Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='Rybka_39']Bys sie nie czepiała miało być DLA ale że klawiatura przeżyła starcie ze spagetti to nie dociska klawiszy:diabloti:[/quote] ja w ogole nie rozumiem jak mozna jesc i pic przed kompem....:niewiem: [COLOR=sandybrown]ups.....sledzik mi spadl:oops::cool1:[/COLOR]
  2. tak se przyszlam......:cool1:
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/60/d0b1217a9d39737b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/60/deff04126d42ddcc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/59/fa1feba64df43a99.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/59/856e62614dcb0b9c.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ta jest czerwona :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://images31.fotosik.pl/60/7de140e2a5e178d9.jpg"]http://images31.fotosik.pl/60/7de140e2a5e178d9.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] skoro tak mowisz:roll::eviltong: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]świcka ci sie zepsuła :razz::razz: i se kapie na stolik :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ona nie kapie...ona krwawi:diabloti:
  6. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]scenusia :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a wiesz... powiem ci cos w tajemnicy[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=blue][COLOR=pink]do niedawna... okrutnie nie podobały mi sie boxery, właśnie przez tą szczękę :oops: grrrr... FUJ! mówiłam...:roll::oops: ale ale.. to nie koniec... bullki tez sie mi nie podobały..przeokrutnie..... Pawcio marzy od zawsze o bullku.. a ja twardo NIE!!! [/COLOR][/COLOR][/FONT] [COLOR=blue][FONT=Arial][COLOR=blue]a wiesz kiedy zmieniłam zdanie?? jak naocznie i namacalnie :roll: poznałam te słodkie psy ...... Twój diluś tez sie przyczynił do zmiany zdania :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/FONT][/COLOR][/quote] twoja tajemnica zostanie ukryta na wieki w zakamarkach mego mrocznego ''JA''......:cool1: KCM:loveu::loveu:
  7. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/59/335ce9cab08b6b7a.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/59/3bc27afaacdedbe2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/59/829c278ccd98bd55.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B];)...czerwona mnie sie podobuje ...[/B][/COLOR][/FONT][/quote] yyyyyyy:hmmmm: a ktora z nich jest czerwona.....:cool1:
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:czyli wszystko na swoim miejscu :grins: .......ino ze u Pawcia sa kafelki na podłodze nie bruk :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] moze ci oka sie zepsuli....wiesz ....za duzo..oleju:diabloti:
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/60/7de140e2a5e178d9.jpg[/IMG][/URL]
  12. a tera moje nie calkiem piekne proby..... :cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/59/ed51b2836427efe8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/59/60bdbe5e5d43cdba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/60/2743234d9aeff66b.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:placz::placz::placz:a ja siem tak starałam ...............................................[/B][/COLOR][/FONT] [RIGHT][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/RIGHT] [/quote] taaaa...dobrymi checiami to wiesz gdzie jest wybrukowane?? u Szatanka Pawciem zwanym:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  14. chyba sie wam to wino tfuuu olej na muski ciepnal:diabloti: macie tu Dislkiego jeszcze, napaszczcie siem:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/59/fc5172b8aad3a9c6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/60/8930badc198f835b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/59/ca6b680fd0f74b16.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/59/41f095a09428bb13.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/59/2082e6288f9c773e.jpg[/IMG][/URL]
  15. ten widok z Twojego okna...przyprawil mnie o dreszcze i zaprawde powiadam ci nie sa to dreszcze rozkoszy....:cool1:
  16. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz::razz:dobre to winko ........:hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://images31.fotosik.pl/59/0a7cf9d107c52dc2.jpg"]http://images31.fotosik.pl/59/0a7cf9d107c52dc2.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: tylko czekalam ktora wypatrzy:diabloti: pyyyszne, wegierskie ...mniam mniam:loveu:
  17. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/59/8c6080b73f43a0b4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/59/0a7cf9d107c52dc2.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='Alicja']:placz:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:placz::placz:ja też tak chcę ..............zaraz cykne fotę z okna :-([/B][/COLOR][/FONT][/quote] a to jak cykniesz fotke z okna to bedziesz miala jak ja:crazyeye::diabloti: [quote name='clockwork'][URL]http://images33.fotosik.pl/59/b07e23645578761a.jpg[/URL] [URL]http://images31.fotosik.pl/59/4b67bf93152d8b59.jpg[/URL] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]:B-fly::B-fly::B-fly:DO TOZu!! DO TOZu!! :bigcool::bigcool:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/b080.gif[/IMG][/CENTER] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]klocuś??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: NIGDY W ŻYCIU!!! [/COLOR][/FONT][/B][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/midi-smileys/cheeky/1/0030.gif[/IMG][/quote] i z czego sie cieszysz ty torbo:diabloti: i pamietaj.....nigdy nie mow nigdy:cool1:
  19. co cie biere...jakas ''...ica''?:diabloti:
  20. czesc wymietolona co ci sie wydaje zes popularna:diabloti:
  21. a to jakby mi kto nie wierzyl ze u mnie wiosna prawie:diabloti:foty z wczoraj:eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/59/cedcd6681c63d216.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/59/6da3e710feaaebd4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/59/6bde87f2984b25d1.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi::multi:Tak jak Klocuś i Ozzulek :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://images31.fotosik.pl/59/4b67bf93152d8b59.jpg"]http://images31.fotosik.pl/59/4b67bf93152d8b59.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] no nasluchal sie historii i tez chcial sprobowac...:diabloti:
  23. :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/59/b07e23645578761a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/59/d4d7df3bb40da4d3.jpg[/IMG][/URL] :cool1: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/59/4b67bf93152d8b59.jpg[/IMG][/URL]
  24. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/59/55efefe792e1ab3c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/59/91a698aaa47d4685.jpg[/IMG][/URL] normalnie on sie na mnie szczerzy:crazyeye::diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/59/467236ac94121752.jpg[/IMG][/URL] i krzyczy na moj widok:roll::evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/59/d338404cd619e0b4.jpg[/IMG][/URL] i robi gupie miny:eviltong::diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/59/76ba4caae93999ab.jpg[/IMG][/URL]
  25. [quote name='Medorowa']Witajcie:multi::multi::multi: Ale zabójcze zdjęcie:loveu: [URL]http://images34.fotosik.pl/59/e7207ce3e6b70af8.jpg[/URL][/quote] czesc sloneczko moje kochane:loveu::loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...