-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
buhahahaha jakbym Bartusia widziala..kotek robi kolacje, obiad, sniadanie -niepotrzebne skreslic...mowi do mnie kochanie ty sobie poczytaj , zapal wypij kawke ja gotuje.... minute pozniej, trzaska szafka, druga, slysze mamrotanie...duuuup cos spada...podnosze sie.'' siedz kochanie nic sie nie dzieje'' wiec siedze, szuflada trzaska, szafka, dzwonia gary...''ekhm...gdzie MAMY tarke??'' odpowiadam...minute pozniej..''zono mila MAMY takie to cos no do piekarnika papier taki??'' oczywiscie ze mamy wskazuje odpowiedni kierunek...minute pozniej pyta o wyciskacz do czosnku, otwieracz do konserw, salaterki itd itp.......zrywam sie w koncu i wsciekla lece do kuchni otwieram szafki i dre sie '' tu talerze, tu garnki, tu to tu tamto, spis inwentarza mam ci zrobic???????'' po czym sie obraza i z mina cierpietnika delikatnie otwiera szafeczki i szuka bez slowa.... mezczyzni:roll: -
wkraczam i ja ..widze ze cenzura tez wkroczyla....:diabloti:
- 78403 replies
-
dzien dobry.......listopadowy sloneczny poranek....i co z tego.... siedze sama w domu, no nie calkiem sama, lezy przy mnie moje pregowane szczescie...Dili...ale mimo wszystko jestem sama....przyjaciele, rodzina 1000 kilometrow stad..mam tylko was...wirtualnych przyjaciol, niektorzy z was stali sie realni i dziekuje Wam za to ze jestescie.... wiem ze to moze glupie ze tak pisze, ale psu juz powiedzialam wszystko i poszedl...chyba juz ma dosc....:cool1:a ja musze to z siebie wyrzucic...moze nie czytajcie tego posta.... boje sie....boje sie jak cholera...jutro znowu TEN dzien...23 listopad....jak ja nienawidze listopada a juz tego dnia nienawidze po trzykroc, po stokroc go nienawidze.... dwa lata temu w ten dzien Bartek mial wypadek samochodowy......dwa tygodnie lezal w spiaczce...dwa tygodnie ktore dla mnie byly wiekiem calym, dwa tygodnie podczas ktorych czulam jak go trace, dwa tygodnie podczas ktorych modlilam sie tak gorliwie jak nidy w zyciu choc nie chodze do kosciola,rzadko prosze o cos Boga wtedy polegalam tylko na Nim....14 dlugich dni podczas ktorach umieralam po kawalku....to wtedy doszlam do wnoisku ze nasze zycie zamyka sie w statystykach,mial 2%szans na przezycie...przeszedl kilka powaznych operacji,nazywam go teraz Moim Czlowiekiem Z Metalu....przed i po kazdej z nich slyszalam..maz ma tyle i tyle procent na to, na tamto...cholerna statystyka...wyszedl z tego prawie bez szwanku..lekarze okreslili to jako cud...24 grudnia na wlasne zadanie wyszedl ze szpitala....takiego prezentu pod choinke nie dostane juz nigdy....los zwrocil mi meza...dopiero kiedy zobaczylam go w progu naszego domu uwierzylam ze bedzie zyl....chociaz przez kilka miesiecy nie radzil sobie z podstawowymi czynnosciami BYL..byl przy mnie byl ze mna.... a ja? do dzis budze sie w nocy i sprawdzam czy oddycha...dzwonie za kazdym razem kiedy spoznia sie kilka minut....boje sie o niego ..tak bardzo sie boje... boje sie wielu rzeczy ale od tamtego dnia boje sie tego, ze w kazdej chwili moze odejsc ktos bliski, ktos z rodziny, przyjaciel, kolezanka..znajomy..i ja nie zdaze temu komus powiedziec tylu rzeczy...nie powiem dziekuje , przepraszam , lubie cie , kocham cie.... wypadek Bartka tak wiele zmienil w naszym zyciu....staram sie byc lepsza, staram sie zyc z ludzmi w zgodzie, mowie co do nich czuje bo boje sie ze moge nie miec wiecej okazji.... niedlugo Bartek ma miec operacje , musi usunac czesc zelastwa ktora ma w sobie...statystyka...tylko kilkadziesiat procent szans na to ze reka bedzie w pelni sprawna..... jutro ten dzien...wiem ze on sie go boi...a ja nie chce i nie moge mu pokazac ze ja tez....musze byc silna a nie wiem czy dam rade.... w tamtym roku oboje nie dalismy rady...siedzielismy i plakalismy... wiem..ktos powie ze bylo minelo...dla mnie nie...strach siedzi w glowie, czai sie i znienacka atakuje...probuje sie z tym strachem zaprzyjaznic, oswoic go bo skoro mieszkamy razem w jedym ciele dobrze byloby sie zaprzyjaznic...ale on nie chce, szczerzy te zebiska i straszy.... SWOBODNE SPADANIE CIAŁ JEST RUCHEM JEDNOSTAJNIE PRZYSPIESZONYM,ZACHODZĄCYM POD WPŁYWEM STAŁEJ SIŁY, KTÓRĄ JEST CIĘŻAR CIAŁA, RÓWNY W PRZYBLIŻENIU SILE GRAWITACJI.PRZYSPIESZENIE, Z JAKIM PORUSZA SIĘ CIAŁO SWOBODNIE SPADAJĄCE, NAZYWAMY PRZYSPIESZENIEM ZIEMSKIM. OZNACZAMY JE SYMBOLEM g. WARTOŚĆ g W POLSCE WYNOSI 9,81 m/s2. wiem ze jutro spadne,ponownie...wiem ze kiedy rano sie obudzimy,Bartek bedzie mial strach w oczach a ja musze go przytulic, podac mu reke powiedziec, pokazac jak bardzo go kocham...powiedziec zeby sie nie bal...moj Bartus ma oczy niebieskie i w te oczy bede patrzec i dziekowac Bogu za to ze skrzyzowal nasze drogi....
