Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Witanko zaś :diabloti:....dopchałam się przez zamulony serwer :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]Co byś nie ślimtala po kątach i nie gadala ze ciem nie lubiam to wstawiam Ci pioseneczkę ....taka jak Madzialenie :grins: .......[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Na dworze zawierucha [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_63.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]na dworze pada śnieg [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/28/28_4_4.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]wiatr mroźny mocno dmucha [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/28/28_4_8.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]lecz nie przestraszy mnie ....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Ulepię dziś bałwana bo śniegu jest już dość [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/28/28_4_12.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Z wegielków zrobię oczy ...z marchewki zrobię nos [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/28/28_4_7.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/quote] Ala......ty juz moze nie pij co?:diabloti: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Cześć Dilerki :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] czesc zonkilki:multi::multi: [quote name='Paula_']Hejka Dilerka :multi:[/quote] hejka Paulino:loveu: a ja znielubialam dogo i se ide.....nie bedzie dogo pluc mi w twarz .... jak juz bedzie na zawsze dobrze to se przyjde....
  2. jestem....nie wiem po co ale jestem:cool1:
  3. pada snieg pada snieg ciesza sie ..balwanki:diabloti: renifery to frajery ciagna mikolajowi sanki:roll: dzie dobry wszem i wobec oglaszam a ciebie ty stara torbo witam ciule i serdecznie:loveu:
  4. bryyyyyyyyyyyy...i brrr i brrrr ZIMA!!!!!! dzien dobry mowie, oznajmiam ze fotki widzialam , ze czytalam bo mi sie dogo odmulnelo chwilowo....i co to ja jeszcze mialam:hmmmm: aaaaa ZIMA!!!! :diabloti:
  5. dzien dobry torbo.... :loveu:
  6. dzien dobry wycieczkowiczko zasypana sniegiem....u mnie ciagle ...liscie:grins: jakby mniej ale jednak:cool3:
  7. dzien dobry moi mili parafianie:grins: prace skrecajace ukonczone....na razie..bo jeszcze nie wszystko mamy :roll: a tak w ogole to zimno...5 stopni, nie pada snieg i swieci slonce....:diabloti: Dilik cierpi...ma biegaczke ale sam sobie winien....ukradl mi maslo z torby i zezarl...to tera ma:evil_lol: ide popaszczec co sie u was w bloguniach dzieje:roll:
  8. kocham was gupolki moje:loveu:oznajmiam szybko ze zyjemy ale czas nam sie skurczyl jakos.....nakupowalismy rozosci pt. meble, sofy, komody, szafki, lozko i tysiac innych rzeczy no i skrecamy , skrecamy, skrecamy....pijemy piffoo i...skrecamy....jak skonczymy kiedys to powroce:grins:
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]bo ja mam radosne podejście do zycia dziś :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] i chwala ci za to:loveu:
  10. [quote name='Imbirka']Witaj Basiu:multi::multi::multi: no faktycznie masz problema:cool3: i to takiego jak ja z Imbirem:roll: tylko, ze mój atakował drzwi i okna i ewidentnie chciał wydostać się z domu... jak to mu się nie udało to z nerwów trzeba było pralkę wyciągnąć... faktycznie klatka go uspokoiła... wiem, ze to nie jest wyjście z sytuacji, ale dla bezpieczeństwa zwierzaka coś trzeba zrobić... teraz jak wychodzę na dłużej to tylko klatka jest w użytku:roll:[/quote] wiesz co a ja jednak uwazam ze klatka to jest jakies wyjscie,po pierwsze to co piszesz - bezpieczenstwo psa, po drugie tak jak wielu mowi, pisze itd:) pies dobrze czuje sie chyba( nie jestem psem wiec pisze chyba) majac ''dach'' nad glowa, swoja ''jame'' . u nas niestety klatka sie nie sprawdzila , z tym ze Dilski nie niszczyl tylko wyl jak opetany kiedy zostawal sam. wyprobowalismy chyba wszelkie dostepne, doradzone, wyszukane sposoby i nic.....siedzial w klatce i dalej wyl jak potepieniec.....nie ukrywam ze sie poddalam:roll:to znaczy olalam to w koncu i co? i teraz placze tylko czasem ale jak zostaje sam to wlazi pod stol czyli ma ten wlasnie''dach '' nad glowa...klatke oddalismy do schroniska:)
  11. Basiu nie ma i nie bedzie psow idealnych, tak jak i ludzi, kazdy z nas przechodzil przez cos posiadajac psa wiec dlaczego mamy sobie nie pomagac.... no i dzien dobry oczywiscie:multi:
  12. dzien dobry dostawco lisci:grins: [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/28/28_2_9.gif[/IMG][/URL]
  13. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:grins: ..........................[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ja nie wiem czy tu jest sie z czego cieszyc:diabloti:
  14. [quote name='clockwork'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=blue][B]z rana sie wzruszyłam..:-(:-(... dam se taką foteczke... bo to obraz jak piesy potrafia kochać [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [CENTER][url]http://i3.tinypic.com/62n4i02.jpg[/url][/CENTER] [/quote] a nie chcialam tego ogladac jak mi Ala dala linka do foty......kurde...:-( dzien dobry torbo:grins:
