Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. Zuza szuka od rana bardzo dobrego domu!!!!
  2. ale ciocia Neris to powstawia fotek więcej :cool3:
  3. Będę trzymać kciuki za psinkę.
  4. nie ma odzewu sa na allegro, w ofercie i wyborczej i na naszej stronie i cisza....:-(
  5. normalnie 15-20, w tej chwili placimy 10 ale nie wiem jak dlugo
  6. no jasne, ze jeszcze ciocia fona ;) :oops: dzieki :loveu:
  7. podniose sobie, nikt tu do nas nie zaglada oprocz fidelka :-(
  8. ale jak to? przeciez miał tam byc stały nadzor i co? juz odpuscili......:-(
  9. hi hi buda to na bank od tych samych ludzi co nam do schroniska robili wypasiona!!!!
  10. komu pięknego rudego albo piękną czarną? domku ....dobrego domku.....szukamy
  11. ciotko anielico - 2 chopaki i 2 baby :p
  12. dobre wiesci, ale domek i tak potrzebny na cito
  13. he he zawsze jest ten pierwszy raz :razz: dobrze przynajmniej ze juz jest ciepło....
  14. nie no zupełnie jest inna :shake: ludzie to maja narypane we łbach, pewnie jakies pijaki sie upiły i o psie zapomnieli :angryy:
  15. nie no wiersze pierwsza klasa :p ale ta Kiwi zdolniacha, a co tam.....sama o swoje zęby postanowiła zadbać :evil_lol:
  16. niestety ale nadal siedzi w schronie :-(
  17. bo w Wawie to jest ich mnogo i nawet nie wiem do ktorego isc :roll: dr. Janicki, Sterna, Degórska, Wiśniewski, Bissenik, Lemański......... ale Wawa daleko, lepiej mieć weta na miejscu w Krakowie tez pewnie jakiś dobry rezyduje ;)
  18. a moze ktos z forum dysplazja.com poleci Ci weta - bo rozumiem chodzi o Kraków?
  19. ciotka no co Ty....jaki testament....psom domków szukać trzeba :cool3:
  20. czytałam ze ludziki do dr do Wrocławia przesyłaja (nie pamietam dobrze nazwiska, a nie chce błedu zrobic, nazwisko na S) a moze udac sie poprostu ze zdjeciem do dobrego ortopedy?
  21. kochana ciociu fono - toc juz dawno po sterylce :evil_lol: jak ja złapałam to od razu zawiozłam do kliniki i zrobili (mamy troszku chody u panow doktorow :loveu: ) tak wiec na dniach to szwy beda zdejmowane a Argo zwany marchewką ma się dobrze, ranki przemywane, już ładnie podgojone ;) pchły wypędzone, robale tyż. Teraz trzeba odkarmić i chłopak będzie jak nowy.
  22. o nie.....:placz: bidutku kochany........śpij spokojnie
×
×
  • Create New...