-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
przeczytalam radosna tworczosc kolezanki Kasiznumerkami:diabloti: rece mnie opadli.. nie wierze w ani jedno twoje slowo..chcialabym wiedziec co sie stalo naprawde z Kora i co sie dzieje z Baronem?????????? przydalaby sie Oktawia ona ma jedna doskonala rade dla takich jak ty....:diabloti:
-
jesuuuuu...ja myslalam ze to moj blogasek a to jakis dom wariatow:roll: wychodze.....:hand:
-
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
trzymac lapki bedziemy.....:grins: -
[quote name='lolka75']cudo co wlasnie mi klocka postawilo w przedpokoju[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-434.gif[/IMG]...........[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-173.gif[/IMG][/quote] a skad ona go wziela tego naszego Klocka:hmmmm::diabloti: a niedaleko do mnie masz nie wiem jak.....ale pewnie blizej niz do Polski..na ten przyklad do Amsterdamu mamy jakies.....400 pare km... tylko jutro nie przyjedz bo mam tylko jedna malusia babeczke do kawy i sama ja zezre:grins:
-
[quote name='WŁADCZYNI']A ja mając wybór, chcę za jakiś czas drugie łaciate. Są trudne, są wymagające, są szalenie inteligentne i pobudliwe. Ale są fantastycznymi psami, o wielkim potencjale. Pełna zapału po przeczytaniu czegoś tam na temat klikera zaczełam się dzielić informacjami z pewną panią - która najpierw patrzyła na mnie jak na czuba,a później powiedziała że jej pies to za głupi na szkolenie. Suczka oczywiście pięknie bawi się z innymi psami, albo je zagryza różnie. Zawsze bez smyczy. Inna pani - "nie będziesz mnie gówniaro pouczać". "to #%#%@# z tego parku" "bo mój pies umie się bronić" (po tym jak pewna suczka postanowiła zeżreć moją) "bo ja psa nie będę krzywdzić smyczą" "bo to takie okrutne" "bo twój pies jest uzależniony" "bo mój pies jest zbyt głupi". Porozmawiać, czy wymienić poglądy to ja mogę z kimś kogo to interesuje, kto sam szkoli, kto ma wiedzę.[/quote] no i gdzie i widzisz problem?? sama twierdzisz ze mozesz porozmawiac z kims kogo to interesuje lub ma wiedze....najwyrazniej tej pani nie interesowalo i nic w tym zlego-mnie tez by opowiadania o kikerze nie interésowaly...a moze wystarczylo zapytac czy pani ma ochote posluchac?czy jest zainteresowana?? i z uporem maniaka bede sie pytac i powtarzac skad wy tylu niegrzecznych ludzi bierzecie????????czy aby sami swoim zachowaniem nie prowokujecie pewnych zachowan, czy odzywek????Dla mnie to chore...troszeczke po tym swiecie chodze, w roznych srodowiskach sie obracalam i jakos niewyobrazalne to dla mnie ze co dzien mozna spotykac takich ludzi jak opisujecie, sluchac takich tekstow jak tu przytaczacie ....
-
[quote name='evaxon']jako ze wczoraj nie odmachalas pomacham ci dzis jeszcze raz:hand::hand::hand::hand::hand:[/quote] Ups......ale niedopatrzenie...odmacham ci :hand::hand::hand::hand::hand::hand::hand:
-
WOW!!! piekne niebianskie foty:loveu: poprzednie przemilcze:roll:
- 78403 replies
-
[quote name='Medorowa']DLaczego z własnej nieprzymuszonej woli, tak siebie katujesz:-(:-([/quote] nie wie, nie rozumiem,spac mi sie chce..... [quote name='niki_ill']Dilkowa, Ty na bezsennosc cierpisz?:P Toc to srodek nocy:roll: Pozdrowionka[/quote] oooo Aga:multi:witam:multi: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-413.gif[/IMG].....Aga ...pobudka ...[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-108.gif[/IMG]z kawą przyszłam ...[/B][/COLOR][/FONT][/quote]nie spalam....prasowalam,ugotowalam zupke pyszna,poczytalam...teraz to mis ie dopiero spac chce...o matko:roll: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No właśnie wstaje wcześniej od słonka a potem dzień przesypia [/COLOR][/FONT][/B]:roll:[/quote] nie spalam......:grins:
-
...tytul watku mowi sporo...niestety sporo o wielu z tych ktorzy sie tu wypowiedzieli....ale to tylko MOJE zdanie....jesli ktos przeczytal tylko kilka ostatnich stron to proponuje zaczac od poczatku...fascynujaca lektura:cool1:-to mialo byc zgryzliwe:cool3:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