  15. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:o masz Ci los.....masz pogietego chłopa ...masakra ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] pogietego chopa i wygnietego psa:roll:
  16. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu:ależ skądże znowu .....:gins:....tylko Bartek nie może się nudzić ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Aguś ....praffda :grins:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:hmmmm: ale ktos mi dziś opowiadał o liściach z całej okolicy ...........zaś mnie ten nimiec dopadł :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [quote name='Alicja'][B][COLOR=red]kompek miał czkawkę :grins:[/COLOR][/B][/quote] [quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]2 nimce cie dopadli :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie czkaj :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [quote name='Alicja']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=red][B]nie 2 Nimce a jedna laska z Jebia [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:hmmmm: mialas iść na kolację [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]sie robi kolacja... ale przyszedł kumpel i po... browarku ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]poślij go do mnie :evil_lol:ale z browarkiem ja już mam zrobioną [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]NIE!!! :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:obrazic: @....:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]podziel się [/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=red][B]no dobra ....zostaw Qmpla ....ino weź pifff :knajpa:i sama wpadnij mam kiełbachę z rusztu :eviltong: slicznie wypieczoną mniammmmmm:eating:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]przyszłam z piffem [/B][/COLOR][/FONT] [LEFT][FONT=Arial][COLOR=blue][B]haha.. też miałam kiełbache..... ale taka z patelni... smażoną... wyszła jak z ogniska... taka zwęglona :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/LEFT] [/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]no to :popcorn:....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]ale moja kielbaska była lepsiejsza [/COLOR][/FONT][/B][/quote] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]Alu... nie wątpie... każda kiełbacha była lepsiejsza cosik sie mnie spartoliło.... taka za mocno przyrumieniona wyszła :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Alicja']:crazyeye:[FONT=Arial][COLOR=red][B]................:roflt:....czyżby kompecek był za daleko kuchenki jak przy moim 1szym nalesniku dzisiaj :splat:taki w ciemnym odcieniu wyszedł jak po solarium turbo :oops:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='clockwork']:grins:[/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ten uśmiech mówi sam za siebie i .....:hmmmm: Ciebie :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :stupid::grins:
  17. [LEFT][quote name='Medorowa']Jołł wiedźmo:loveu:[/quote][/LEFT] halo czarowniczko:loveu: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]a no taką jesień to ja też lubieć :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]niestety od dwóch dni non stop pada i do tego jeszcze czasami śnieży :crazyeye: :shake:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Witam i cieplutko Was pozdrawiam :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] witam a u nas znowu slonko od rana:multi: [quote name='basia2202'][B][COLOR=purple]podsumowując... g**niana pogoda :watpliwy:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]witaj dilerko przemieniona:p[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]widziałam Twe jesienne foty - no zarąbiste kolory! :crazyeye:[/COLOR][/B] [/quote] witanko Basiu... [quote name='Alicja'][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_15_14.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=red][B]Bartek :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]Aga :grins: [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_15_13.gif[/IMG] [/quote] skad wiesz:grins: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]myślisz że byłaby taka złośliwa :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie mysli....wie:roll: [quote name='Alicja'][B][COLOR=red]kompek miał czkawkę :grins:[/COLOR][/B][/quote] buhahaha...za duzo piffa wypil moze:hmmmm: [quote name='Alicja'][IMG]http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=red][B]wstałabyś już ...co :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]zostały talerzyki po kiełbasie...ruszt i patelnia ....pozmywać trzeba ...Klockowa zalegla przy Pawciu i nie było komu ...ja pozgniatałam puszki [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]i swieża dostawa liści :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [CENTER][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_15_13.gif[/IMG][/CENTER] [/quote] [LEFT]wstalam o 5 rano:mdleje: a o 6:30 Bartek zamiatal liscie:mdleje: pogielo mi chlopa[/LEFT] [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]cześć.................[/B][/COLOR][/quote] [quote name='BeaC'] [LEFT][B][COLOR=darkred]no i jak mam teraz do Ciebie mówić jak żeś se zmieniła nicka.............na jakieś niewiadomo co[/COLOR][/B][/LEFT] [LEFT][B][COLOR=darkred]mimo wszystko witaj:cool3::cool3:[/COLOR][/B][/LEFT] [LEFT][B][COLOR=darkred]widziałam piękne jesienne foty:multi:[/COLOR][/B][/LEFT] [/quote] [LEFT]mozesz do mnie mowic...miszczu:grins: [LEFT]dzien dober Luskowa:multi:[/LEFT] [/LEFT]
