-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
czesc zawirusowiona:grins:
-
dzien dobry...chcialam poinformowac ze chyba mam ostatnie stadium gruzlicy:grins:....komu pratka?:diabloti:
- 78403 replies
-
jestem.....sie zasapalam na schodach ale jestem:loveu:
- 78403 replies
-
przyczolgalam siem......chcesz troche wiruskow:loveu::loveu:milusie som i juz oswojone:diabloti:
-
czesc wariatuncie:loveu::loveu: leze sobie spetana kocyczkiem mieciusim , pije herbatkie i lykam tablety...siakies chorobsko mnie dopadlo....kolega malz mnie pilnuje zebym lezala:roll:ale wlasnie pojechal z kumplami zrec wiec przybieglam czym predzej i oto jestem:multi::diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']mogę być Twoją ciocią , dzieci mam już dwoje :evil_lol: i więcej nie zdzierżę :diabloti: takie gwiazdy jak Oluś i Dilerowa z agBARU :evil_lol: :evil_lol: starczy :diabloti: [/quote] ja ciebie tez kocham:grins:mamuniu:loveu::loveu::loveu: jak spisz:diabloti: -
Przylazlam...widzialam strasznie duzo martwych stforuf, widzialam jak sie gdzies teleportnelas ino kuna gdzie:hmmmm: u mie cie ni ma:diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
chcialam zauwazyc ze wirus puszczania bakow rozprzestrzenia sie:diabloti:to co dzis Dilski wyrabia to masakra horror i bomba biologiczna:diabloti: dzieki ci Mikolaju za katar:cool1::roll:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='clockwork'][URL]http://images30.fotosik.pl/122/4814e85d9df9bb5a.jpg[/URL] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pękny piekny :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=cyan]różowy sweterek[/COLOR][/FONT] :diabloti:[/quote] buhahahahahahahaha......myslisz ze to moj? otoz NIE:diabloti:..uffff:evil_lol:
-
[quote name='Alicja']:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [CENTER][FONT=Arial][COLOR=red][B]DILSKI z sexownym czubeczkiem na główce :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images30.fotosik.pl/122/4814e85d9df9bb5a.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [/quote] hihi czubeczka ma dalej ...ale teraz W glowie:evil_lol::evil_lol:
-
patrzcie co znalazlam w mym przepastnym folderze z fotami:loveu::loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/122/4814e85d9df9bb5a.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Medorowa']Widziałam serie nudnych, domowych fot odpoczywajacego pana Psa:cool1:[/quote] po cos tu przyszla w ogole ja sie pytam:diabloti: [quote name='evaxon']ale fajnie nudny kanapowy pies:loveu:[/quote] fajny bo MOJ:loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]AGbarowa :grins: posłałam Ci wiadomość na GG :multi:o Ozzulku ...[/B][/COLOR][/FONT][/quote] przeczytalam dzis rano:oops:a nie mowilam zebys nie panikowala:razz: [quote name='Vectra']witaj córko z nudnym psem :diabloti: przyszłam ci powiedzieć , że nawet cię kocham :evil_lol: :evil_lol: a wiesz , że dziś jest środa?[/quote] yyyyy:hmmmm: dzis jest czwartek:diabloti: [quote name='Paula_'][URL]http://images33.fotosik.pl/69/2851a89410f27b97.jpg[/URL] coś mi tu śmierdzi :evil_lol: ;) Cześć Aga :multi:[/quote] mi tez smierdzi...chyba....Dili zanieczyszcza atmosfere...ale ja tylko slysze a nie czuje bo od Mikolaja dostalam katarek dzis:multi::multi::evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hand: doberek :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/f045.gif[/IMG][/quote] doberek berek:loveu: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]aaa teraz już wiem, co to oznacza.............pytałam się dilerowej.to mi nie odowiedziała:mad:[/B][/COLOR] [COLOR=darkred][B]a u mnie było 10002 :shake:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]witaj Aga w Barze:diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]tradycyjny [IMG]http://www.emotka.pl/emotikony/zima/108.gif[/IMG][/COLOR][/B] [/quote] Witaj Luskowa z tradycyjnym:multi:
-
Swiat jest piekny....tylko ludzie czasem do doopy...... Dzien dobry Najmilejsza moja stara siato:diabloti::loveu:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
dzien dobry mamusiu:grins: byl u mnie Rudolf Renifer bo Mikolaj chyba popil i nie dojechal i zostawil prezenty dla mnie....katar, kaszel i bol glowy:loveu::loveu:kocham Mikolaja:mad::diabloti: -
dzien dobry Alu.....czy byl u ciebie Mikolaj???? na pewno byl......albo nawet jest dalej...oddaj Mikolaja bo do mnie dotarl sam Rudolf bez prezentow:placz:[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_15_62.gif[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
dzien dobry...nie zebym cie chciala wnerwic ale u mnie jest cuuuuuuudna pogoda, slonko swieci na razie 8 stopni, otwarlam okienko i jest tak przyjemnie ze ho hoho...a na likend zapowiadaja 15 stopni.....miiioooodziiik:diabloti:
-
dzien dobry moja dobra i piekna Madzialeno:loveu::loveu:
-
[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_15_61.gif[/IMG][/URL] dzien dobry:)
-
HO HO HO!:diabloti:witam Mikolajowo:p
-
oooo krolewna wstala:diabloti:
-
[quote name='apple']ale kanapowiec :loveu:[/quote] dobrze ze nie kanapka:diabloti:bo koscisty jakis taki:evil_lol: [quote name='basia2202'][COLOR=purple][B]witaj powrócona dilerko! :multi:[/B][/COLOR] [B][COLOR=purple]przyznam... że tęskniłam.. :oops: :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]widziałam dilusia:loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple][URL]http://images27.fotosik.pl/120/74c25a49fab10c36.jpg[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]ze śpiącym pycholem:loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple][URL]http://images33.fotosik.pl/68/80155f6cdbdd6cb1.jpg[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]o mamuuuniuu... jak on się wstydaaaa:cool3:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple][URL]http://images27.fotosik.pl/120/ca404ad40a3e8536.jpg[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]czy jemu tak wygodnie?:roll:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple][URL]http://images33.fotosik.pl/69/b3e5b0f602549ef5.jpg[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]pozdrawiamy i buziakujemy:)[/COLOR][/B] [/quote] witamy:multi:pozdrawiamy i cmokamy:p [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Wydaje Ci się że nudne...bardzo energiczny ten Twój Diler :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] nooo energia az mi z monitora wylazi:evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[B]Buahahahahahaha to o mnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] buhahahaha a co tipsik ci odpadnal czy loczek znad czola sie zmierzwil?? -
najwygodniejsza pozycja do odpoczynku:cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/69/b3e5b0f602549ef5.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=red][B]10 000 post w blogasie DILsKIEGO jest MÓJ :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:loveu::loveu::loveu:ucałować proszę Dilerka [/COLOR][/FONT][/B] [LEFT][FONT=Arial][COLOR=red][B][URL]http://images23.fotosik.pl/121/d6831d8fbe832477.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/LEFT] [/quote] no to gratulejszyn:loveu: ucmokany:p
-
uwaga...seria nudnych, domowych fot odpoczywajacego pana Psa:cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/69/58164d30cc0407d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/121/d6831d8fbe832477.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/69/98f3dccc0730d143.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/122/a42e54a2d4a82df9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/69/2851a89410f27b97.jpg[/IMG][/URL]