć Rozi? Moze zakocha sie w niej? :cool3: taki profil jest super, musze koniecznie stworzyc go mojej pokreconej swince! Bardzo wszystkim dziekuje za pomoc, za dobre słowo, kciuki i kasę bez której Miska nie mialaby szans byc w hoteliku! :loveu:
  4. Milka jest mloda, bardzo aktywna i czysta. W boksie sie nie zalatwia, tylko na spacerach. Uwielbia wode, pilki, kije i skoki przez przeszkody! Blagam robcie jej jak najwiecej ogloszen, ona powinna szybko znalezc dom i miec duzo ruchu! To super pies dla aktywnej osoby lub do domu z ogrodem, ale ona nadaje sie tylko jako jedyny pies, jest typem zazdrosnika i chce miec pania/pancie tylko dla siebie ;)
  5. sunia zostala w domku tymczasowym jakos pod koniec miesiaca ma miec sterylke i wyciecie guzow sunia ma sie swietnie, ma druga sunie rottke do towarzystwa i malego pieska kundelka. Do tego duzy ogrod i kochajacych ludzi :loveu:
  6. dostalam pw, ale niestety nie mam jak pomoc :-( odezwijcie sie moze do fundacji rottkowych [URL="http://www.rottka.pl"]www.rottka.pl[/URL] a druga to [URL="http://www.rottka.org"]www.rottka.org[/URL]
  7. popros Ize :evil_lol: zeby zapytala Iwone :eviltong: czy go przyjmie, wydaje mi sie ze u niej bedzie mial lepsza opieke...
  8. dzieki dzieki dzieki!!!!!!! :multi: Bylam dzis u Misiuni, za goraco jej jest, spi caly dzien serdecznie dziekuje za wplaty dostalam 100 zł od Aleksandry, 30 zł od Goni i 7 zł od Fony dziekuje kochane serdecznie :loveu::loveu::loveu: mamy w takim razie 137 zł ;)
  9. dzieki serdeczne jak tylko dostane potwierdzenie to dam znac ;)
  10. fotki jak zwykle przeklamuja, Oskarek jest malutki a wyszedl jak co najmniej sredni psiak super dzieciak z niego, male ADHD :evil_lol:
  11. ooo moja kochana Milunia :loveu: ale tu pustki ciotki pomozcie szukac suni domku :lol:
  12. [quote name='Kanzaj']DOGOMANIACY Z CHOTOMOWA, LEGIONOWA I OKOLIC - HELP!!! Dziś w ciągu dnia, z ulicy Jesionowej w Chotomowie uciekła sunia średniej wielkości, czarna, podpalana b. jasno. Ma na imię BRYZA. Ma lekko falującą, sztywną sierść, jest dość szczupła, ma płócienną, kolorową obrożę. Jest dość płochliwa, boi się gwałtownych ruchów. Zna podstawowe komendy. To sunia z Krzyczek i w niedzielę zawitała wreszcie do swojego, nowego domu... Mam zdjęcia, ale nie potrafię ich tu wkleić - ktoś pomoże?... Telefony: 0 603 136 578, 0 723 68 45 45[/quote] wczoraj byla u nas w stajni, ale psy ja pognaly w las :-( Stajnia jest na ulicy Lipowej 56 w Skierdach zaraz za Rajszewem jak ona przesla te droge z tyloma wozami :shake: Magda ze stajni mowi ze sunia wrocila jeszcze potem juz od strony wsi ale nie chciala podejsc nawet na mieso.... tam jest za duzo psow i kazdego nowego pogonią zostawilam jej wode i jedzenie poprosilam tez o otwarcie jedego naszego kojca i zostawienie tam karmy, moze jeszcze wroci, skoro sie tam kreci z tym ze ten teren jest ogromny, waly, pola, laki, wisla.....zeby tylko nie szla w strone wsi i ulicy ... teraz doczytalam ze ona byla w hoteliku u naszych wetek!!!! kurcze to ta bojaca sie sunia....matko jaki pech.... jak tylko ja zobaczylam to wydala mi sie znajoma... oby tylko wrocila i dala sie zlapac!!!