  18. [quote name='basia2202'] [B][COLOR=purple]ło matko kochana! :question: :crazyeye: :icon_roc:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]dilerowa... no Ty się nie odmieniaj tak znienacka, bo przecie żem Cię nie poznała :-? :evil_lol: normalnie pomyślałam, że to jakaś nowa całkiem ciocia :cool3:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]a pani mrzewińska... ona jakiś login ma czy tak normalnie nazwisko swoje? zdaje się... że jakieś jej książeczki mam :hmmmm:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]eloł dilerowa-agbarowa :)[/COLOR][/B] [/quote] :grins: to ja tadam:multi:jest zalogowana pod ''Mrzewinska'':p
  19. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]cholera ... mam otwarte wrota twojego blogasa od godziny.... ino zapomniałam sie przywitać :oops::oops::oops: i ujawnić [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]cholerny niemiec :mad:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] a to ty mi tu przeciag robisz stara torbo:diabloti: [quote name='malawaszka']i już nie będziesz nas drażnić pięknymi kolorami :p[/quote] znajde jakies oliscione drzewka specjalnie for ju:grins: [quote name='evaxon']siemanko ciachajaca emoty barówo:multi::multi::multi:[/quote] sciemnianko Efka:loveu:
  20. [quote name='malawaszka'][URL]http://images32.fotosik.pl/35/752809ad44479ff4.jpg[/URL] :mdleje: te kolory to prawdziwe czy podrasowane???? :crazyeye:[/quote] Wasiu nie padaj:grins: to zdjecie jest robione na czyms takim co sie nazywa''liscie'' ale byla piekna pogoda w ten dzien i tak to na zywca wygladalo.... [quote name='Pysia']Przyszłam Ci powiedzieć że Cię nie znam :cool1::diabloti:[/quote] przyjelam do wiadomosci:diabloti: [quote name='evaxon'][URL]http://images28.fotosik.pl/107/5f37cb78d24206be.jpg[/URL] [URL]http://images31.fotosik.pl/35/762b888c092583b4.jpg[/URL] omg....jakie piekne witanko :multi:[/quote] witanko Effffcia z drzewcia [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]współczuje rachunku za wode :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]cze torebeczko mła przestarzała :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] zaoszczedze...nie bede sie myc:roll: czesc ruro z kremem:grins: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Cześć :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]o kurczin sin ale śliczna jesień [URL]http://images28.fotosik.pl/107/5f37cb78d24206be.jpg[/URL] :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images32.fotosik.pl/35/756653a7920b21c6.jpg[/URL] i Dilerek...już zaczynałam tęsknić za tą mordką :)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] witanko taka jesien uwielbiam ale jak pada i wieje i zimno to nie lubiam:shake: [quote name='Gonitwa']Hejo! Przez ten Twoj nick chwilowo nie wiedziałam gdzie jestem...[/quote] chwilowa pomrocznosc niejasna:cool3: [quote name='Alicja'][COLOR=red][FONT=Arial][B]:multi:jestem wrócona do domeczku [/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Arial][COLOR=red]fotasy piesów widziałam [/COLOR][/FONT][/B] [COLOR=red][FONT=Arial][B]kolorowe fotaski liściów tysz [/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Arial][B]o pijaństwie piesow czytałam [/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Arial][COLOR=red]przesyłam buziaki :loveu: fluidy i wibracje :evil_lol::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] za fluidy dziekuje - przydaly sie:loveu: wibracje mnie nie kreca:diabloti: [quote name='Paula_']Hej Agulińska :multi: [URL]http://images31.fotosik.pl/35/762b888c092583b4.jpg[/URL] o ja pierdu, ale macie pikną jesień :loveu: [URL]http://images28.fotosik.pl/107/11a78b346971b5ae.jpg[/URL] am :D Poka nowy domek [/quote] Hej Paulowata:loveu: ano jesien byla piekna, dzis wieje jak choliera i liscie z drzew zdmuchlo wsie i lyse takie biedne sa.... a domek przeca pokazywalam ...chyba:hmmm: [quote name='Alicja'][IMG]http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=red][B]witam się z Tobą i Dilskim porannie :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]w nowy :hmmmm: lepszy dzień [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] witam ciebie i ja:loveu: i oby bylo juz tylko lepiej..... emoty ciach.....
  21. czesc zaspana:grins: moja ty torebeczko stara z kjokodyja:loveu:
  22. dzien dobry Alicjo bom cie nie witala dzis jeszcze......na dogo:loveu: nie spaceruj tyle z Ozzulcem bo mu poduchi odmarzna:roll:
  23. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=red][B]zwracałaś u mojej matki na blogasie :crazyeye::crazyeye::crazyeye:feeeee nieladnie :shake:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [/quote] no przeciez u siebie nie bede marasic:grins: dzien dobry Pysiu:hand:
  24. dzien dobry matko cierpiaca:grins:
  25. przbywszy:grins:
×
×
  • Create New...