Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. to ja podziekuje serdecznie Wam kochani i za super bazarki i za karme, ktora przyda sie jak najbardziej:loveu: izabellah-aldonda jest na jakis czas niedyspozycyjna. Jak wroci na dogo to z pewnoscia sama podziekuje. ;) Skad bylaby ta karma do odebrania?
  2. zapraszam na bazarek z kosmetykami od cioteczki Feli - wielkie dzieki :loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ekskluzywne-kosmetyki-na-sterylke-kiary-9-06-a-139043/#post12386225[/URL] zbieramy nadal na sterylke suni ;)
  3. [quote name='beka']Dziewczyny, Czy Miśka lubi koty?[/quote] hmm... mieszka z kotem Blemotem i na poczatku go ganiala i teraz juz go nie gania. Mysle ze kazdego nowego kota bedzie gonic i zalezy od kota i od czlowieka czy sie dogadaja.
  4. leki zamowione, oplacone, czekamy na dostawe :lol: dziekuje raz jeszcze wszystkim za pomoc dla dziadka ;) ostatnio zawiozlam mu worek karmy i na wlasne oczy widzialam jak super chodzi :multi:
  5. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080971.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080979.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080972.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080968.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080988.jpg[/IMG]
  6. sa nowe fotki Misiuni :p [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080987.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080986.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080984.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080982.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080977.jpg[/IMG]
  7. dodalam nowe fotki i wyroznilam allegro dam zaraz jeszcze ogloszenia do wyborczej na pt
  8. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090024.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090027.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090025.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090015.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090012.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090011.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090009.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090006.jpg[/IMG]
  10. rosna jak na drozdzach, pomozcie prosze w ogloszeniach, one siedza same w boksie a potrzebuja wlasnie teraz socjalizacji tak bardzo [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090023.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090022.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090021.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090019.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090016.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Fusica']Czy został jeszcze chłopak? Jeśli tak, to gdzie przebywa ?[/quote] dzwonilas do Izy w sprawie szczeniora?
  12. podnosze malucha sliczna jest :loveu:
  13. [quote name='MyrkurDagur']O tak, nowe zdjęcia na początek to dobry pomysł. Takie, na których Misia pięknie się zaprezentuje :loveu:[/quote] no tak mialam zrobic jej w piatek, ale pogoda pod psem :cool1: moze jutro dopisze to jej pstrykne i ruszamy od nowa z ogloszeniami, bo bez nich to domu na bank nie znajdzie :shake:
  14. swinka jest na nk u mnie i u rottkow
  15. kurcze trzeba cos wymyslic, Miska nie moze przeciez mieszkac w hotelu do konca zycia :-(
  16. jak znalezc Rozyczce domek? :-(
  17. [quote name='Yana']bazarek dla Baltazara - zapraszam :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-bazarek-na-leki-dla-staruszka-baltazara-do-11-czerwca-138633/"][COLOR=#000000]Książki - bazarek na leki dla staruszka Baltazara do 11 czerwca[/COLOR][/URL][/quote] dziekuje cioteczko serdecznie:loveu: na canidryl juz mamy i nawet gorka, ale przyda sie kaska na karme dla staruszka i na powtorne RTG, wiec przeogromne dzieki :loveu:
  18. [quote name='fona']BAZAREK DLA MISI [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kto-pierwszy-ten-leszpy-filmy-dvd-138655/#post12355841[/URL][/quote] dzieki fonka :multi:
  19. ciotka a te obiecane fotki to kiedy w koncu beda? :mad::evil_lol:
  20. no i mamy kaske :multi: cudowna cioteczka MyrkurDagur wplacila nam 10 zł :loveu: i znow niespodzianka od Fony - przyszlo z bazarku (wplata od Izadory) 50 zł :loveu: czyli do 8 czerwca dziewczyna oplacona i juz mamy 25 zł na nastepny miesiac dla Misi :multi: zrobie jej nowe fotki to moze ktos i domek zaoferuje....
  21. [quote name='fona']Czy doszla wplata dla Swinki//[/quote] kochana ales mnie milo zaskoczyla - doszlo 58 zł na Swinke :multi: oooooooooooogromne dzieki :loveu::loveu::loveu:
  22. do uzbieranych 140 zł doszlo 150 od Ukrytego Smoka :loveu::loveu::loveu: czyli mam 290 :multi::multi::multi: starczy jeszcze na inne leki ktore dostaje Baltazar na codzien - wielkie ogromne dzieki :p
  23. świneczka czeka....czeka...czeka
  24. juz podnioslam :multi: jeszcze raz serdeczne dzieki :loveu:
×
×
  • Create New...