-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']hahaha właśnie pierwszy raz użyłam klikiera w celach szkoleniowych - Pepa darła mordę na niewiadomoco - prośby i groźby nie skutkowały, więc rzuciłam w nią klikierem i zadziałało :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: cudowne narzędzie do pracy z psem :loveu::loveu::loveu:[/quote] jesoooo:roll:nareszcie rozumiem jak nalezy tego dziadostwa uzywac:multi: Wasiu jo cie ajlowju:loveu:bedziesz moim ulubionym szkoleniowcem:loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
dzien dobry Alus...oznajmiam iz jestem zwarta i gotowa:grins:mam kawe i mam muffinki i nie zawaham sie ich zezrec:diabloti:
- 78403 replies
-
czesc robaczku robaczywy :loveu:
-
co to ja mialam ci powiedziec...:hmmmm: jak se przypomne to wroce....:roll:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
oj mamcia ..nie pociesze cie choc doskonale wiem jak sie czujesz.....sama po sobie wiem jak trudno moze byc..... walne scieme pod tytulem: musisz byc silna, dasz rade..terefere:roll::loveu: -
:multi:witam Cie jabluszkowa cieplo i serdecznie..kawe juz mam wiec mozesz moja oddac komus potrzebujacemu:evil_lol:
-
[quote name='AlKil']łoł, łoł, łoł!!!! :eating: jestem gotowa[/quote] to musisz chwilke poczekac...pieke nowa porcje bo wczorajsze B. zabral sobie do pracy...jeszcze 5 minut:grins: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]a to ty też chcesz być z ptaszkiem :grins: a nie bez ogonka :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] bez ogonka juz jestem....a ptazski przenosza grype:diabloti: [quote name='Vectra']Dilerowa , skoro Ty gospocha taka to potrzebuje przepis na takie ala mufiny z cynamonem ... drożdzowe , roluje się .... ehh no wiesz o czym pisze ???? zajebiste są , zgubilam przepis :placz:[/quote] nie wiem o czym piszesz:cool1: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]powinnam gdzieś mieć :hmmmm: ...poszukam Ci jutro :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ooo Ala Ci poszuka..Ala ma wszystko:loveu: [quote name='Vectra']czy ja Ci mówiłam że cię KOCHAM :loveu: :loveu: boszzz ja kocham te bułeczki cynamonowe , robiłam je non stop kiedyś :evil_lol: ale dawno i teraz mnie naszło tylko ni diabła nie mogę znaleźć zeszytu z przepisami :placz: [/quote] zapytaj ktoregos ze swoich psuff:diabloti: [quote name='malawaszka']o rany :mdleje: też bym takie chciała pychotki robić, ale ja to cały blok z dymem puszczę :placz:[/quote] eeeee...to jest najprostsza rzecz na swiecie:p [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: a no zastanawiam się czy to mówiłaś :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]jak wrócę ze psacerka to poszukam ;)[/COLOR][/FONT][/B] :evil_lol::evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol:....Waszeczko ...ale ja nie wiem czy ta forma jest firmowa :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:hand: ..przyniesłam se kawe :grins:[/COLOR][/FONT][/B] [CENTER][URL="http://www.spengler.pl/img/kawa_rys.jpg"][IMG]http://www.spengler.pl/img/kawa_rys.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.spengler.pl/img/kawa_rys.jpg"][/CENTER] [/URL][/quote] dziekuje za kaw:loveu:i mowie wszystkim dzin dybry:multi:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]gdzie nie wejdę tam takie pyszności :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images30.fotosik.pl/142/5ef39928b2ffeb7c.jpg[/URL] wygląda też pycha :) a smakuje pewnie jeszcze lepiej ;) :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] smakuje super..musisz na slowo uwierzyc:)
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a tu leje ze śmiechu z tej foty :roflt:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images30.fotosik.pl/142/5554ca3f277709ad.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]I ślinka mi pociekła :oops:...ale wiedziałam że się uda :multi::multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a i brawo Bart ;)....foremka rewela :cool2:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] no co sie smiejesz..przepisa mialam w laptoku i Ciebie:diabloti: nie chwal tak Barta...bo w piorka obrosnie...:evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']wspaniała i doskonała i jedyna w swoim rodzaju :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: i skromna niebywale :oops: :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] juz wiem po kim jestem taka cudna:loveu: jestem nawet cudniejsza niz ty mamusiu:loveu: -
hihi w tle widac ze Ala mi wirtualnie dodawala otuchy:loveu::loveu:
-
forma z ciastem przygotowana:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/110/a0c57b808e540dc2.jpg[/IMG][/URL] TADAM!!!!gotowe:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/142/5ef39928b2ffeb7c.jpg[/IMG][/URL] i mowie wam..pyyycha:p
-
