-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='Vectra']ale serio nie mogie jakoś się przyzwyczaić do tego agbaru ... naj dilowała tera baruje ... kuniec świata :diabloti: idę więc po coś do picia i do palenia[/quote] taaaa rob mi smaka...picie posiadam ale zapalic nie moge bo za plecami lezy i sapie gackopierz zwany malzonkiem mym :cool1:
-
[quote name='Vectra']O Dilerowa oooooo :diabloti:[/quote] O,O,OOOOOOOOOOOOOOOOO:diabloti:mamcia:loveu:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
mamcia pokoik bjutiful:loveu: widzialam zes bylas i spsulas gadu....:diabloti: -
[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]hejka [/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]z poczatku tygodnia[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred][IMG]http://yelims4.free.fr/Sourires/Sourire45.gif[/IMG][/COLOR][/B] [/quote] hejka z wieczorka:multi: [quote name='Medorowa']Buhahahhahahhaa [URL]http://images26.fotosik.pl/121/56976cbd0fe60967.jpg[/URL] Cze Dijejko:bigcool::bigcool:[/quote] cze Medorkowa:loveu: [quote name='evaxon']nooo:loveu: ty to jednak jestes fajna:loveu: :evil_lol:[/quote] wiem:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz:ale odwyk się nie powiódł ...mam nadzieje...;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]OOOOOO Nasz pręgowany koleżka :loveu::loveu::loveu:Dealer vel Dilski :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images33.fotosik.pl/68/80155f6cdbdd6cb1.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] chyba sie nie powiodl skoro zas jestem:grins: [quote name='AlKil']Witajcie Dilerkowie!! Obaczyłam zdjątka i tak się zastanawiam czy dobrze zrozumiałam, że Dilski lubi zagęszczać atmosferę..????:razz:[/quote] ojjjjjjjjj i to jak....szczegolnie wtedy kiedy mamy gosci lub my jestesmy w gosciach...:diabloti:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/68/75fe272cb8a8446f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/121/56976cbd0fe60967.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/121/eed8f99273c00a46.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/120/ca404ad40a3e8536.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/121/a86622417bf1d99d.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]jaaaa...ile pręgusa...tęskniłam za tą zmarszczoną facjatą ;) :evil_lol: :loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] zaraz dam jeszcze pare sztuk...:)
-
[quote name='malawaszka']już bardzie się chyba nie da :shake::mad:[/quote] nie bede sie spierac....po tym jak w niedziele B. napasl Dilskiego zoltym serkiem ...nie pojechalam wczoraj do kolezanki bo nie wiem czy przezylabym jazde autem a dwa nie wiem czy kolezanka by przezyla w sowim wlasnym domu...ja sie juz nieco uodpornilam chyba....:diabloti: normalnie wstyd z tym piesem do ludzi wyjsc...:roll:
-
[quote name='malawaszka']no - jest to jakieś pocieszenie :evil_lol: apropos rutino... to dobrze że przypomniałaś - idę moim pierdzielom podać :roll:[/quote] a nie boisz sie ze baczydla beda bardziej wyrazne?:diabloti:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/68/80155f6cdbdd6cb1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/122/4db3c3a955548c08.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/121/d3d3b0591d143cf6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/121/838667a76c408a1f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/120/7e47b1ec518a2d40.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/68/b80f1279b22c1735.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='malawaszka']:shake:jakiś taki niewyraźny .... :placz:[/quote] pocieszam sie mysla ze nie ja robilam te foty....:diabloti: a moze ja mu za malo rutinoskorbinu podaje:hmmmm:.....
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/122/a03811afcd754fb3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/68/a7483d9838c08cc5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/68/9a745bed64819263.jpg[/IMG][/URL]
-
takie tam...gupoty:cool1: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/121/d898b0f0f0197b13.jpg[/IMG][/URL]
-
uwaga.....dogomaniacki dealer:cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/120/74c25a49fab10c36.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/121/43e3f268d20b97f9.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='malawaszka']jak to z odwyku???? czy to znaczy, że już nie mamy swojego dogomaniackiego dealera???? :placz:[/quote] pssssst.......:diabloti:nic w przyrodzie nie ginie....:diabloti:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi:no nareszcie jesteś :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ano jestem...wypuscili mnie z odwyku:diabloti:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Cześć Dilkowa :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]przyniosłam coś na powitanie dla wszystkich :) ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][IMG]http://gabi.sklep.pl/images/Ciastka-ciasto/Obraz%20055.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] oooo chyba mi sie przypomnialo ze mi sie zapomnialo ze mialam cos zjesc...:hmmmm: dzieki zonkilkowa:p [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]cze:multi:...@...:loveu:...:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] czesc rozchachana:loveu::evil_lol:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=blue][B]wszystkim BARBAROM, GÓRNIKOM, żonom górrników, dzieciom górników, kochankom górników :evil_lol: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][SIZE=4][FONT=Arial][COLOR=blue]życze wszystkiego NAJ :B-fly:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/quote] dziekuje ci bardzo jako dziecko gornika:loveu: i witam cie ma gwiazdo poranna:diabloti:
-
haloooooooooooooooooooooooooooooooo to sem JAAAAAAAAAAAAAAAA [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_11_25.gif[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
agbar replied to basia2202's topic in Foto Blogi
dzien dobry Basiu wszystkiego najlepsiejszego z okazji imienin:loveu: -
Witam:multi:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
no to o mnie bys tez zle pomyslala..bo moje psisko kundlisko choc w gruncie rzeczy jest posluszne to czasem ma dzien swira i wtedy gluchnie, slepnie i w ogole cofa sie w rozwoju :evil_lol:i wtedy bez tego pieknego slowa wypowiedzianego z mocnym naciskiem na RRRRRRRRRRRRRRRRR sie nie obejdzie:evil_lol:..co lepsze - czasem uzyje TYLKO tego slowa bez komendy a piesek diabelek zmienia sie w pieska aniolka:evil_lol::evil_lol: a tak w ogole to dzien dobry:multi: -
dzien dobry.....i tyle na dzis:diabloti: