Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. No to ja się cieszę umiarkowanie, bardzo umiarkowanie ;) (aby nie zapeszyć).
  2. Ktoś wie co się dzieje z p. Ewą? Nie odzywa się tu wcale. Może ktoś na miau zobaczy. Aby nie jakieś nieszczęście, choroba, albo co? Niepokoję się.
  3. Smakowita to Czekoladka :) i faktycznie uszka i grzyweczkę ma jak spanielek. Takie na główce potargane (pewnie modnie) włoski ma.
  4. Zapewne się leni, lata po podwórku, podgląda co się w kuchni dzieje, może jakieś pyszności się już pichcą przedświateczne. Ot, co robi.
  5. Przyznam, że czytam :) ale nic mądrego napisać nie umiem. Tu chyba tylko kontakt z człowiekiem i czas zrobi swoje. Bo jak inaczej?
  6. A to czego ja nic nie wiem? :) Gdzie? Jak? No cosik mi napiszcie! I Rudi??? Też? Oj, niedobraski z Was, niedobraski. Nic Marioli nie powiedzieć, nieładnie, oj, nieładnie.
  7. Witam i o mocne kibicowanie proszę, bo dziewczę dorodne, i domek musimy znaleźć stosowny.
  8. Też się niecierpliwię, taka ciekawa jestem jaka Ona jest? Jak ze smyczą? I w ogóle :)
  9. B-b ściskałam, bo myślałam, że Dusia ['] była pod jej opieką, ale chyba faktycznie źle zrozumiałam. Przepraszam.
  10. No własnie takie są niektóre, że jak małe słoniki, trącą, przegalopują, skoczą. Takie kaprale :)
  11. A on dziecięcia lubi? Nie ma koszarowych manier?
  12. Jaki hopsiak jest :) słonko. Humor jak widać ma Erguś doskonały.
  13. Wysterylizowana. Pod tym względem schronisko w Zamościu jest restrykcyjne. Bez kastracji nie wydaje nic. Tylko pozazdrościć.
  14. Jakosik dziwnie zdjęcia wklejasz. Chyba prosto z fb. I ucina i wydłuża.
  15. Anecik, jak ją widziałaś na żywo, powiedz mi jak ona wysoka w kłębie i kal być ją wagowo oceniła?
  16. Na to liczę :) że będą biegać z Ergusiem i szaleć. Chociaż nie wiadomo, ona taka dama jest :)
  17. I ja. Ona piękna. I jakaś zadumana. A powinna szaleć, Tola mówiła, że ma koło 3 lat.
  18. Zaglądamy :) i zapraszamy też do zaglądania do nas. I towarzyszenia nam w drodze do nowego życia :)
  19. Załatwiłam Ergusiowi nową koleżankę, zapraszam do towarzyszenia nam w szukaniu domku.
  20. Kaśka będzie wolna już w poniedziałek/wtorek. Zapraszam na jej watek.
  21. Katarzyna, najprawdopodobniej, przyjedzie do hotelu poniedziałek/wtorek. Szczerze powiem, że nie mogę się doczekać, co o niej powie Murka (dodam, że Murka nic nie ma przeciwko imieniu suni :) :) i jaka jest do ludzi. Muszę poczekać :) innego wyjścia nie ma.
  22. Zarezerwuję, na rozliczenia Katarzynki. Deklaracje stałe: Gabryjella - 30 zł, IV, V, VI, VII, VIII, Konfirm31 - 20 zł; IV, V, VI, VII, VIII, IX mar.gajko - 100 zł; IV, V, VI, VII, VIII Deklaracje pomocy: ========================================================= ZEa - karma na 1 m-c. Tola i TZ - szelki dla Kaśki :) dziękuję. mar.gajko - zabaweczki i kosteczki ========================================================== Wpłaty: 60 zł - Konfirm31 - deklaracja IV,V,VI 100 zł - mar.gajko - deklaracja IV 30 zł - GabiM - deklaracja IV 200 zł - anonimowa osoba 30 zł - GabiM - deklaracja V 100 zł - mar.gajko - deklaracja V 30 zł - GabiM - deklaracja VI 100 zł - mar.gajko - deklaracja VI 60 zł - konfirm31 - deklaracja VII, VIII, IX 30 zł - GabiM - deklaracja VII 100 zł - mar.gajko - deklaracja VII 450 zł - Helli 30 zł - GabiM - deklaracja VIII 100 zł - mar.gajko - deklaracja VIII 30 zł - GabiM IX 104,1 bazarek mar.gajko 30 zł - GabiM X 124,30 zł - bazarek mar.gajko ========================================================= razem: 1554,30 zł Wydatki: 97 zł - koszty, za odrobaczenie i leki na biegunkę 60 zł - Koszt badania krwi 46 zł -Transport z Zamościa do Hotelu. 