dzien dobry Zonkilku:multi: -
Klockowa.....ty se zamow kawe dla siebie a nie moja wypijaj:diabloti: Jabluszkowaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kawa dla mnie proszeeeeeee:loveu:
-
[quote name='saJo']agbar Alez jesli ktos ma ochote, zeby jego pies bawil sie z innymi to jego sprawa. Pod warunkiem, ze ten pies nie zaczepia mojego psa, bo ja akurat nie zycze tego sobie. Jedni ucza psa odwolywania od innych psow, inni nie musza tego robic, bo pokazuja psu, ze najfajniej jest u wlasciciela i pies wogole nie biegnie do innych. Jesli jakiemus psu sprawia frajde zabawa z innym, to ich sprawa (psa i jego wlasciciela), ale wciskanie mi na sile, ze mecze mojego psa nie pozwalajac mu bawic seie z innymi psami jest po prostu wkurzajace. Jak ktos przyjdzie, przeprosi to luz, ja nigdy nie powiedzialam niemilego slowa takiej osobie. Wiadomo, kazdemu moze zdarzyc sie wpadka. Ale jak prosze kogos grzecznie zeby zabral swojego psa, a on ma to w dupie, to mi cisnienie skacze.[/quote] Sajo ja sie z toba absolutnie zgadzam:) moje wypowiedzi wynikaja z tego ze czytajac posty co niektorych dochodze do wniosku ze psiarz psiarzowi wilkiem:diabloti:.... tylko nie wiem czy teraz nie obrazilam wilkow:hmmmm:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]i znowu używasz trudnych słów [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-524.gif[/IMG][/quote] phiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:diabloti: [quote name='evaxon'][CENTER]:hand::hand::hand::hand::hand:[/CENTER] [/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Przyniosłam Ci łóżko ....[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_5_12.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]witaj za wcześnie wstanięta :grins:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] oo moja ty dobra kochana:loveu: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Cześć Dilusiowa przyniosłam ci trochę ogonków śśśsćććcźźźąaaąęęę- no bedzie :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]KAWE U MNIE PODANO :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] wcale nie musialas mi ich przynosic....:eviltong:wole juz te kawe:loveu: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]wpadłam na dzień dobry ale cie nie ma... pewnie poszłaś do jabłuszkowej na kaw i zara bedziesz u mnie ... na drzemke :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] juz jestem....i chyba zrobie jak mowisz:roll: z wlasnej nieprzymuszonej woli wstalam o 5:30..nie wiem po jaka cholerie:diabloti:teraz bede zla i marudna...
-
[quote name='Mrzewinska']A ja mam jedno pytanie - czy któraś z Pań zarzucajacych Władczyni brak socjalizacji jej psicy miala do czynienia z doroslym JRT, lub psem innej rasy, ktory moze byc socjalizowany do upojenia, a i tak po osiagnieciu dojrzalości toleruje tylko te psy, ktore poznal w szczeniectwie? Lub toleruje dopiero po okazaniu w dosc brutalny sposob "ja tu rządzę"? Lub na terenie, ktory zawłaszcza od pierwszego wejscia nie toleruje wcale? I co sie stanie, jesli spotkaja sie w celach "socjalizacyjnych" dwa pieski o takim temperamencie??? Naprawde nie wszystkie psy pozostaja po osiagnieciu doroslosci na etapie pogodnego akceptowania wszelkich nowych znajomosci. I kazdy ma prawo zyczyc sobie lub nie, podlatujacych innych psow. Zofia Wiec pozwolcie Wladczyni prowadzic psa tak, aby mimo niewielkiego wzrostu nie stanowil realnego zagrozenia dla innych. Zofia[/quote] Pani Zofio nie tylko Wladczyni ma takiego psa...ja rowniez:) Dlatego rozumiem ja czesciowo :)moje psisko z trudem zdobywa nowych znajomych a te z ktorymi sie bawi to wlasnie przyjaciele z dziecinstwa nie tylko szczeniaki z ktorymi sie bawil rowniez dorosle psy.... my jestesmy ciagle na etapie uczenia ze nie wszystko co nowe i ma cztery lapy trzeba zjesc:)
-