  13. ogromne dzieki, ze jestescie :loveu: a juz myslalam, ze wszyscy o Misi zapomnieli i zostalam z problemem sama... dziekuje serdecznie za kazda zlotowke, co miesiac musze zebrac 300 zł na hotelik i ok 100 na karme (ostatanio mialam szczescie bo karme dostawalam od dobrej duszy:multi:) i dlatego kazda wplata jest bardzo wazna, nawet jesli sie komus wydaje, ze jest niewielka ;) no i ogloszenia są dla mnie bezcenne, bez nich nic ale to nic sie nie da zrobic kilka postwo wczesniej wstawilam link do ogloszenia, zminilam w ogloszeniu wiek, bo moim zdaniem Misia jest o wiele starsza niz 5 lat - ale nie wiem w sumie czy to lepiej czy gorzej, jedni chca mlode, inni chca ratowac stare.... jest tam tez kilka nowych fotek jeszcze raz wielkie wielkie dzieki :loveu::loveu::loveu:
  14. tez sobie zaznaczam watek, jakby co to sluze pomoca ;)
  15. dalam Miske jeszcze tu [FONT=Verdana][URL="http://www.animalia.pl/"][COLOR=#0000ff]www.animalia.pl[/COLOR][/URL] [/FONT] [URL="http://www.kupiepsa.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#0000ff]www.kupiepsa.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][FONT=Verdana][/FONT] [FONT=Verdana][URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]www.e-zwierzak.pl[/URL][/FONT] [FONT=Verdana] [URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL][/FONT] [FONT=Verdana][URL="http://www.petsy.pl/"]www.petsy.pl[/URL] [/FONT] [FONT=Verdana][URL="http://www.adopcjapsa.pl/"][COLOR=#0000ff]www.adopcjapsa.pl[/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Verdana][URL="http://www.rozglos.net/"]www.rozglos.net[/URL][/FONT]
  16. czyli taki oddzielny tylko dla Misi??? bo ja ja mam w moim profilu ogolnie o bezdomnych zwierzetach
  17. dzieki ze wpadlas ja juz nie wiem jak jej domu szukac :shake: tu link do jednego z ogloszen [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1956763_milka_mix_owczarek_niemiecki_juz_tyle.html]Milka mix owczarek niemiecki juz tyle przeszła[/url]
  18. [quote name='xmartix']a jakie ma już ogłoszenia sunia??[/quote] ma allegro i wlasnie dalam kilka nowych gumtree, alegratka, animalia i eoferty.com zrobie dzis jeszcze kilka
  19. Rozi szuka domu....
  20. same zostalysmy na placu boju... nikt nawet nie pomoze i ogloszen Misi nie zrobi... ech szkoda słów :shake:
  21. [quote name='bico'][B][COLOR=red]Czekam i czekam na ten numer konta do przelewu i wciąż do nie otrzymałam:cool1:[/COLOR][/B] [B]Niebawem wyjeżdżam, a 350 zł chyba "piechotą nie chodzi":razz:[/B] [B]Więc jak będzie z tym przelewem dla Baltazara?:roll:[/B][/quote] ja tez jeszcze nie otrzymalam tego nr, poniewaz Kasia jest w tej chwili poza netem mam nadzieje, ze jutro, pojutrze nr dostane
  22. Bylysmy wczoraj u Rozi. Sunia w miare dobrze chodzi, cieplo jej słuzy, ale strasznie martwie sie juz o zimę, jej stare pogięte kosci znow pewnie dadza jej sie we znaki. Yana ogromne dzieki za bazarek i pieniazki dla Rozi:loveu::loveu::loveu:, dziekuje rowniez Fonie i Ukrytemu Smokowi za wsparcie w utrzymaniu swinki w hoteliku:loveu::loveu::loveu:, bez Was sunia nie mialaby szans. Zaplacilam za miniony miesiac i zaczynamy znow od początku.
×
×
  • Create New...