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
agbar replied to basia2202's topic in Foto Blogi
bylam widzialam czytalam..gratuluje i tobie i psicy....:loveu::loveu::loveu: -
witajcie ludziska i psiska:multi::multi:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
dzien dobry Pysiu rownie piekna co cnotliwa...tfuuu cierpliwa:grins: -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
dzien dobry w ten jesienny sloneczny dzionek:cool1: -
czesc jajcara:eviltong:
-
:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: wspominalam juz jak bardzo cie nienawidze?:diabloti::loveu:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
czesc mamcia:diabloti: jak sobie poczytalam o twoim zwierzyncu to sobie pomyslalam ze...jednak jeden pies wystarczy:roll:mniejsze straty i mniej ran:diabloti: -
chataaaaaaaaaaaaaaa wolnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:diabloti:
-
[quote name='AlKil']ja mam sklerozę, więc czy były czy nie były, to jakbym widziała je po raz pierwszy.:evil_lol:[/quote] specjalnie dla ciebie bede wstawiac w kolko te same:diabloti: [quote name='malawaszka']nie było tej pszczoły :loveu::loveu::loveu: pikna - na focie tylko ale pikna :loveu: fotka pikna :klacz: aaa ja też poproszę drugą kawusię :cool1:[/quote] Waszeczko takie slowa z twych ust to komplement prawdziwy:oops: a sie juz tak rozpedzilam ze juz 3 pije:diabloti:
-
[quote name='AlKil']dwóch cudownych chłopców, którzy plują rodzicom w twarz, biją, grożą, że spalą i zabiją. Mają po 7 lat....:cool1:[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
- 78403 replies
-
nie odbieraj go.....:diabloti:
-
[quote name='AlKil']już zaczęłam, nie czujesz tej mej miłości, która zaczyna spowijać Cię niczym niebiański obłok!!!!:loveu: Alu, oglądam właśnie powtórkę niani na tvn i oczom nie wierzę....:crazyeye:[/quote] a co sie tam dzieje..bo ja mam polska tv na dole i nie chce mi sie isc....
- 78403 replies
-
[quote name='malawaszka']kawał świata z Wami zwiedziłam :p starczy mi już - i nie musze tam jechać do Egyptu ;) ale fotek więcej daj daj daj nie odmawiaj :evil_lol:[/quote] wlasnie..daj daj daj..nie odmawiaj daj...to co masz najlepszegoooooooo:roll:
-
[quote name='AlKil']Muszę tą tajemną istotę obadać, rozszyfrować tą zagadkę... niech mroki się rozjasnią i świat ujrzy tą, któreą będziemy móc wielbic i chwalić pod niebiosa....:modla::modla::modla:[/quote] wielbic mozecie mnie juz teraz:grins:...pozwalam wam na to w laskawosci swej....:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='AlKil']Przemiana Dealerkowej w agbar tak mnie przeraziła.. znam ja tą kobietę czyż nie...:smhair2: [/quote] prawda jest taka ze nikt stapajacy po ziemi nie zna tej kobiety....tajemnica sie otoczyla ....:cool1:
- 78403 replies
-
[quote name='AlKil']aaaaaaa :scared: [/quote] czemuz ach czemuz uciekasz w poplochu....
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja']:placz::placz::placz::placz:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:placz:KTOŚ wygrał Twoja wygraną :shake:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]poobijalaś sie :hmmmm: że tu to robactwo dajesz :mad:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images32.fotosik.pl/51/b2e08d7cb7e268ff.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]ma nas podziabać :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ku przestrodze dalam robala ja tu.....patrzta jak wyglada i unikajcie....:diabloti:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/51/9ae017632a92d9cd.jpg[/IMG][/URL]
-
foty pazdziernikowe.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/51/3dcd7c859373011b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/51/b2cae85d6c62e9e2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/115/edd2664f89713cd3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/116/3117aef7b6056c94.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/116/3aca6a3ad38783dc.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]rureczko... jezdem.. i już nie wyrabiam :placz::placz: cholerne śmigajace dogo :mad: i nie ma mojego LOTTO :placz::placz: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie plakaj....bo mnie twoje lzy nie wzruszaja:diabloti: ale dzieki za przypomnienie...musze sprawdzic totka....moze mam 21 baniek a nie wiem:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
-
sprzatam w fotkach.....nie wiem czy te byly..ale co mi tam:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/51/b2e08d7cb7e268ff.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:roll:....eeee tam ....najwyżej troche sie poobijasz :cool3:...albo pookładaj się poduszkami :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] tja najwyzej sie poobijam...dziekuje za troske:grins: