Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='malawaszka']hahaha właśnie pierwszy raz użyłam klikiera w celach szkoleniowych - Pepa darła mordę na niewiadomoco - prośby i groźby nie skutkowały, więc rzuciłam w nią klikierem i zadziałało :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: cudowne narzędzie do pracy z psem :loveu::loveu::loveu:[/quote] jesoooo:roll:nareszcie rozumiem jak nalezy tego dziadostwa uzywac:multi: Wasiu jo cie ajlowju:loveu:bedziesz moim ulubionym szkoleniowcem:loveu:
  2. dzien dobry Alus...oznajmiam iz jestem zwarta i gotowa:grins:mam kawe i mam muffinki i nie zawaham sie ich zezrec:diabloti:
  3. co to ja mialam ci powiedziec...:hmmmm: jak se przypomne to wroce....:roll:
  4. oj mamcia ..nie pociesze cie choc doskonale wiem jak sie czujesz.....sama po sobie wiem jak trudno moze byc..... walne scieme pod tytulem: musisz byc silna, dasz rade..terefere:roll::loveu:
  5. :multi:witam Cie jabluszkowa cieplo i serdecznie..kawe juz mam wiec mozesz moja oddac komus potrzebujacemu:evil_lol:
  6. [quote name='AlKil']łoł, łoł, łoł!!!! :eating: jestem gotowa[/quote] to musisz chwilke poczekac...pieke nowa porcje bo wczorajsze B. zabral sobie do pracy...jeszcze 5 minut:grins: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]a to ty też chcesz być z ptaszkiem :grins: a nie bez ogonka :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] bez ogonka juz jestem....a ptazski przenosza grype:diabloti: [quote name='Vectra']Dilerowa , skoro Ty gospocha taka to potrzebuje przepis na takie ala mufiny z cynamonem ... drożdzowe , roluje się .... ehh no wiesz o czym pisze ???? zajebiste są , zgubilam przepis :placz:[/quote] nie wiem o czym piszesz:cool1: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]powinnam gdzieś mieć :hmmmm: ...poszukam Ci jutro :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ooo Ala Ci poszuka..Ala ma wszystko:loveu: [quote name='Vectra']czy ja Ci mówiłam że cię KOCHAM :loveu: :loveu: boszzz ja kocham te bułeczki cynamonowe , robiłam je non stop kiedyś :evil_lol: ale dawno i teraz mnie naszło tylko ni diabła nie mogę znaleźć zeszytu z przepisami :placz: [/quote] zapytaj ktoregos ze swoich psuff:diabloti: [quote name='malawaszka']o rany :mdleje: też bym takie chciała pychotki robić, ale ja to cały blok z dymem puszczę :placz:[/quote] eeeee...to jest najprostsza rzecz na swiecie:p [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: a no zastanawiam się czy to mówiłaś :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]jak wrócę ze psacerka to poszukam ;)[/COLOR][/FONT][/B] :evil_lol::evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol:....Waszeczko ...ale ja nie wiem czy ta forma jest firmowa :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:hand: ..przyniesłam se kawe :grins:[/COLOR][/FONT][/B] [CENTER][URL="http://www.spengler.pl/img/kawa_rys.jpg"][IMG]http://www.spengler.pl/img/kawa_rys.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.spengler.pl/img/kawa_rys.jpg"][/CENTER] [/URL][/quote] dziekuje za kaw:loveu:i mowie wszystkim dzin dybry:multi:
  7. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]gdzie nie wejdę tam takie pyszności :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images30.fotosik.pl/142/5ef39928b2ffeb7c.jpg[/URL] wygląda też pycha :) a smakuje pewnie jeszcze lepiej ;) :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] smakuje super..musisz na slowo uwierzyc:)
  8. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a tu leje ze śmiechu z tej foty :roflt:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images30.fotosik.pl/142/5554ca3f277709ad.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]I ślinka mi pociekła :oops:...ale wiedziałam że się uda :multi::multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a i brawo Bart ;)....foremka rewela :cool2:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] no co sie smiejesz..przepisa mialam w laptoku i Ciebie:diabloti: nie chwal tak Barta...bo w piorka obrosnie...:evil_lol:
  9. [quote name='Vectra']wspaniała i doskonała i jedyna w swoim rodzaju :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: i skromna niebywale :oops: :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] juz wiem po kim jestem taka cudna:loveu: jestem nawet cudniejsza niz ty mamusiu:loveu:
  10. hihi w tle widac ze Ala mi wirtualnie dodawala otuchy:loveu::loveu:
  11. forma z ciastem przygotowana:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/110/a0c57b808e540dc2.jpg[/IMG][/URL] TADAM!!!!gotowe:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/142/5ef39928b2ffeb7c.jpg[/IMG][/URL] i mowie wam..pyyycha:p
  12. rozwiazanie zagadki....co robilam??:roll: zaczynamy... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/110/c17d7647f3c24f9a.jpg[/IMG][/URL] mieszanie suchych skladnikow... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/142/5554ca3f277709ad.jpg[/IMG][/URL] przygotowanie formy.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/142/0dced581de7883ec.jpg[/IMG][/URL] dolewanie ''mokrych'' skladnikow... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/142/849e8731b256a3fc.jpg[/IMG][/URL] lanie ciasta... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/142/482c146826bef309.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='AlKil']Dzisiaj nie machamy? To co obowiązuje???:multi:[/quote] tance , hulanki, swawole:) [quote name='basia2202'][COLOR=purple][B]cześć dilusie :hand:[/B][/COLOR] [B][COLOR=purple]przyszliśmy powiedzieć, że nadal Was koffamyy :loveu:[/COLOR][/B] [/quote]niezmiernie nas to cieszy:grins:
  14. [quote name='majoka']możemy się tylko domyslac:eviltong: dobra spadam do mycia, bo jutro mam przymusową wycieczkę do Wrocka, o 5.40 autobus z Jeleniej:(, a więc z domku wyruszam o 5, dalej idąc wstaję o 4:shake:[/quote] o matko.....:shake:dobranoc kochana:loveu:
  15. no co ja teraz moge robic o tej porze...no co???:diabloti: Ala wie...:loveu:i ja wiem....i piesek wie....:loveu: a WY nie:eviltong:
  16. agbar

