Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. i tu tez mnie sniegiem strasza.......kawy dostane tu?? bo do kuchni mam daleko ....:diabloti:
  2. wrocilam.....bym fotek chciala....oczy me zlaknione:diabloti:
  3. [quote name='AlKil']cześć Rządząca!!! :lol:[/quote] czeeeeeesc powrocona z wojazy:razz: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]e nie zauważylam żeby paznokietki:diabloti::diabloti::diabloti: przeszkadzały w klikaniu:eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]witajcie Koleżanko[/COLOR][/B] [/quote] witajcie:grins:
  4. Paulowata witanko:grins:
  5. czesc Orientalni:grins: gratuluje laptoka:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Cze Goni :multi::multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]gratulki laptopika ...teraz tylko necik;)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Cze Goni :multi::multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]gratulki laptopika ...teraz tylko necik;)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Alu widze ze ze szczescia az czkawki dostalas:diabloti:
  6. [quote name='Pysia']Buahahahahaha nie myślałam że to aż tutaj dotrze :evil_lol: Ślubowałam cnotliwość - tfu! znaczy cierpliwość - ale to nie znaczy że cały świat ma o tym wiedziec :diabloti:[/quote] swiat juz wie:grins:
  7. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]cze powrócona nieskonsumowana :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nieskonsumowana bo niestrawna:cool1:
  8. czeeeeeeeeeeee kolezanko z naszej klasy:grins:
  9. [quote name='AlKil']dzień dobry!:loveu: To byław końcu ta przerwa, czy nie? Czy to jeszcze jest ta noc, tylko ja o tym nie wiem????:niewiem:[/quote] noc swymi mackami siegnela tak daleko, objela nimi swiat caly ktory w mroku wiecznym pograzyl sie...ale gdzies daleko na krancach jego swiatelko w tunelu blyska, jeszcze niesmialo ale juz wola...pojdzcie do mnie, pojdzcie......
  10. [quote name='Alicja']:eviltong::eviltong:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:eviltong:ciesz sie że ino po okach [/B][/COLOR][/FONT]:grins:[/quote] niezmiernie sie ciesze..radosc ma granic nie ma:grins:
  11. :grins: dzien dobry:grins: wena tworcza mi sie nie obudzila jeszcze .....ale ja tu wroce:diabloti:
  12. Basia..oddaj Zuzce klatke......i dawaj foteczki...:razz:
  13. czesc Ewcia:multi::multi::multi:przybywszy, poczytawszy...ja tu jeszcze wroce:diabloti:
  14. mamusiu moja:loveu:wiem ze tesknota za mna ci nie dawala spac :diabloti: ale juz jestem i cie nie opuszcze...nigdy:diabloti:
  15. [quote name='Medorowa']Cze Dijejko:loveu::loveu:[/quote] cze kolezanko z lawki szkolnej co to ma NIBY wstret do alkoholu:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: dilerke wetło lebo cóś:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]albo ją te ludożerce pożarły :hmmmm:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] a kuku...jezdech:multi: [quote name='Vectra']Dilerka sobie tipsy zafundowała i nie może stukać w klawisze co by się jej nie połamały :diabloti: ja też cię kocham :evilbat:[/quote] stukam nosem...ty wyrodna matko:diabloti: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]didżejka... APOKALIPSA!!! naprawili dogo i śmiga :mdleje: a ja sie też odzwyczaiłam tu być ... i już nie wyrabiam ... tak nagadały :shake::placz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]no... chooo- klikaj kończynami dolnymi ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] apokalipsa..po co je naprawili...znowu nie bede miala na nic czasu...masiakra:diabloti:
  16. [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]cze:multi::multi:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]pomimo gęsto przejeżdżających busów doszłam do końca:diabloti:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]uffffffff[/COLOR][/B] [/quote] trza bylo do jakiegos wsiasc i pojechac byle gdzieeeee:diabloti: [quote name='AlKil']ło matko!! Gdzie się podziała Dealerkowa???????:crazyeye: A tylko tydzień mnie w kraju nie było...:cool1:[/quote] :niewiem: poszla na taras i nie wrocila zaraz..teraz JA TU rzadze:diabloti: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]dilskie... pamietacie mnie?? :razz::razz: na chwile ODBRAZIŁAM sie na dogo więc se tu jestem :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]taka dziś jestem [/COLOR][/FONT][/B][IMG]http://yelims2.free.fr/DoDo/Dodo01.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]padam fejsom na klawiaturke [/B][/COLOR][/FONT][/quote] :hmmmm:....klockowa? cos mi sie kojarzy.....:loveu: [quote name='evaxon']świaaatłooo nosisz je w sobieeee... świaaaaaatłoooo nie zgasnie nienie nieee jeeejeeee oł jeeee uuu jeee ejejjeeeeeeee hej Dilowa:cool1::multi::evil_lol:[/quote] hej rozspiewana:cool1: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]jakie tutaj śpiewy piekne odchodzą, zatem trzeba potańczyć ;) :bigcool::Cool!:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Witam Dilerów ;) :evil_lol: :multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Miziaki dla tego pręgowanego Dilera :) :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] witamy ...melduje ze pomiziany..chociaz powinnam wypchac....kolejne papcie dopisuje do listy juz zezartych:mad::diabloti:
  17. [quote name='malawaszka']haha ja na kręglach zawsze paznokcie łami.e - nawet jak są milimetrowej długości - zawsze połamane :shake:[/quote] wiem jak to boli.....mialam sobie paznokcie:grins:
  18. gniewam sie gniewam sie gniewam po trzykroc sie gniewam....nie chcialas mnie wpuscic ty torbo do siebie...ile razy chce cos napisac to serwer jest busyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:mad::angryy: to ostatnia proba:cool1: EDIT: udalo sieeeeeeeeeeeeeeeee
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:roll:...no ta ....UE......a u nas jak sama nie złapiesz i nie urwiesz to ni mosz :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]cze normalna inaczej ;)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] cze nienormalna:eviltong: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]eee tam.. nie panikuj.. bozia dała 2 rączki- ta druga to zapsowa :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]witanko :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]osz choliera za 10 minut zaczynam prace :eek2:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] raczki dala ...ale instrukcji nie dostalam:roll: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Cześć Dilerki :)[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] czesc i czolem i kolanem:multi: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:oops::oops::oops:......zapomnłam się przywitać .....boś zabebłała mnie tymi kręglami :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:grins: doberek [/COLOR][/FONT][/B][/quote] jak to zapomlas..jak moglas....ja tego nie przezyje....:placz:
  20. dzien dobry kolezanko z klasy naszej:loveu:wlazlam bo dogo nawet wspolpracuje ale nie wiem jak dlugo:roll:
  21. [quote name='Alicja']:crazyeye::crazyeye:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:crazyeye::crazyeye:RĘKĘ :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] tja..nowa z dostawa do domu:eviltong:
  22. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]3 piwa prosze :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]chooo aga .. nooooooooooooooo :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jak NASZ dilski?? [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] NASZ Dilski ma sie dobrze....gorzej ze mna:roll:bylismy wczoraj pograc w kregle i reka mi sie popsula......ale WYGRALAM!!:diabloti:
×
×
  • Create New...