ja widze to tak....wiekszosc osob zalogowanych na dogomanii ma monopol na wychowane , posluszne psy -reszta swiata to wlasciciele biegajacych, polujacych, nieposlusznych psow i do tego osoby rownie niewychowane jak ich psy...:roll:jakby ktos nie zrozumial -to bylo ironiczne:diabloti:ale czytajac niektore posty do takich wnioskow mozna dojsc.... teraz dowiaduje sie jeszcze ze jesli pozwalam mojemu psu biegac z innymi to go krzywdze??JA pozwalam na to bo wiem ze moj pies jest na tyle posluszny ze jesli go zawolam badz po prostu odejde to przybiegnie za mna a uczylam go tego od szczeniaka kiedy to biegal z innymi szczeniakami i nie tylko szczeniakami chowajac mu sie, wolajac go i nagradzajac kiedy przyszedl-wiec to bieganie ,zdaniem niektorych bezcelowe-tez uczylo. Mozna chyba pozwolic psu na psie towarzystwo jednoczesnie wykorzystujac je do nauki? Ja tak robie i twierdze ze mozna-cwicze w ten sposob odowlywanie psa, wolam go do siebie ,cwiczymy pare komend, zapinam go na smycz , po czym po chwili odpinam-i moze dlatego nie mam problemu z odowlaniem go bo on po prostu nie kojarzy tego ze odwolanie konczy zabawe a i pani jest fajna bo co tam w kieszeni na pewno ma :)i na pewno ma gdzies tez schowana ukochana zabe ktora pobawimy sie potem... I tu rowniez musze zaznaczyc ze nikt nie rzuca jakich uwag, wrecz przeciwnie czesto patrza z zaciekawieniem a ja jestem dumna ze mam takiego achhhhh madrego psa:evil_lol:czasem nawet ktos popatrzy i probuje tego samego ze swoim psem.Staram sie nie traktowac innych psiarzy jak wrogow moich i mojego psa i moze dlatego nie mam jakich problemow, nie slysze ''chamskich''odzywek.... Owszem mialam nieprzyjemna sytuacje kiedy Dealer zostal pogryziony ale skonczylo sie nie na wyzwiskach tylko na goracych przeprosinach, wymianie numerow telefonow i partycypowaniu w kosztach leczenia.obecnie wlasnie jest to jedna z osob ktora mijamy z daleka z usmiechem....nie przszlo mi do glowy zeby panu nawrzucac bo jego pies zerwal mu sie ze smyczy...a moze tfu tfu tfu mnie tez sie to kiedys zdarzy???? ale moze ja po prostu jakas naiwna jestem i wierze jednak ze trzeba sie do ludzi usmiechac i starac sie zyc z nimi w zgodzie...a wtedy oni beda mnie traktowac tak jak ja ich:) wiecej zyczliwosci dla otoczenia zycze :loveu:
-
tak se przyszlam....cicho tu u ciebie moge sie zdrzemnac??
-
..to JA:grins: [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_11_1.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_11_9.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_11_23.gif[/IMG][/URL] wydaje mi sie czy za wczesnie wstalam:hmmmm:.....
- 78403 replies
-
wiedzialam psa...bo ty byl pies prawda?:hmmmm: i ten tego ten....dzien dober:grins:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
yyyyyyyyy...co tu tak cicho..jeszcze nie doszlas do sia po weselichu?:cool1:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
pierwsza:multi:z tej okazji mozesz mi kawe zrobic:grins:
-
dzien dober:grins: [quote name='lolka75']:cool3: a co do dolkow...to niestety moje drugie imie:-([IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-522.gif[/IMG][/quote] ty dolkowa....przestan kopac a bedzie lepiej...juz to komus stad powtarzalam:roll: [quote name='lolka75']kofaniusia jestes Alutka[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-345.gif[/IMG]...ze mna jest ten problem ze w realu stronie od ludzi....Zwyczajnie boje sie ich:-(....a o zaufaniu to mowy nie ma:shake:.Dobrze ze mam sucz....ona tak madrze ze mna rozmawia:loveu:[/quote] nie pindol...wsiadaj w autko i choooo na kawe...daleko nie masz:diabloti: bialy szalejacy potwor cuudooo:loveu:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]a Bartek ..... :razz::razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] noooo jesli myslimy o tym samym ogonku to ma:diabloti:
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]nauczyłam się od CIEBIE :grins:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] phiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:diabloti: