bo w Wawie to jest ich mnogo i nawet nie wiem do ktorego isc :roll:
dr. Janicki, Sterna, Degórska, Wiśniewski, Bissenik, Lemański.........
ale Wawa daleko, lepiej mieć weta na miejscu
w Krakowie tez pewnie jakiś dobry rezyduje ;)
czytałam ze ludziki do dr do Wrocławia przesyłaja (nie pamietam dobrze nazwiska, a nie chce błedu zrobic, nazwisko na S) a moze udac sie poprostu ze zdjeciem do dobrego ortopedy?
kochana ciociu fono - toc juz dawno po sterylce :evil_lol:
jak ja złapałam to od razu zawiozłam do kliniki i zrobili (mamy troszku chody u panow doktorow :loveu: )
tak wiec na dniach to szwy beda zdejmowane
a Argo zwany marchewką ma się dobrze, ranki przemywane, już ładnie podgojone ;) pchły wypędzone, robale tyż. Teraz trzeba odkarmić i chłopak będzie jak nowy.