Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]a sie my tak porządziły troche :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] noooo faktycznie troche...puste butelki sie walaja ...sie potklam jak wlazilam:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=red][B]..jak pan taki kram ;)..............................:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=red][B]:knajpa:[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: z kim przystawalam taka sie stalam:diabloti:
  2. czesc pracowita mroweczko:grins:
  3. Alu...ty wiesz czego ci zyczymy....nie bede sie powtarzac:loveu::loveu:
  4. Witanko:grins: nie kocham scuruf ale ten latajacy mnie do lez rozbawil:evil_lol::evil_lol: [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/sps/1119.jpg[/URL]
  5. dzien dobry matenko....:diabloti:
  6. :grins: dzien dobry robaczku ty moj ti ti ti:loveu::loveu::loveu:
  7. dzien dobry:grins: ja tez nie chcem :grins: bo ja mam najlepsiejszy na swiecie:diabloti:mamusia Vectra mi zrobila:loveu:i nie oddam nikomu:eviltong:
  8. przylazlam reanimowac galeryje:grins:
  9. przyszedlam aby oznajmic ze dzien dobry:grins:
  10. dzien dobry ...czekam na tego huka:evil_lol:
  11. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=blue][B]za 500 stronke i za dilskiego kierego na fociszach widziołach.. i za Age i za Bar:evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :beerchug::drink1::knajpa::laola:[/quote] [quote name='Medorowa']No to napiję się za ten bar:loveu: Za resztę ferajny oczywiscie też:diabloti::diabloti: :knajpa:[/quote] [quote name='Paula_']Przyjszłam do Baru u Agi :grins: ;) :beerchug: [URL]http://images24.fotosik.pl/122/4db3c3a955548c08.jpg[/URL] :calus:[/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]no to pijemy w tym AG:diabloti:BAR-ze .......;)..........:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=red][B]:knajpa: :knajpa: :knajpa: :knajpa: :knajpa: :knajpa: [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] no prosze co za zdziczenie obyczajow:diabloti: ja istota niewinna spie sobie grzecznie a tu jakies balangi i pijanstwo:diabloti: KWM:loveu::loveu:
  12. [quote name='Vectra']gdize z tymi zabłoconymi buciorami się pchasz do mego musku aaaa ? :mad: słome wyjm :diabloti:[/quote] slome wyjmlam ukulalam se siennik i ide spac:eviltong::diabloti:
  13. [quote name='Vectra']ja nic nie wiem nic nie pamiętam , co złego to nie ja :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: Medorowa chono tu bo Ci Dilerowobarowa chlew robi w blogasku :diabloti:[/quote] Medorowo ty jej nie sluchej bo ona mo luzy w musku:diabloti:
  14. [quote name='Vectra']co Ty mnie też :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :diabloti:[/quote] to co ty wiesz a ja rozumiem:loveu:
  15. [quote name='Vectra']ja dopiero zaczęłam pić :diabloti: fff końcu przestały mnie komórki mózgowe uwierać :multi:[/quote] obumarly calkiem juz??:loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm:...leją powiadasz .....:evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] tja....a....leja Pilsudskiego:evil_lol:
  16. [quote name='Vectra']tak , to cała ona :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] i ja ciebie tez:diabloti:
  17. [quote name='Vectra']spać w dzień :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: o jakie leniwce :diabloti: [CENTER][SIZE=5][COLOR=magenta][B]NIE SPAĆ KKKURDE !!!!![/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/quote] faktycznie...normalnie toc srodek dnia jest:roll: matka ty juz nie pij:diabloti: [quote name='Alicja']:eviltong::eviltong::eviltong:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:eviltong:nie wszyscy ...ale już idą ;)[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=red][B]500 stronka [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [/quote] kaj pojdziesz jak leje???:evil_lol:
  18. [quote name='Vectra']Te , nie bądź taka hej do przodu , bo Cię pająki za obraz wciągną :diabloti: ę , ą , ó , ń :eviltong: :evil_lol:[/quote] zlosliwa stara zwiedla maupa:loveu::loveu:
  19. [quote name='Vectra'] łub ,bum , stuk , puk , jep :diabloti:[/quote] normalnie ...jasnowidz:diabloti:
  20. [quote name='Vectra']:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: PUK PUK PUK PUK PUK[/quote] ty mamcia tjoche kultury curva ...nie pukaj drukowanymi literkami bo farba z drzwi oblezie:diabloti:
  21. [quote name='Vectra']słuchajcie !!!!! nie powiem WAM że dilerowa jutro zajara :diabloti:[/quote] wszyscy spiom:eviltong::eviltong::eviltong:
  22. [quote name='Vectra']a peffnie że spsułam :diabloti: nie ma stukania w klawisze :eviltong: :diabloti:[/quote] no jak nie ma stukania to nie..bede moje klawiszki delikatnie piescic opuszkami mych czulych palcow:diabloti:
  23. [quote name='Vectra']no ze mną nie zapalisz ? :diabloti: mój kolega za moimi plecami właśnie zasnął ... kocha ten spokój ,[/quote] zapale jutro tylko ciiiiiichooooooo:diabloti:nikomu nie mow:evil_lol:
  24. [CENTER]puk puk puk[/CENTER] [CENTER]:diabloti::loveu::diabloti::loveu::diabloti:[/CENTER]
×
×
  • Create New...