-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
Uffff....dobrze ze mnie nie bylo bo bym pazury obgryzla:evil_lol:
-
[quote name='iwop']agbar - w transkrypcji oryginalnej pisze się agbar i tak też sie wymawia - twarde "g" :p[/quote] dziekuje za uswiadomienie:loveu:
-
[quote name='iwop']agbar :loveu: a wiesz, że po arabsku agbar znaczy "wielki"?:cool3: Allach agbar :p Może was zrażę tą polemiką ale trudno... zaryzykuję: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=96906&highlight=islam[/URL][/quote] :crazyeye:hmmm..nie wiedzialam...a to nie pisze sie przez K....?akbar?? ja myslalam ze to niewinny skrot imion...AGnieszka i BARtek:evil_lol: a dyskusje owszem czytalam :)nawet pozwolilam sobie na wtracenie sie do niej;)
-
Iwonka...jestes wspaniala osoba o wielkim sercu....trzymam za ciebie kciuki i wysylam ci mnoooostwo pozytywnej energi.....
-
iwop....poklony dla ciebie za wielkie serce:loveu::loveu::loveu: Madzia...ty wiesz ze jo cie kochom:loveu::loveu::loveu: [quote name='monia770']Cześć witamy wszystkich ;) Nie możemy się już doczekać na Figę :multi:[/quote] witamy gorrrrrraco:multi::multi::multi::multi:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]normalnie siostro ...normalnie[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] noooo to mi chyba nie grozi:cool1:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Bartłomieju T. .... czy ty to czytasz :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] najdrozsza moja ukochana....niechaj jednakowoz nie martwi cie to zbyt:cool1: Morfeusza ramieniem szerokim podziele i z nim, niechaj zazdrosc w serce jego wgladu nie ma....
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ić .....i nie grzesz więcej ...[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-301.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] to jak mam zyc teraz:placz::placz:no jak....?:diabloti:
-
ide ma skonana glowe i nie mniej cierpiacy zoladek uciszyc, ukolysac spokojnym szumem cieplej wody...a potem w spokoju uloze me cialo obolale, cierpiace w zacisznej sypialni, w cieplej przystani mego lozka....i oddam sie we wladanie Morfeusza.....
-
uprzejmie informujemy , iz w zwiazku ze zlym samopoczuciem towarzyszki Agbar blogas idzie spac. Zyczymy panstwu stosunkowo udanej nocy:hand:
-
...............................no...:cool1:dobranoc:cool1:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]..taaa umiesz liczyć licz na siebie ....:grins: ...na sobie :hmmmm:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] na osobie.....:cool1: na osobnosci....:cool1: ide ....bo bredze
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: dobrze liczyłas :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] taaaa..liczylam na siebie....:roll:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]azali JA to jestem ....wasza 1/3 już od zawsze i do ostatniego drżenia serca twego ...duszy twojej wybrana spośród milijonów ...toż to JA nazywam się MILIJON ....bo za milony kocham i cierpie katusze [/B][/COLOR][/FONT] [B][SIZE=1][FONT=Arial][COLOR=red]eeee to MY Cie z Magda wybrały :razz:....odbiły z obcych ręców boś ty nasza :evil_lol:śląsko dziołcha :p[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [/quote] jakaz to chwila ulotna byc musiala , gdym waszych glosow wezwanie uslyszala...i niczym mysl szybko bieglam by na wezwanie odpowiedziec i wiezy przyjazni zaciesnic..... [COLOR=lemonchiffon]qrwa niech mnie ktos wylaczy:diabloti:[/COLOR]
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]tak ... tak ... zabrzmial Ci On jako trele ptasząt ...niewinnych istotek :loveu:wydany dźwięk........[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-250.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/quote] serce moje drzy z radosci Alicjo..bo jesli uslyszalas ten glos to wiem zes ty z nami, zes ty nasza , zes wybrana sposrod milijonow....
-
myju myju chlastu chlastu nie mam palcow jedenastu:roll:
-
[quote name='Alicja']..[FONT=Arial][COLOR=red][B].....słyszę to ...zaprawde slyszę .....to......AVE MARYJA na BĘBNACH [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-259.gif[/IMG][/quote] I twych uszach Alicjo rozbrzmial ten glos?? slodycza nasaczony,otuche niosacy glos.....?
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]mówie do Ciebie...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]UWAGA[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Hy hy...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]cześć dilerowa suońce ty moje... [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]to mówiłam ja WIELKA klocusiowa :loveu::loveu::diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] zaprawde powiadam ci zes WIELKA i slowa twe w uszach mych niczym muzyka najslodsza brzmia :diabloti: Tom ja mowila DILEROWA:loveu:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Skoro tak twierdzisz .... to jestem zmuszona ci uwierzyć:roll:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] tak..jestes zmuszona:diabloti: [quote name='Alicja'][CENTER][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-413.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=red][B]to teraz troszkę gimnastyki [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] nie zmusisz mnie.....:shake: [quote name='Medorowa']Cze pikna:grins::grins:[/quote] czesc rownie piekna jak ja:loveu: [quote name='clockwork'][CENTER][IMG]http://www.gify.nou.cz/muzi1_soubory/1.gif[/IMG][IMG]http://www.gify.nou.cz/muzi3_soubory/162.gif[/IMG][IMG]http://www.gify.nou.cz/muzi1_soubory/177.gif[/IMG][/CENTER] [/quote] a ty co????? poglo cie??? moze bys cos do mnie powiedziala??? :cool1:
-
Madzialeno cmoknij w ryjok mojego osobistego jedynego ulubionego Szatana:loveu:
-
Wsrod weterynarzy tak samo jak i w innych grupach zawodowych sa ci dobrzy i ci gorsi....Dobrze jesli ktos mieszka w miejscu gdzie jest kilku weterynarzy i mozna sie skonsultowac.... Ja dzieki ''kompetencji'' pani weterynarz dalabym pokroic psa....po zbadaniu psa stwierdzila ze ma przerwane wiezadlo kolanowe,zaplanowala juz termin na operacje, pouczyla o dalszym leczeniu i rehabilitacji....jak wypadlam z kliniki zalana lzami to moj TZ malo na zawal nie zszedl:roll:...na szczescie zachowal trzezwosc umyslu i pojechalismy do nastepnego weta...tam uslyszelismy ze pies ma...dysplazje stawu biodrowego....zalamka....no to kolejny...diagnoza: uraz palucha w stopie...smiech na sali i ..kolejny wet hihi...diagnoza: ta co poprzednio...kosztowalo nas to sporo czasu,nerwow i pieniedzy...dopiero ostatni wet zaproponowal RTG...diagnoza sie potwierdzila ufff ale co przezylismy i nasz biedny pies wloczony od weta do weta..horror...
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Hmmmmm moje czułe ucho wykryło nutke ironii w twoim głosie Agnieszko [/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]:cool1:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] twoje czule ucho cie zawodzi moja droga:loveu:
-
czesc ty zapracowana morderczynio jabkuf:diabloti:
-
[quote name='AlKil']Dzień dobry! :lol: Cynamonowe też będziesz piekła??? Kocham cynamon....:loveu:[/quote] witaj:pa tos mi pomysla podsunela....:hmmmm::p