Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. przyszlam....i wychodze bo tu zima i snieg....i bravo czytaja:roll::diabloti:
  2. szybko mowie dzien dobry i czmycham czym predzej bo tu pierdza zielenieja i strasza plazami.....paaaaaaaaaaaaaaaaaa::scared:
  3. dzien dobry:hand: pieknie ci sie udalo uchwycic te krople sliny hihihi [URL]http://tinypic.pl/t1/out.php/i75981_DSCN2176.JPG[/URL]
  4. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_65.gif[/IMG][/URL]
  5. dzien dobry.....:hand: niuch niuch...cos capi.....cos jakby spaleznina....cos jakby spalony rosolek...to u ciebie Pysia???:diabloti: niesamowite..ty to masz talent normalnie:diabloti::loveu:
  6. czesc mamcia...sorki ze mnie nie bylo jak mialam byc ale klatwa egipska na mnie spadla pod postacia mojej szwagierki i mialam odwyk od kompa:cool1: jakby co to to teraz jestem i potem tez bede:loveu:
  7. dzien dober:hand:
  8. haloooo? jest tu kto? myslalam ze bede dwie godziny nadrabiac a tu pusto , glucho i cicho jak w grobowcu:cool1:
  9. dzien dobry!! wszem i wobec oglaszam iz jestem...zmeczona , padnieta jak malpa ale szczesliwa jak goryl co dostal banana..... a powod radosci mej jest taki prozaiczny: pusta chata...brak gosci:multi::multi::multi: czuje ze zyje... dziekuje wam ze o mnie pamietalyscie[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_12_169.gif[/IMG] lece co nieco ponadrabiac:roll:
  10. [quote name='Vectra']robi mi się niedobrze jak patrze za siebie .. i widzę stado dziko skaczących psów po moim łóżku :mad: idę wypatroszyć[/quote] bardzo mi przykro ze ci niedobrze mamusiu ale natychmiast WYJDZ bo mam obawy czy mi nie nabrudzisz na blogasku:loveu::loveu::loveu:
  11. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:jak z Torunia to obowiązkowo moherowym :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] polecam berecik wypelniony rydzami:diabloti: [quote name='Rinuś'][I][B]ha no pewnie :evil_lol: wsiadam w mój odrzutowiec i w ciągu 5 min jestem :evil_lol:[/B][/I][/quote] za szybko...trzeba liscie z mojego lotniska odgarnac a ogrodnik ma dzis wychodne....:cool1:
  12. o o o wlasnie kto pisal o kawie????? haloooooo halooooo ja tez bym chciala jak by ktos robil:evil_lol:
  13. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]zależy jaki kij i w które oko :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Ktoś pisał o kaffie??:razz:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] kij taki co ma dwa konce.....ooo matkoooo ale sie rozmarzylam:diabloti::diabloti::diabloti: [quote name='Vectra']a tego to nie wiem komu :diabloti: i czy dobrze :evil_lol:[/quote] ja nie wiem ..ale moge spytac..tylko kogo???? Ewa...dobrze ci?:razz:
  14. [quote name='Rinuś'][I][B]jakbyś napisała gdzie mieszkasz to byśmy przyszli z Brutim Cię odwiedzić :diabloti::evil_lol:[/B][/I][/quote] zapraszam na kaweczke...nawet ciastko sie znajdzie...:loveu::loveu: podaje adres.....Ober-Ramstadt...z Torunia to chyba rzucik berecikiem:hmmmm::cool1::diabloti:
  15. [quote name='Vectra']dobrze , że to tylko kij i że tylko w oko :diabloti:[/quote] komu dobrze temu dobrze:diabloti:
  16. [quote name='Rinuś'][I][B]Witaj :loveu: przyszliśmy sie przywitać :multi:[/B][/I] [I][B]jessu jak późno :shake: chyba muszę iść z Brutim na spacer :evil_lol:[/B][/I][/quote] witaj...przyszlam ci odwitnac jesuuuu jak wczesnie ...chyba moge wypic jeszcze jedna kawe:hmmmm::evil_lol:
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:mad:....kto wsadził godzinie kij ............w oko :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] to na pewno byli ONI...wsadzacze kijuf:diabloti:
  18. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:o agbar vel Dilerka :diabloti:....:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]u mnie o godzine mniej niż u Ewy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] oooooooooooooooooooooooo:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::diabloti: [quote name='Vectra']kij z godziną ważne że działa :multi: :multi: :diabloti:[/quote] kij jej w oko....oby dzialalo :evil_lol:
  19. [quote name='Vectra']późno coś na tym dogo :evil_lol: u mnie 16:19 :diabloti:[/quote] no u mnie godzinke wczesniej:evil_lol::evil_lol::evil_lol: blad Matrixa.....:cool1:
  20. [quote name='Vectra']witaj o wyrodna córko :diabloti: widziałam foty --- coolllllll :D[/quote] witaj w przyszlosci o matko ma:diabloti: spojrz na godzine na dogo:evil_lol::evil_lol:
  21. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:p....o kropelki ......[/B][/COLOR][/FONT][/quote] o...Alicja:diabloti: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Jakie śliczne zdjęcia :loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images33.fotosik.pl/59/3bc27afaacdedbe2.jpg[/URL] :loveu: strasznie takie mi się podobają[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images34.fotosik.pl/59/8c6080b73f43a0b4.jpg[/URL] takie oczywiście też...bez dwóch zdań :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images34.fotosik.pl/59/41f095a09428bb13.jpg[/URL] hmm...on się ze wszystkim dookoła zlewa :evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]nie potknęliście się nigdy o niego jak tak sobie beztrosko leżał na dywanie? :)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images31.fotosik.pl/59/467236ac94121752.jpg[/URL] gremlin :) [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] bardzom szczesliwa ze ci fotaski sie podobuja:lol: [quote name='evaxon']cieszkam sie ze wszystko juz oki:multi: a dilerki i kropelki boskie:loveu: [URL]http://images31.fotosik.pl/59/4b67bf93152d8b59.jpg[/URL] ja tez tak chceeeee:placz::evil_lol:[/quote] ja tez cieszkam...:p [quote name='basia2202'][B][COLOR=purple]hurraaaa!! hurrraaaaa!! [/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]ale duuużo fotaaaaskówwwww!! :multi: [/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]wooow!! no ależ dili jest... przystojniastym piwnookim menszczyznommm :cool3: :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple][URL]http://images34.fotosik.pl/59/7b7e724ebcb80141.jpg[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]super też zdjęcia "próbne":)[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]tam były takie... czarno białe.. z kropelkami:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]noo... to one mi się najbardziej podobują[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]zdolna jesteś dziewuszka, oj bardzo ;)[/COLOR][/B] [/quote] taaaa bylo duzo fotaskow bo..na zapas:eviltong: [quote name='Paula_']Nareszcie fotaski Dilskiego :loveu: :multi: [URL]http://images34.fotosik.pl/59/7b7e724ebcb80141.jpg[/URL] tylko całować ten pychol :buzi: [URL]http://images31.fotosik.pl/59/467236ac94121752.jpg[/URL] i ten też :evil_lol: [URL]http://images34.fotosik.pl/59/6da3e710feaaebd4.jpg[/URL] zajebiście :crazyeye: [URL]http://images33.fotosik.pl/59/3bc27afaacdedbe2.jpg[/URL] kropelki na roślinkach me ulubione :loveu: Witanko :hand:[/quote] witaj Paula:loveu: kropelki to tez moje ulubione ....:p
  22. [quote name='akodinka']zeby nie bylo ze sciągnęłam, pisałam tamten post w tym samym czasie co Ty, ale mam trochę późniejszy czas, bo komputer się zacina,[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. [quote name='Rinuś'] [I][B]jeśli ten pies ,który by Brutusa zaatakował będzie na smyczy to Brutus automatycznie się wycofuje...po prostu odbiega...[/B][/I][/quote] fajnie miec takiego madrego sprytnego psa........ja mam psa ktory jesli jest na smyczy zezarlby wszystko co ma cztery lapy albo skrzydla....bez smyczy jest nieco lepiej:) i naprawde uwierz mi gdyby Twoj pies podbiegl do nas to ja to ciezko widze....i dodatkowo to pojechalabym po tobie ze ho ho! poniewaz ja naprawde wkladam mnostwo pracy w to zeby Dealera nauczyc ze nie trzeba wszystkiego atakowac i ze inne psy sa fajne i juz parokrotnie takie podbiegajace pieski niweczyly nasze drobne sukcesy... chcialabym zaznaczyc ze Dilski atakuje ze strachu( zle wspomnienia) i ma mnostwo psich kumpli dzieki ktorym pomalu pomalu cos zaczyna sie zmieniac na lepsze:pnp. juz nie szaleje na smyczy na sam widok innego psa, ale co za blisko to niezdrowo:evil_lol: tak wiec Rinus...uruchom wyobraznie i wyobraz sobie ze inny pies moze byc agresywny, chory, stary, po zabiegu itd itp.....
  24. [quote name='Rinuś'][I][B]jak dobrze przeczytałas co to napisałam to byś zobaczyła,że napisałam również ,że znam osobiście kilka małych psów które nie szczekają jakby JE zarzynali...[/B][/I] [I][B]mój Labrador mnie słucha,ale jest na tyle towarzyskim psem że podbiega żeby sie przywitać..jeśli pies nie jest przyjaźnie nastawiony to Brutus odchodzi...natomiast najlepsi są właściciele którzy od razu biorą swoje psa na ręce...logiczne że gdyby wiedziała,że mój pies coś zrobi to bym mu nie pozwoliła podbiegać do innych psów..a branie psa na ręce jeszcze bardziej motywuje dużego psa do sprawdzenia co tam jest...[/B][/I][/quote] Rinus...swietnie ze jestes pewna ze Twoj pies nic nie zrobi....ale jesli to jemu kiedy podbiegnie do innego psa cos sie stanie....???
  25. [quote name='Medorowa']*****:angryy::angryy: Pamiętacie, co Wam pisałam o tej suni, przywiązanej pod moimi drzwiami,która była oplataną kablem:angryy:, którą przygarnęła moją sąsiadka... A wiec okazało się, że będzie mieć małe:mdleje::mdleje: Pewnie dlatego ktoś ją wyrzucił:angryy: Trzeba będzie znaleźć domek dla tych maluchów ...[/quote] :mdleje::angryy:
×
×
  • Create New...