rozwiazanie zagadki....co robilam??:roll: zaczynamy... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/110/c17d7647f3c24f9a.jpg[/IMG][/URL] mieszanie suchych skladnikow... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/142/5554ca3f277709ad.jpg[/IMG][/URL] przygotowanie formy.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/142/0dced581de7883ec.jpg[/IMG][/URL] dolewanie ''mokrych'' skladnikow... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/142/849e8731b256a3fc.jpg[/IMG][/URL] lanie ciasta... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/142/482c146826bef309.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='AlKil']Dzisiaj nie machamy? To co obowiązuje???:multi:[/quote] tance , hulanki, swawole:) [quote name='basia2202'][COLOR=purple][B]cześć dilusie :hand:[/B][/COLOR] [B][COLOR=purple]przyszliśmy powiedzieć, że nadal Was koffamyy :loveu:[/COLOR][/B] [/quote]niezmiernie nas to cieszy:grins:
-
[quote name='majoka']możemy się tylko domyslac:eviltong: dobra spadam do mycia, bo jutro mam przymusową wycieczkę do Wrocka, o 5.40 autobus z Jeleniej:(, a więc z domku wyruszam o 5, dalej idąc wstaję o 4:shake:[/quote] o matko.....:shake:dobranoc kochana:loveu:
-
Ala´ciasto wyglada suuper:multi:i pewnie swietnie smakuje:loveu:
- 78403 replies
-
no co ja teraz moge robic o tej porze...no co???:diabloti: Ala wie...:loveu:i ja wiem....i piesek wie....:loveu: a WY nie:eviltong:
-
[quote name='lolka75'][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-29.gif[/IMG] no kurcze....jak nie ma babeczki to co tak bede jechac....zawrocilam[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-491.gif[/IMG][/quote] jeronie pieronie...babeczka sie znajdzie wracac mnie tu natentychmiast:grins:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]A co pitrasisz za dobroci? :razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] a takie tam..... nakroilam ziemniaczkow,cebulke,papryczki dodalam udka z kurczaka , doprawilam czosnkiem i tymiankiem...zobaczymy co wyjdzie...pachnie suuper w kazdym badz razie:lol:
-
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
dont panikuj:grins: my z tobom som:roll: -
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No nie bardzo - gdzie jesteś?:roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] tu, se siedze....i se latam do kuchni bo se smaze tam rozne roznosci:loveu:
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]wychodź ...nie krępuj się :grins:.......[/COLOR][/FONT][/B] [RIGHT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-421.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-421.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-421.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-421.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-421.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-421.gif[/IMG][/RIGHT] [/quote] dziekuje za pozwolenstwo:cool1: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green] że kto ten wariat? :roll: Bo ja na pewno nie - mialam badania :czytaj:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] czyli ktos cie juz podejrzewal o zglupniecie:diabloti: [quote name='tygra']:crazyeye:ale u Was było machająco:crazyeye: :bye::buzi:[/quote] nastepna:roll: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Gdzieś przczytałam że pukanie zepsute ;) więc wedle prośby dzwonię [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_1_100.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Aga gdzie ty?[/COLOR][/FONT][/B][/quote] TU jestem..........nie widac mnie:roll: [quote name='Medorowa']Wszyscy machają, pomacham i ja :hand::hand:[/quote] mania machania:diabloti: :hand::hand::hand::diabloti:
-
[quote name='Wilejkaros']Agbar, jakaś Ty gościnna ;)[/quote] HA! i do tego szczera:grins: [quote name='lolka75']ja juz wyjechalam[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-28.gif[/IMG]...a babeczka sie podzielisz, nie ma wyjscia[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-313.gif[/IMG][/quote] yyyyy.....:oops: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Loluś ...Aga już te babeczkę skonsumowała [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-655.gif[/IMG]ja też się nie załapałam [/B][/COLOR][/FONT] [/quote] no wlasnie yyyyyyyyyyyyyy....zezarla sie babeczka:oops:
-
[quote name='Vectra'][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/modcp/user.php?do=viewuser&u=67955"][B]Kasja&Bayer[/B][/URL] i [/B][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/modcp/user.php?do=viewuser&u=41986"][B]Ka$ka9141868[/B][/URL] rozdwojenie jaźni masz ? Podwójne konto na dogomanii jest ZABRONIONE !!!!![/B] [/quote] kocham cie Ewcia:diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
cudny jezor :loveu: i jeszcze piekniejszy fioletowy carawanik:diabloti: ciesze sie ze tak szybko cos znalazlas:)