Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. moze ma ktos karme do oddania, dla psiakow z problemami watroby lub nerek?
  2. Rozi sie przypomina! szukamy cieplego platnego tymczasu! znalazla sie jeszcze jedna sponsorka, ktora kwartalnie bedzie wplacac 300 zł czyli mamy po 100 zł na miesiac, dziekuje serdecznie cioteczko :loveu::loveu::loveu: w takim razie potrzeba jeszcze deklaracji na 100 zł czy znajdzie sie jeszcze jakas dobra duszyczka do stalych deklaracji? :modla:
  3. takie duze porzadne budy kosztuja ponad 500 zł spytam znajomego czy by mi takiej budy nie zrobil, z tym ze nie wiem w jaki sposob mialabym ja przewiezc :roll:
  4. [quote name='Piromanka']Wpłaciłam 20 zł dla Kapselka, ale nic na stałe nie mogę zadeklarować, bo właśnie podczas powrotu z urlopu wywalili mnie z pracy...[/quote] dzieki za pomoc :loveu: i strasznie mi przykro z powodu pracy :shake:
  5. mojego staruszka znalazlam 15 grudnia i wtedy dalam ogloszenie, ta pani do mnie dzwonila i mowila ze szuka swojego psa juz jakis czas, po tym jeszcze widywalam to ogloszenie kilka razy
  6. Ale ja jestem bystra nie ma co :evil_lol: Dopiero zauwazylam, ze to nowy domek Gucia na forum zawitał :multi: Mialam okazje jako pierwsza poznac nowy domek Liska :eviltong: Pozdrawiam serdecznie :loveu:
  7. Nie mam wlasnie :-( bo to stara sprawa bardzo. Ta babeczka mieszka na targowku z tego co pamietam, jak w grudniu znalazlam mojego staruszka i dalam ogloszenie to do mnie dzwonila i potem jeszcze widzilam to ogloszenie w gazece kilka razy. Raczej malo prawdopodobne zeby psinka tyyyyyyyyle czasu sie blakala ale sprawdzic trzeba bo roznie bywa. Moze ktos bedzie mial jeszcze stara wyborcza?
  8. sorry nie mam czasu czytac calego watku, a moze juz byl ten temat poruszany :roll: od jakiegos roku w gazecie wyborczej pojawia sie ogloszenie o zaginionym starszym psie, miksie pudla i sznaucera wlasnie
  9. wszystkiego dobrego Lisku :p
  10. Baltus szuka duzej budy na zime
  11. Oskar w klinice - koszty leczenia pewnie beda spore :-( kto moze pomoc? moze choc po pare złotych na leczenie Oskarka, pomozcie ciotki!
  12. super:multi: dzieki!
  13. no moze wazy kolo 35 nie wiem dokladnie jest masywna i nabita ;) bardzo dziekuje za wplaty na Rozi: Retka1976 - 50 zł feliksik - 50 zł Gonia13 - 30 zł poprzednio było: Tomek K - 100 zł Ukryty Smok - 50 zł ja 50 zł suma: 330 zł - dziekuje serdecznie :multi:
  14. nie, no Rozi to mix rottweilera jest wazy jakies 40 kg ;)
  15. Miska dojechala szczesliwie do domku! Teraz sie aklimatyzuje i wypoczywa! :multi: ja dostane foty to wkleje dzieki wielkie za pomoc i ze tu z nami byliscie :loveu: Iza zmien tytul watku! Po wielu latach Miska ma w koncu prawdziwy, kochajacy, super dom!
  16. [quote name='feliksik']Dzięiki za PW. wpłacę w dniu jurzejszym. Może rozreklamować wątek, albo w płatnych DT poszukać tańszego, jest chyba taki dział[/quote] jasne, reklama jak najbardziej ;) dzial jest ale glownie tam ludzie szukaja a nie oferuja :shake:
  17. [quote name='wilczek007']słuchajta ciotki, biore sie za ogłoszenia ale nie doczytałam gdzie nasza Różyczka teraz na DT przebywa, niewiem tez czyje dać namiary numer tel itp...?[/quote] dzieki serdeczne!!! :multi: namairy z allegro tego co Gonia13 wkleila - dzieki :loveu: Rozi przebywa w hotelu w Bledowie
  18. kto przyjmie swinke na DT nawet platny? byle bylo cieplo
  19. dzieki wielkie!!! :loveu: kazda pomoc na wage zlota kto jeszcze pomoze? Kapsel jest takim super psem, juz nie jest dziki, juz nie moze trafic z powrotem na dzialki :shake: zreszta tam na pomoc czekaja jego brat i inne psiaki... kto sie jeszcze dolozy? :modla:
  20. ja juz wczoraj zaglosowalam :p
  21. [quote name='feliksik']ile kosztuje was hotelik, mogę jednorazowo się dołozyć[/quote] tak Goniu13 450 zł miesiecznie :-( dziekuje serdecznie Feliksiku :loveu: wysylam dane na pw;)
  22. 350 zł potrzeba :-(
  23. ja tez i chetnie bym sie tam wprowadzila na stale :evil_lol:
  24. ogromne dzieki!!!!! to bardzo duzo dla nas :loveu: Kasia kupila 2 worki seniora brita za 165 zł dziekujemy serdecznie za pamiec i pomoc :loveu: moze ktos ma duza bude do oddania?
×
×
  • Create New...