-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
9-m-czny Oskar od szczeniaka zamkniety w małym kojcu - Oskar ma dom.
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
moze ma ktos karme do oddania, dla psiakow z problemami watroby lub nerek? -
Rozi sie przypomina! szukamy cieplego platnego tymczasu! znalazla sie jeszcze jedna sponsorka, ktora kwartalnie bedzie wplacac 300 zł czyli mamy po 100 zł na miesiac, dziekuje serdecznie cioteczko :loveu::loveu::loveu: w takim razie potrzeba jeszcze deklaracji na 100 zł czy znajdzie sie jeszcze jakas dobra duszyczka do stalych deklaracji? :modla:
-
Staruszek z rakiem na dozyciu - potrzebne wsparcie na leki i karmę
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
takie duze porzadne budy kosztuja ponad 500 zł spytam znajomego czy by mi takiej budy nie zrobil, z tym ze nie wiem w jaki sposob mialabym ja przewiezc :roll: -
[quote name='Piromanka']Wpłaciłam 20 zł dla Kapselka, ale nic na stałe nie mogę zadeklarować, bo właśnie podczas powrotu z urlopu wywalili mnie z pracy...[/quote] dzieki za pomoc :loveu: i strasznie mi przykro z powodu pracy :shake:
-
9-m-czny Oskar od szczeniaka zamkniety w małym kojcu - Oskar ma dom.
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
kto pomoze Oskarkowi? -
Ale ja jestem bystra nie ma co :evil_lol: Dopiero zauwazylam, ze to nowy domek Gucia na forum zawitał :multi: Mialam okazje jako pierwsza poznac nowy domek Liska :eviltong: Pozdrawiam serdecznie :loveu:
-
Nie mam wlasnie :-( bo to stara sprawa bardzo. Ta babeczka mieszka na targowku z tego co pamietam, jak w grudniu znalazlam mojego staruszka i dalam ogloszenie to do mnie dzwonila i potem jeszcze widzilam to ogloszenie w gazece kilka razy. Raczej malo prawdopodobne zeby psinka tyyyyyyyyle czasu sie blakala ale sprawdzic trzeba bo roznie bywa. Moze ktos bedzie mial jeszcze stara wyborcza?
-
wszystkiego dobrego Lisku :p
-
Staruszek z rakiem na dozyciu - potrzebne wsparcie na leki i karmę
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Baltus szuka duzej budy na zime -
9-m-czny Oskar od szczeniaka zamkniety w małym kojcu - Oskar ma dom.
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Oskar w klinice - koszty leczenia pewnie beda spore :-( kto moze pomoc? moze choc po pare złotych na leczenie Oskarka, pomozcie ciotki! -
super:multi: dzieki!
-
no moze wazy kolo 35 nie wiem dokladnie jest masywna i nabita ;) bardzo dziekuje za wplaty na Rozi: Retka1976 - 50 zł feliksik - 50 zł Gonia13 - 30 zł poprzednio było: Tomek K - 100 zł Ukryty Smok - 50 zł ja 50 zł suma: 330 zł - dziekuje serdecznie :multi:
-
nie, no Rozi to mix rottweilera jest wazy jakies 40 kg ;)
-
[quote name='feliksik']Dzięiki za PW. wpłacę w dniu jurzejszym. Może rozreklamować wątek, albo w płatnych DT poszukać tańszego, jest chyba taki dział[/quote] jasne, reklama jak najbardziej ;) dzial jest ale glownie tam ludzie szukaja a nie oferuja :shake:
-
[quote name='wilczek007']słuchajta ciotki, biore sie za ogłoszenia ale nie doczytałam gdzie nasza Różyczka teraz na DT przebywa, niewiem tez czyje dać namiary numer tel itp...?[/quote] dzieki serdeczne!!! :multi: namairy z allegro tego co Gonia13 wkleila - dzieki :loveu: Rozi przebywa w hotelu w Bledowie
-
kto przyjmie swinke na DT nawet platny? byle bylo cieplo
-
dzieki wielkie!!! :loveu: kazda pomoc na wage zlota kto jeszcze pomoze? Kapsel jest takim super psem, juz nie jest dziki, juz nie moze trafic z powrotem na dzialki :shake: zreszta tam na pomoc czekaja jego brat i inne psiaki... kto sie jeszcze dolozy? :modla:
-
ja juz wczoraj zaglosowalam :p
-
[quote name='feliksik']ile kosztuje was hotelik, mogę jednorazowo się dołozyć[/quote] tak Goniu13 450 zł miesiecznie :-( dziekuje serdecznie Feliksiku :loveu: wysylam dane na pw;)
-
350 zł potrzeba :-(
-
ja tez i chetnie bym sie tam wprowadzila na stale :evil_lol:
-
Staruszek z rakiem na dozyciu - potrzebne wsparcie na leki i karmę
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
ogromne dzieki!!!!! to bardzo duzo dla nas :loveu: Kasia kupila 2 worki seniora brita za 165 zł dziekujemy serdecznie za pamiec i pomoc :loveu: moze ktos ma duza bude do oddania?