-
Posts
21459 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
34
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mar.gajko
-
MA DOM Bambo po amputacji już wydobrzał, przytył, tryska zdrowiem,
mar.gajko replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Zawsze potem można zmienić. Moja mama daje bezzbożową, ale jej sunia młoda, zdrowa, i od początku na takiej. Mój Nestor, po tym kurorcie, to nawet nie wszystkie przysmaczki i gryzaki może jeść, bo ma wolniejszą kupę. Już mam opanowane co mu mogę dawać i jest OK. A nagrody muszą być, za czyszczenie uszu, jak wychodzę to też gryzaczek, I teraz już kupuję jednego gatunku, żeby nie miał sraczki. -
MA DOM Bambo po amputacji już wydobrzał, przytył, tryska zdrowiem,
mar.gajko replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Ago myślę, że nie ma co kombinować z karmą na początku, przynajmniej. Gastro RC będzie dobre. Potem jak wyrówna się żołądek i kupsko, można jakieś eksperymenty robić. Jak wiesz Nestor ma syndrom głodowy, żeby tak się nie krztusił jak łyka, bo też po głodzeniu w hotelu, je szybko, łyka, nie gryzie, część porcji chrupek rozmaczam i przed jedzeniem dosypuję resztę i mieszam (taka pasta się robi z chrupkami) i on to wolniej je - musi bardziej wylizać, niż od razu połknąć. -
Nie bądź śmieszna. Ty masz się rozliczyć, co do tego mają psy? Ty nie jesteś wiarygodna. Zwracam uwagę. Jesteście ze swoją przyjaciółeczką personami non grata już wszędzie. Tolerują was, bo nie chcą awantur na watkach. A i nie wszędzie tolerują.
-
Nic Ci nie muszę wskazywać. Ty masz obowiązek się rozliczyć zgodnie z regulaminem i tego dopilnuję. Prawa zwyczajowe ... kpisz sobie. Uznawaj sobie za co chcesz. Nie lubię cię i mam do tego prawo :)
-
Postanowiłam napisac do Vivy w drodze zapytania - Dz.U. 2001 nr 112 poz. 1198. Ustawa z dnia 6 września 2001 r - o rodzaj współpracy z osobą tu występującą jako Ludwa.
-
Naucz się czytać, w końcu, do końca bo się kompromitujesz.
-
Jeszcze zostało 16 bazarków do rozliczenia z Moderatorami :) tych nie rozliczonych zgodnie z Regulaminem, ze skanami wpłat, itd.
-
MA DOM Bambo po amputacji już wydobrzał, przytył, tryska zdrowiem,
mar.gajko replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Dajemy spokój z tym obrzydlistwem. "Psy szczekają, a karawana idzie dalej". Niech szczeka. -
Mocny ale popularny wśród wetów. Jak dostawał w schronie i nie pomogło i to i teraz pewnie nie. Dlatego pytałam o dokumentację medyczną, co dostawał. Ale tego się pewnie nie dowiemy. Jak masz próbówki, te z żelem, to może poleżeć do poniedziałku w tym z pobranym materiałem. To jak możesz to pobierz, i dawaj antybiotyk. I tak musimy poczekać na wyniki minimum 7 dni, coś musi dostawać.
-
Mureczko, wiem, żem upierdliwa, ale... Niech wet weźmie wymaz tej ropy z ucha (przed podaniem antybiotyku ogólnego) i zobaczymy co się wyhoduje, bo będziemy go karmić antybiotykami i jak nie trafimy, to tylko mu wątroba będzie siadać a ucho dalej ropieć. Możliwe to jest do zrobienia? Jaki antybiotyk przypisał? Ja Nestorkowi 44,6 kg dawałam 2 tabletki (zanim kupiłam ostropest mielony) do jedzenia 2 x dziennie. Jak człowiekowi. Tak ustaliliśmy z dr Orłem.
-
Wow. A jak piękna? Nic nie dzwoniło? Ma 3 obserwujących i 4 telefony i 318 wejść. No, niech ktoś zadzwoni. Jak nie to w przyszłym tygodniu zmienię na Warszawkę.
-
MA DOM Bambo po amputacji już wydobrzał, przytył, tryska zdrowiem,
mar.gajko replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Wiesz Usiata, ja to uważam, że lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć. I na miejscu Jolantiny to bym podziękowała za współpracę.