-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:.....przecie to nie gorący uczynek a norma ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://images33.fotosik.pl/59/31a56bffae5c658c.jpg"]http://images33.fotosik.pl/59/31a56bffae5c658c.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] norma jest na fotelu na ktorym zostawiamy mu kocyk...ale po co lezec na miekkim kocyku?:evil_lol::roll:
-
przylapany na goracym uczynku:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/59/e7207ce3e6b70af8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/59/31a56bffae5c658c.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi::multi:widziałam rozczłonkowanego Dilskiego :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]poprasuj mu fafelki :grins:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://images34.fotosik.pl/59/7b7e724ebcb80141.jpg"]http://images34.fotosik.pl/59/7b7e724ebcb80141.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] juz grzeje zelazko:diabloti:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]poproszę ....z łyżeczką cukru ....jak zawsze :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] podano do stolu:p [quote name='basia2202'][COLOR=purple][B]witaj wrócona dilerko! :multi:[/B][/COLOR] [B][COLOR=purple]ogromnie się cieszę, że Ci już lepiej na serduszku :calus:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]ściskam Was mocniachno!![/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]dla Was! :Rose:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]pozdrów od nas swą drugą połówkę:)[/COLOR][/B] [COLOR=purple][B]:calus:[/B][/COLOR] [B][COLOR=purple]czekamy na fotki dilusia:)[/COLOR][/B] [/quote] witam:multi:fotki sa i zaraz beda nastepne:p [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu::loveu::loveu:Koffane pysio :loveu::loveu::loveu:Dilski :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://images34.fotosik.pl/59/0ed6f4252b3a57fc.jpg"]http://images34.fotosik.pl/59/0ed6f4252b3a57fc.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] a pewnie ze kochane:loveu:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/59/7b7e724ebcb80141.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/59/99d81d75af2f278e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/59/826bfd115828fd8b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/59/f8b3e2df67c2c99b.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/59/0ed6f4252b3a57fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/59/2c51b548235efcf0.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]to ja se usiądę i poczekam .....[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_5_4.gif[/IMG][/CENTER] [/quote] kawkie ci podac?:diabloti:
-
[quote name='jonQuilla']:calus: [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Cieszę się że już masz lepszy nastrój i oby już było tylko lepiej.[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Trzymajcie się...pozdrowienia ślę dla Was :) :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] dziekujemy za pozdrowienia i slemy tez:lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Witam o powróconą :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]i czekam na fotaski Dilskiego :multi::loveu::multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] sie zmniejszaja:cool1:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
dlaczego przerwalas??? przerywanie jest zakazane:diabloti: -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
agbar replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'][B][COLOR=purple]hej żonkilko:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]mam nadzieję, że nie po złości...:roll: podobno pies nie umie robić na złość:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]mnie się wydaje, że jej się zapomina ostatnio... dziwne noo... [/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]witaaaaj Aniu:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]cieszę się, że zajrzałaś do nas:) :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]witaaaaj dilerko!! :multi: :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]oby nie przeziębiła:roll: popatrzę na jej zachowanie troszkę... [/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]a myślisz, że jakby była podziębiona to by było jakoś po niej widać? nochal nie jest suchy ani ciepły... zachowuje się normalnie (wariuje).. więc... nie wiem... termometr jej wsadzić w tyłek i sprawdzić? :roll:[/COLOR][/B][/quote] nie jestem wetem wiec ci nie odpowiem:) ale jak moje psisko kundlisko mialo zapalenia pecherza to zauwazylam ze sika czesciej oooj bardzo czesto, mocz byl w innym kolorze ..takim ''bladym'' i zdarzalo mu sie popuszczac nawet w domku....wet przepisal nam tablety i po paru dniach bylo ok... -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
dzien dobry biedulko zapracowana...:p -
Madzialena...oczom nie wierze...ten mandat to mnie nie zdziwil :diabloti:ale rezygnacja ze szkoly????? to marzenie twoje bylo.....kurde...nie wiem co sie stalo ale jak chcesz pogadac to wiesz gdzie mnie szukac KCM
-
czesc Agunia,,,super wiesci:multi:
-
witam cie Aluniu najmilejsza....jestem wrocona ale krok przed wywolaniem wojny domowej....i rewolucji listopadowej...:diabloti:
- 78403 replies
-
czesc torebeczko z gorylka moja mila i piekna i mieciutka:diabloti:
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
agbar replied to basia2202's topic in Foto Blogi
ciesze sie ze odnosicie z Zuzkowa sukcesy...no z tym sikaniem to akurat nie sukces ale poobserwuj ja troche i moze znajdziesz przyczyne, moze faktycznie przeziebila pecherz po tych szalenstwach sniegowych..... -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Wasiu hej! piekne zdjecia ze gor hej! takich niskich ale pikne ci one ze hej! i super ze Pepelinda zostaje:multi:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
witaj zonkilku:multi: -
noooo a juz mialam sie pytac po co ci ten wypasiony aparat jak fotek nie ma...a tu na ostatniej stronie:multi:niespodziewanka:loveu: witam cie piekna:p
-
oznajmiam ze dzien dobry...nie pada nie sypie a swieci..blado bo blado ale swieci slonko mi w oczy:p
-
spoznione zyczenia urodzinkowe ci sle...:Rose: i nie nadrabiam bo nie mam sily:cool1:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
dzien dobry ci powiem.... dziekuje....wiesz za co:p -
dziewczyny....nie wiem co powiedziec.....Dziekuje to chyba za malo za to wszystko co napisalyscie....ja wiem ze kazdy z nas nosi w sobie jakas tragedie, smutek , bol....i wiem tez z autopsji ze dla kazdego jego bol , strach bedzie tym najwiekszym..... nie bylo mnie pare dni..potrzebowalismy czasu dla siebie i spedzilismy razem kilka dni, tylko my i nasza pregowana pociecha:) Duzo rozmawialismy i duzo milczelismy....wierze ze ten czas pomogl nam. wiecie co zrobilismy tego 23 listopada? zaprosilismy paru bliskich znajomych ktorzy wiedza o wypadku Bartka i zrobilismy Bartkowi urodziny:) Bylo troche smiechu, troche lez i sporo przemyslen...warto bylo:) jeszcze raz dziekuje Wam z calego serca..ja i Bartek, bo przeczytalam mu to co tu napisalyscie.... wiecej nie pisze bo lzy wzruszenia pojawiaja sie w moich oczach. a na poprawe nastroju zapowiadam ze pojawia sie foty bohatera tego blogasa....:p
-
[quote name='zuzolandia']cze ;-) niech cie medor polize to zniknie ;-)[/quote] :hmmmm: a dlaczego Medor zniknie jak ja polize:crazyeye::diabloti:
-
[quote name='zuzolandia']cze ;-) niech cie medor polize to zniknie ;-)[/quote] :hmmm: a dlaczego Medor zniknie jak ja polize:crazyeye::diabloti: