Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. nie chce sie czepiac ale ten srodkowoazjatycki to chyba do niej nie bardzo pasuje :evil_lol: moze jednak lepiej oglaszac ja jako sredniego kundelka? sliczna sunia :loveu:
  2. zrobilam Boryskowi ogloszenia na: alegratka eoferty.com.pl gumtree adopcjapsa kupsprzedaj czy Borys ma allegro?
  3. [quote name='agat21']Asiu, podaj mi swoje konto na priva. Wpłacę co miesiąc 30 złociszy na jego hotelik - więcej nie dam rady :shake:[/quote] agat21 - a Ty dostalas konto? Asia zabiegana jak zwykle ;)
  4. [quote name='zebrazebra'][SIZE=3][U][B]Ponawiam pytanie: na jakie konto mają iść wpłaty z bazarku? Proszę o pw.[/B][/U][/SIZE][/quote] na Asi zaraz wysle Ci na pw ;)
  5. [quote name='jola_li']Dzięki wielkie, Lulka, napracowałaś się, a tu TAKI NUMER ;-)!!! To może w miejsce Oskarka - siłą rozpędu - mogłabyś wstawić innego podopiecznego Asi - ma ich tyle?.... Asiu, czy jest taka potrzeba?.....[/quote] ciesze sie przeogromnie ze Oskarek znalazl dom, to jest najwazniejsze!!!!! :multi::multi::multi: wstawi sie wstawi ;)
  6. dalam Milce ogl tam gdzie Oskarkowi ;)
  7. wzielam tekst z 1 postu [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2136977_mlody_szorstkowlosy_maly_oskar_szuka.html]młody, szorstkowłosy, mały Oskar szuka domu[/url] [url=http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczeni-ta-m-odziutki-szorstkow-osy-Oskar-szuka-domu-W0QQAdIdZ153199529]młodziutki szorstkowłosy Oskar szuka domu! - Psy, Szczeniaki, Pieski, Psiaki, Psy Rasowe - Gumtree Warszawa[/url] [url=http://www.eoferty.com.pl/id140503.html]młodziutki szorstkowłosy Oskar szuka domu! / Psy > Pozostałe - Warszawa[/url] [url=http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=3393649&cid=170]Zaloguj - Bezpłatne Ogłoszenia KupSprzedaj[/url] [url=http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,6812,Lw==.html]młodziutki szorstkowłosy Oskar szuka dom / bliżej nieokreślona ;) / Adopcja psa. Ogłoszenia: psy do adopcji, szukam psa, oddam psa[/url]
  8. [quote name='_beatka_']Lulka aktuaalnie oskar ma tylko allegro jesli kots oze pomoc mi w ogloszeniach to bede mega wdzieczna:razz:[/quote] ok, to daj mi prosze link do allegro, zebym mogla sobie tekst sciagnac a jak ogloszenia Milki?
  9. czy jest jakis tekst do ogloszen?
  10. jutro mam troszku luzu to sie biore za oglaszanie skarbkow naszych :p
  11. Tak, wlasnie sprawdzilam, jest 100 zł na Rozi!!! :multi: Dziekuje serdecznie! Oplacilam pobyt do 22.08, dziekuje raz jeszcze :loveu:
  12. biedny Misiaczek :-( buziaki dla Nelki!
  13. pusto, pusto :-(
  14. Mileczka na gore! dziewczyny dajcie znac gdzie ona ma ogloszenia, troche pomoge ;)
  15. wlasnie mialam pisac do Was o nim, a bulek juz ma watek! Mam nadzieje, ze uda mu sie pomoc, szczegolnie przed zimą!
  16. wspaniale :loveu: Oskarek jest przeslodki! Az dziwne ze do tej pory nikt o niego nie dzwonil!!! gdzie on jest ogloszony?
  17. super!!!!!! :multi: Kapselek na gore po pomoc!
  18. dzieki wielkie!!! Borysek na gore!
  19. ooo Beatka wróciła i bazarki wróciły :p
  20. przeciez jest juz w tym dziale ;)
  21. a Milka zapomniana przez swiat i ludzi :-(
  22. zapraszam na bazarek dla Rozi [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/parker-zegarek-etui-masazer-na-rozi-do-3-09-a-145359/#post12876717[/URL]
×
×
  • Create New...