Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. :) mam nadzieję, że nas nie pomyliłaś. Bo to dla mnie deprymujące by było :)
  2. Megalomania. Piszę o psie. Ty się o nim nie zająknęłaś, 5 linijek bzdur o sobie. I nie przypominam sobie abym wchodziła z tobą w dyskusje. Przynajmniej od dwóch lat, od kiedy się okazało kim jesteś. Piszesz bzdury i własne imaginacje. EOT
  3. Elik, popatrz na psa, którym się "opiekujesz". Zachudzonego już do szkieletu prawie. Canis po schronisku wygląda lepiej, niż ten pod twoją "opieką". Schudł z 10 kg, a wy się cieszycie, że pies głodzony jest.
  4. Ale helli ma oko :) Arku, zmieniliście mieszkanie? Czy tylko podłogi? Jak mieszkanie, to natentychmiast nowy adresik poprosimy :) na pw.
  5. Ja w marcu coś kapnę, bo teraz już się wyssałam.
  6. Piekne Albiniątko jest. A kropek nie malować na Albisiu proszę ;) Rozumiem, że tę szufladę Albin sobie zarezerwował na swoją garderobę :)
  7. Nestorek nie przepada za psami. A jest tak duży, że boję się eksperymentować z mniejszymi, a większych nie ma w okolicy :) sprawia wrażenie chęci "zapolowania". A ponieważ nie znamy sie długo - pół roczku nam minęlo wczoraj właśnie - to nie kolegujemy się. Zresztą on "zabawy" uprawia w domku z Franiem.
  8. Nieprawda. On na spacerach jest dobry do psów. Tylko trochę ma maniery kaprala z koszar. Skoczyć, stuknąć. Ale to w ramach "zabawy". Dlatego raczej nie witamy się z yorkami, tylko z większymi psami. Mamy tu takie średniaki 15-20 kg młode psiaki i z nimi bryka.
  9. Franio Twój był grzeczny. Wąchał nosalek Misia, tylko Misio nie bardzo wiedział, co tak charczy mu pod nosem :) ale stał dzielnie i noniem tez Frania węszył.
  10. A myśmy dzisiaj z Franciszkiem spotkali Misia Bibi na spacerku. Nos w nos. Słodka poczciwina. Ale on nie taki duży jest. Od Nestorka to sporo mniejszy. Dla mnie to taki większy średniak ;) chociaż fakt tłuściutki jest.
  11. Pani Ewo, na tej zbiórce przydało by się więcej zdjęć. jakieś ciepłe zdjęcie z psiakiem lub kociakiem. To jedno to za mało.
  12. Puściłam linka do całej mojej listy adresowej. Ciekawe doświadczenie :) bo nie pamiętam do kogo mam ponad połowę adresów :) najwyżej mnie przyblokują.
  13. Czy ktos będzie organizował pomoc na tych pomocowych stronach: zrzutka czy pomagam? Byłoby bardzo dobrze. Jeżeli tak to trzeba tu link wkleić koniecznie.
  14. przelew poszedł, postaram się w marcu jeszcze coś wygospodarować. Dobrze by było faktycznie tę ulotke tu umieścić. Ja mogę wydrukować i położyc u mnie w pracy. I pewnie każdy może kilka gdzieś położyć.
  15. No i co doktor powiedział?
  16. Toguś, czasem jeden przeszkadza sąsiadom. Oby w niedługim czasie nie zamienił się ten domek w wersję tamtego. Przy tylu psach, trzeba bardzo dużo i pracy i czasu. Żeby nei było smrodu, głośno, wszędzie gówien pełno. Czyli żeby się nie zrobił syf. Bo tego na pewno sąsiedzi nie zniosą i zaczna się problemy.
  17. Pani Ewo, bardzo poproszę nr Pani konta.
  18. Memory piękne dzięki :)
  19. Oj, nie doczytała. Dobrze, że pojedzie.
  20. Odwykłam. Od dwóch czy trzech miesięcy nie włączyłam telewizora. Ale zobaczę... Może nowe środowisko jej jakoś pomoże w mobilizacji?
  21. Andzia, a może ją wziąć do Korty z Modisiem na ogląd. Niech popatrzy, i powie co i za ile i jak. Wtedy będzie wiadomo ile trzeba i jakie działania.
×
×
  • Create New...