27,50 zł - lek na watrobę 5 zł - odbiór z lecznicy 16 zł- Fiprex 27,50 zł - Esseliv Forte 20 zł - odrobaczenie II 27,50 zł - Esseliv Forte 27,50 zł - Esseliv Forte 28 zł -wirusówki 2.50 zł - dojazd weta (częściowe koszty) 360 zł - hotelowanie 22.03-20.04 450 zł hotelowanie 27,50 zł Esseliv Forte 27,50 zł Esseliv Forte 10 zł przejazd do lecznicy 132 zł badanie krwi + test na 3 choroby 14,30 zł zamiennik Esseliv Forte 450 zł hotelowanie 14,30 zł zamiennik Esseliv Forte 18 zł Fiprex 21,70 zł Lisonid 480 zł hotelowanie (20.06-21.07) 20 zł odrobaczenie 21,70 zł Lisonid 130 zł transport do DS Razem: -621,70 zł 0 -------------------------------------------------------- Razem 2531,50 Łącznie: - 823,10 zł (02.12.2016r.) - 90 GabiM I, II. III 2017 Łącznie: - 733,10 - 150,70 bazar mar.gajko Łącznie: - 582,40 ================================================================== Deklaracje i rozliczenia - po powrocie Kasi do hotelu - 15.06.2017r. Deklaracje stałe: GabiM - 30 zł, VI, VII, VIII-XII Konfirm31 - 10 zł, VI, VII,VIII, IX,X,XI mar.gajko - 50 zł, VI, VII, VIII, IX, X,XI Helli - 200 zł (wpłacane do Murki), VI,VII, VIII, IX, X,XI Dulska - 20 zł X,XI Deklaracje jednorazowe: Tinaku - 15 zł - 04.07.2017r. Zagrodowy Pies Polski - 30 zł - 22.06.2017r. Helli - 400 zł (do Murki, 200 stałej i 200 extra)) elficzkowa - 20 zł 01.07.2017r. Tola - 50 zł - 19.06.2017r. Poker - 40 zł - 19.06.2017r. Anecik - 20 zł wpłacone 06.07.17 Inne: mar.gajko - bazarek - 60 zł AgaG - bazarek wpływy: Konfirm31 - 10 zł - stała VI - 16.06.2017r. GabiM - 50 zł - stała VI (+ extra 20zł) - 16.06.2017r. mar.gajko - 50 zł - stała VI - 16.06.2017r. Helli - 400 zł (konto Murki) Tola - 50 zł - 19.06.2017r. Poker - 40 zł - 19.06.2017r. Zagrodowy Pies Polski - 30 zł - 22.06.2017r. Elficzkowa - 20 zł - 1.07.17 Topi - 35 zł (na leki) - 4.07.17 Tianku - 15 zł - 5.07.17 GabiM - 30 zł stała VII mar.gajko - 50 zł stała VII Anecik - 20 zł 06.07.2017 terra - 100 zł 06.07.2017 - bazarek Konfirm31 - 10 zł - stała VII 40 zł Iwona K. - wpłata do Murki 200 zł helli - wpłata do Murki 200 zł helli - wpłata do Murki 200 zł GabiM - stała VIII-XII + 50 gratis 10 zł Konfirm31 - stała VIII 100 zł mar.gajko - stała VIII, IX 20 zł Iwona K - wpłata do Murki 65 zł Milagros - bazarek 200 zł - helli - wpłata do Murki 130,45 - Nadziejka bazarek - wpłata do Murki 200 - helli - wpłata do Murki 10 - konfirm stała IX 150 - jola&tina - bazarek 5 - milagros - bazarek 10 - konfirm stała X 20 - Dulska stała X 50 - mar.gajko stała X 300 - helli - wpłata do Murki 20 - Dulska stała XI 10 - Konfirm stała XI 50 - mar.gajko stała listopad 60 - mar.gajko bazarek 400 - helli - wpłata do Murki ----------------------------------------------- 3360,45zł Wydatki: 450 zł hotelowanie 14.06-13.07 230 zł transport z DS 33 zł Lotensin 16 zł Fiprex ====================================== 729 zł - 12.08.2017 450 zł hotelowanie 14.07-12.08 20 zł odrobaczenie, 33 zł Lotensin 28 zł wirusówki 4,10 zł dojazd weta (częściowe koszty) ====================================== 1264,1 - 13.08.2017 450 - hotelowanie 13.08-11.09 ====================================== 1714,1 - 12.09.2017 450 - hotelowanie 12.09-11.10 20 - odrobaczenie 13,19 - ogłoszenia ====================================== 2197,29 - 12.10.2017 -450 zł hotelowanie 12.10-10.11 -16 zł Fiprex -17,10 zł Unidox 2 opak. -17,10 zł Unidox 2 opak. -30,40 zł Amoksiklav -33 zł Lotensin 20m 14,99 - wyróżnienie na Gratce 17,81 - wyróżnienie na OLX ====================================== 2793,69 zł - 14.11.2017 Stan finansów: + 566,76 zł (stan na 14.11.2017r.) (0 zł u Murki; 566,76 zł u mar.gajko)
×
×
  • Create New...