    Anioły i Demony

    [quote name='lolka75'][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-29.gif[/IMG] no kurcze....jak nie ma babeczki to co tak bede jechac....zawrocilam[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-491.gif[/IMG][/quote] jeronie pieronie...babeczka sie znajdzie wracac mnie tu natentychmiast:grins:
  17. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]A co pitrasisz za dobroci? :razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] a takie tam..... nakroilam ziemniaczkow,cebulke,papryczki dodalam udka z kurczaka , doprawilam czosnkiem i tymiankiem...zobaczymy co wyjdzie...pachnie suuper w kazdym badz razie:lol:
  18. dont panikuj:grins: my z tobom som:roll:
  19. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No nie bardzo - gdzie jesteś?:roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] tu, se siedze....i se latam do kuchni bo se smaze tam rozne roznosci:loveu:
  20. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]wychodź ...nie krępuj się :grins:.......[/COLOR][/FONT][/B] [RIGHT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-421.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-421.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-421.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-421.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-421.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-421.gif[/IMG][/RIGHT] [/quote] dziekuje za pozwolenstwo:cool1: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green] że kto ten wariat? :roll: Bo ja na pewno nie - mialam badania :czytaj:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] czyli ktos cie juz podejrzewal o zglupniecie:diabloti: [quote name='tygra']:crazyeye:ale u Was było machająco:crazyeye: :bye::buzi:[/quote] nastepna:roll: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Gdzieś przczytałam że pukanie zepsute ;) więc wedle prośby dzwonię [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_1_100.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Aga gdzie ty?[/COLOR][/FONT][/B][/quote] TU jestem..........nie widac mnie:roll: [quote name='Medorowa']Wszyscy machają, pomacham i ja :hand::hand:[/quote] mania machania:diabloti: :hand::hand::hand::diabloti:
  21. agbar

    Anioły i Demony

    [quote name='Wilejkaros']Agbar, jakaś Ty gościnna ;)[/quote] HA! i do tego szczera:grins: [quote name='lolka75']ja juz wyjechalam[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-28.gif[/IMG]...a babeczka sie podzielisz, nie ma wyjscia[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-313.gif[/IMG][/quote] yyyyy.....:oops: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Loluś ...Aga już te babeczkę skonsumowała [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-655.gif[/IMG]ja też się nie załapałam [/B][/COLOR][/FONT] [/quote] no wlasnie yyyyyyyyyyyyyy....zezarla sie babeczka:oops:
  22. agbar

    Baron

    [quote name='Vectra'][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/modcp/user.php?do=viewuser&u=67955"][B]Kasja&Bayer[/B][/URL] i [/B][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/modcp/user.php?do=viewuser&u=41986"][B]Ka$ka9141868[/B][/URL] rozdwojenie jaźni masz ? Podwójne konto na dogomanii jest ZABRONIONE !!!!![/B] [/quote] kocham cie Ewcia:diabloti:
  23. cudny jezor :loveu: i jeszcze piekniejszy fioletowy carawanik:diabloti: ciesze sie ze tak szybko cos znalazlas:)
×
×
  • Create New...