Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. ma allegro: [URL]http://www.allegro.pl/item157502293_5_miesieczna_pregowana_sunia_czeka_na_domek_.html[/URL] ale jakby cos ładniejszego zrobiła to prosiem bardzo :eviltong:
  2. w kazdej z tych karm marketowych bedzie chemia :shake: a jakby mu sucha rozmoczyc i zmieszac z ryzem?
  3. aha ja myslalam ze on ma juz tak uszkodzona na zawsze, uff to dobrze ze nie, ale pedigree i tak nie polecam :diabloti:
  4. czy Latek ma ogloszenia w wyborczej i w ofercie?
  5. czip okolo 50 zł u weta z hepatica na pedigree :shake: ja wiem ze puszki hepatica to koszty astronomiczne, ale moze chociaz sucha karme hepatica mu kupic i rozmaczac, przy takiej chorobie watroby to juz do konca zycia powinnien jest dobra karme, pedigree to trucizna
  6. nie wiem czy sie zmniejszyl, nie moge za Kacpra odpowiedziec, dostaje caly czas leki przeciwbolowe
  7. ja tam mysle ze nie cos a super domek - dla super suni :lol:
  8. wybrala cosik od Asi
  9. nie ma dramatu, dostaje leki i spi w sumie czy dobrze czy tez nie dowiemy sie dopiero za miesiac jak mu to zdejmą ;)
  10. ojejku szkoda ze nbie zadzwonila ta babeczka :placz: :placz: :placz:
  11. bardzo, bardzo prosimy o chocby drobne wpalty na Cygana dzieki agusiazet :loveu: czyli brakuje nam jeszcze 500 zł - sporo :placz: kochane wspomozcie jak mozecie
  12. oj nelka Nelka......biedna szafa hehe
  13. dziękujemy bardzo :loveu:
  14. ok, to ja nie dzwonie jak Asia dzwoni zeby zamieszania nie robic :evil_lol: Asia zreszta widziala sunie na zywo wiec bedzie w stanie cos powiedziec wiecej
  15. Kora - skąd Ty kochana bierzesz te info? matko bozia opis pasuje, moze to ona
  16. potrzebuje, potrzebuje - ale niech Chrupek sie jeszcze wypowie bo jest jeszcze Lala - znaleziona tez na woli
  17. a ja z kolei slyszalam ze nie jest tam najlepiej, czy to prawda ze psy siedza zamkniete w ciemnym garazu czy tez baraku? jak tam wyglada dzien takiego psiaczka? sa kojce w tym baraku czy tez wszystkie na kupie? jak czesto wychodza na dwor? za 8 zł z karmą? to ta pani jeszcze do tego interesu niezle doklada :roll:
  18. ma ktos wyborcza? czy jest ogloszenie o Kiwi? Mam nadzieje ze telefon sie rozdzwoni :lol:
  19. nie nie pogorszyło mu sie na szczescie czeka go za jakis czas przeszczep szpiku - a dokladniej pobranie szpiku i wpuszczenie w te poskladane kostki zeby sie lepiej goiło
  20. Chrupku - trzeba panci powiedziec, ze pan doktor chcial zobaczyc ogonek po 3-4 dniach od zabiegu
  21. mi go tez strasznie szkoda, taki smutek jest w jego oczach, tyle juz sie nacierpial i jeszcze sporo przed nim........on ma juz totalnie dosc......bardzo placze juz nawet przy zastrzykach :placz:
  22. dzieki za czujnosc :lol: ja dałam ogloszenie na tej stronie, ale pani chyba nie weszła do działu znalezione - w kazdym razie najwazniejsze ze psinka juz dzis pojedzie do domciu, bo on bardzo tesknił i płakał
×
×
  • Create New...