-
Posts
21459 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
34
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mar.gajko
-
Jak staruszek On-ek będzie zaopiekowany to i ja będę coś myśleć.
-
Wszystkie one piękne i nieszczęśłiwe. A te starowinki co życie w schronie spędzają ...
-
One mądre są. W domu nie ruszamy, a na zewnątrz to inne gatunki kotów :) I mój Franek i teraz stary ON-ek Nestor BARDZO ekscytowały się kotami, a Nestorek zęby ma, pościerane ale wielkie :), ale pierwsze dwa tygodnie zapoznawanie na smyczy i ściąganie "nie rusz, to nasze kicie" i teraz w ogóle nie ma żadnych chęci. Ale na zewnątrz i owszem, pogonić bardzo chcemy.
-
>>> BOGUŚ odszedł... MA JUŻ SWÓJ DOM - HOTELIK , W KTÓRYM JEST<<<
mar.gajko replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Piękny Bogunio. Domek by się przydał, oj, przydał.